fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu Hakkında

2002 yılında tamamı eğitimcilerden meydana gelen bir kadro ile kurulan Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu butik okul şeklinde eğitim hizmeti sunmaktadır. Okula giriş ve çıkışlarda parmak izi takip sistemi kullanılmakta ve velilerin cep telefonlarına bildirim yapılmaktadır. Okulda dersler akıllı projeksiyon eşliğinde işlenmektedir. İstanbul Tuzla’da ilkokul eğitimi veren okulda tiyatro, bilim ve fen, münazara, fotoğrafçılık, resim ve karikatür, English Club, gezi, spor ve robot kulübü bulunmaktadır.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu ana program kapsamında İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Yan programda ise Fransızca eğitim verilen ilkokulda haftalık 14 saatlik bir yabancı dil eğitim imkanı sunulmaktadır. Yan program kapsamında verilen Fransızca derslerinde konuşma pratiği öne çıkmaktadır. Hafta sonu eğitim programı ile öğrencilere tüm branş derslerinde tekrar yapma imkanı sağlanmaktadır. Eğitmen Koleji'nde yemekler öğrencilerin yaş ve gelişim durumları göz önüne alınarak hazırlanmış menülerden oluşmaktadır. Yemekhane başta olmak üzere tüm alanların hijyeni sağlanmaktadır.
Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu'nda verilen hizmetler arasında servis bulunmakta olup öğrencilerin güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması için servis araçlarında otomatik kapı, sabit cam, emniyet kemeri gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi grup ve bireysel çalışmalar ile öğrencilerin gelişimini desteklemekte ve gözlemlerini velilerle paylaşmaktadır. Eğitmen Koleji'nde güvenlik hassas olunan konulardan olup öğrencilerin okul içinde, gezi etkinliklerinde ve servislerde güvende olması için gerekli önlemler alınmıştır.
Eğitmen Eğitim Kurumları 2002 yılından itibaren bu yana hizmet vermektedir. Günden güne güçlenen eğitim yapısı ile öğrencilerin eğitim konusundaki ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılamayı onları bilinçlendirmeyi hedeflemektedir. Eğitmen Koleji çeşitli eğitim yaklaşımları hazırlayarak öğrencilerin ihtiyaçlarını belirlemekte ve gidermektedir. Eğitmen Koleji gelişen ve değişen dünya düzenine ayak uydurarak yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrenciler için çağın gereksinimlerini yakından takip edip öğrencilere bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

Yorumlar (3)

 • Verilen eğitimin yanı sıra destek hizmetleri de bir o kadar iyi Yemekleri sağlıklı ve yemekhanesi hijyenik. Sınıfları donanımlı ve geniş kışın da ısınma problemi olmuyor. Okulda tüm personelleri işini severek yaptığı için tüm hizmetler eksiksiz işliyor.

 • CS

  Kızım bu sene başladı bu okula kısa sürede anaokulunda öğrendiklerinin üstüne çok şey kattı özellikle İngilizcesi oldukça gelişti. Eğitiminden çok memnunum en önemlisi de eğitmen profili oldukça iyi kesinlikle tavsiye ederim

 • CK

  Öğretmenleri çok sıcakkanlı ve ilgili her çocukla tek tek ilgileniyor biz veliler istediğimiz zaman öğretmenlere ulaşabiliyor ve çocuklarımız hakkında bilgi alabiliyoruz. Sınıfları kalabalık değil zaten. Aile ortamı var diyebilirim okulda çok memnunum. İyi ki bu okula yollamışım

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Eğitmen Koleji Tuzla Villa VIP İlkokulu İletişim Bilgileri

Yalıboyu Cad. No:54 Tuzla/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum