fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Enka Okulları

Enka Okulları'nın fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine, adreslerine hemen göz atın. Enka Okulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşın.

Enka Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Enka Okulları Anaokullar

Enka Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Enka Okulları İlkokullar

Enka Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Enka Okulları Ortaokullar

Enka Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Enka Okulları Liseler

Enka Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Enka Okulları Hakkında

  • Enka Okulları'nda Eğitim
  • Enka Okulları Tanıtım Filmi
  • Enka Okulları 2021 Fiyatları

ENKA OKULLARI ANAOKULU

Enka Okulları bünyesinde eğitim gören anaokulu öğrencileri, zihinsel gelişimlerinin yanında bedensel ve ruhsal açıdan da kendilerini geliştirebilme şansı yakalarlar. Her köşesi çocuklar için tasarlanmış özel sınıflarda, öğrencilerin keşfederek, sorgulayarak ve problem çözerek öğretim sürecine aktif bir şekilde katılmaları sağlanır. Enka Okulları, okul öncesi dönemde bulunan çocuklar için yabancı dil eğitiminin ne derece önemli olduğunun bilincinde olup bu doğrultuda çift dilli yabancı dil eğitimi vermektedir. Verilen dil eğitimiyle birlikte öğrencilerin öğrendikleri dili günlük hayatlarında kullanabilecekleri ortamlar yaratılır. Enka Okulları anaokulu oyun temelli bir eğitim sistemi benimsemiş ve sınıflarını buna uygun olarak tasarlamıştır. Buna ek olarak 3 ayrı oyun alanı çocukların okula severek ve isteyerek gelmeleri sağlanmaktadır.


ENKA OKULLARI İLKOKULU

Enka Okulları öğrencileri sorgulayarak, deneyimleyerek, farklı konular arasında ilişki kurarak, yeri geldiğinde dozunda risk alarak ve hatalardan ders çıkararak ilkokul eğitimlerini tamamlamaktadır. Okul, kendi eğitim sistemi olan İlk Yıllar Programı (PYP) ile Milli Eğitim Bakanlığı müfredatını harmanlamıştır. Bu da öğrencilerin Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlemiş olduğu sınavlara hazırlık sürecini kolaylaştırmaktadır. Enka Okulları kariyer sahibi bireyler yetiştirmenin yanında entelektüel birikime sahip, sanatsal ve sosyal yönü gelişmiş 21. yüzyılın insanlardan beklediği özellikleri bünyesinde bulunduran bireyler yetiştirmeyi hedefler. Enka Koleji her dönem başında yaptığı seçmeler ile çeşitli okul takımları oluşturmakta ve sene boyunca il ve ilçe turnuvalarına katılmaktadır. Okulda bulunan Öğrenci Birliği sayesinde, karşılaşılan sorunların çözümünde öğrencilere de söz hakkı verilmektedir.


ENKA OKULLARI ORTAOKULU

Enka Okulları ortaokulu, çocukların akademik gelişimlerinin ortaokul çağında en verimli seviyede olduğunun bilincinde hareket edip, bedensel ve zihinsel açıdan da gerekli olan özellikleri kazanmaktadırlar. Çevresinde olup bitenlerden haberdar, dünya sorunlarına duyarlı ve doğa sevgisi olan bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Enka Koleji bu noktada öğrencilerine okulun tüm imkanlarını sunmaktadır. Son teknoloji ile donanmış eğitim binasında hizmet veren Enka Okulları ortaokulu son teknoloji ile donatılmış binaları ile öğrencilerinin öğrendiklerini uygulamalı olarak pekiştirmelerine olanak sağlamaktadır. Okulda her öğrencinin ilgi ve yeteneklerine uygun kitapların bulunduğu ve sürekli yeni kitapların eklendiği kütüphane bulunmaktadır. Ayrıca tam teşekküllü deney laboratuvarları ile öğrenciler biyoloji, fizik ve kimya derslerinde edindikleri bilgileri deneme ve geliştirme imkanı yakalar.


ENKA OKULLARI LİSESİ

Enka Okulları lisesi kurulduğu günden beri kaliteden ödün vermeden gelişimini sürdürüp en güncel teknolojiler ile eğitim de daima öncü olmuş bir kurumdur. Enka Lisesi öğrencilerinin çift diploma ile mezun olmalarına olanak sağlayan eğitim sistemi ile diğer okullardan ayrılmaktadır. Öğrencilerine sunduğu fiziksel, sanatsal ve sportif imkanlar ile akademik başarının yalnızca dersler ile gelmediğine inanan okul, öğrencilerine her daim ders dışı aktivitelere teşvik etmektedir. Enka Lisesi yabancı dil eğitiminde İngilizcenin yanında Almanca ve Fransızca derslerini de müfredata dahil edilerek öğrencilerinin başka okullarda okuyan öğrencilerden bir adım önce olmalarını amaçlar.

Enka Okulları'nın duyurduğu ücretler KDV dahil olarak aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Tabloda yer alan Enka Okulları fiyatlarına servis ve kıyafet ücreti dahil değildir.

Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı Yemek Fiyatı
Anaokulu 94.071 TL 10.579 TL
İlkokul 82.213 TL - 97.333 TL 9.047 TL
Ortaokul 87.073 TL - 97.333 TL 9.047 TL
Lise 100.033 TL - 104.353 TL 9.047 TL

Enka Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Enka Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Enka Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Enka Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum