fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Erdem Koleji

Erdem Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere anında ulaşın. Erdem Koleji'nin; güncel eğitim ücretlerine, veli yorumlarına ve iletişim bilgilerine göz atın.

Erdem Koleji'nden Eğitime Bakış

ERDEM KOLEJİ

Sağlık sektöründen sonra 2011 yılında Erdem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile eğitim-öğretim hayatına atılan Erdem Koleji, 2015-2016 döneminde ise Erdem Koleji Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu'nu hizmete açmıştır. Kurum, erdemli bir gelecek oluşturmak amacı ile öğrencilere çağdaş ve çağın gereksinimlerine uygun olarak eğitim vermektedir. Erdem Koleji'nde öğrenciler; bağımsız düşünebilen, sorgulayabilen, araştırabilen ve karakterli bireyler olarak yetiştirilmektedir. Okulun fiziki yapısı öğrencilerin gereksinimleri göz önünde bulundurularak düzenlemektedir. Çeşitli sosyal aktivitelerle desteklenmiş eğitim programını, yaratıcı, kolektif üretim yapabilen bireyler yetiştirmek amacı ile hizmete başlamaktadır. Bunların yanı sıra kurum, anaokulu döneminden başlayarak uluslararası standartlarda dil eğitimi vermektedir. Erdem Koleji'nin yabancı dildeki amacı öğrencilerini en az bir yabancı dili etkin olarak kullanabilen bireyler olmalarını hedeflemektedir. Okul aynı zamanda hijyen belgesi olarak milli eğitimden beyaz bayrak almış bir eğitim kurumudur.


Erdem Koleji Eko Okul Programı

Eko-Okullar Programı, okul öncesi, ilk ve ortaokullarda öğrencilerine çevre bilinci, çevre yönetimi ve kalkınma eğitimi vermek amacıyla kullanılmaktadır. Öğrenciler katılımcı yaklaşımı ile çevresel konularda bilinçlendirilirken ailelerini, yerel yönetim hakkında bilgilendirilmektedir. Aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarını çevresel konularda bilinçlendirmekte etkin olarak rol almaktadır.


Erdem Koleji'nde küçük yaştan başlayan etkin öğrenme programı ile öğrencilerin eksiksiz ve bütünleyici olarak bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır. Etkin öğrenme ortamında öğrenciler kendi kişisel ihtiyaç ve ilgi alanlarına bağlı olarak etkinlikler oluşturmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan eğitim ortamları, onların çok yönlü bilinçlenmesi için etkin kullanılabilen materyallerle donatılmaktadır.


Erdem Koleji, öğrencilerinin akademik yönden gelişimini desteklerken aynı zamanda sanatsal ve sportif yönden de gelişimlerini sağlamak amacıyla çeşitli eğitim programları oluşturmaktadır. Özel okulda, müzik, görsel sanatlar, satranç, adab-ı muaşeret, değerler eğitimi, akıl zeka oyunları, beden eğitimi aktivite ve etkinlikleri düzenlemektedir.


Erdem Koleji'nde Yabancı Dil

Uluslararası değerlerle donatılmış, geleceğe yönelik ve artık bir ihtiyaç olan yabancı dil eğitimi Erdem Koleji'nde öğrencilere branşında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından verilmektedir. Erdem Okulları'nda en az iki yabancı dili öğrenmeye karşı eğitim programları hazırlanarak öğrencilerin bu alanda eksiksiz olarak bilinçlendirilmesi hedeflemektedir.


Erdem Koleji'nde verilen İngilizce eğitimi, dünya çapında kabul görmüş yayın evlerinden titizlikle seçilmektedir. Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde ilerletilen eğitimde öğrencilere oyunlar, şarkılar, tekerlemeler, grup çalışmaları, dinleme ve drama etkinlikleri ile pekiştirilmektedir. Dünya çapında rağbet görmüş "Communicative Approach" denilen iletişimsel metot, Erdem Okulları'nın yabancı dil derslerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Öğrencilerin farklı bakış açısı ve kültürler kazanması amacı ile ana sınıfından itibaren İspanyolca eğitimi de verilmektedir.


Erdem Koleji İngilizce Drama etkinlikleri ile İngilizcenin verimli bir şekilde pekiştirilmesi, sevilmesi ve dil becerilerinin geliştirilmesi sağlanmaktadır. İngilizce drama kulübünde öğrenciler İngilizce dublaj ve alt yazılı film aktiviteleri ve oyunlar eşliğinde dil öğrenmeyi zevkli hale getirmektedir.

Erdem Koleji Tanıtım
Erdem Koleji Yazılım Anadolu Lisesi Tanıtım Videosu
Erdem Koleji İndirimleri
Erdem Koleji Yorumları
Devamını Gör
Erdem Koleji'nden Eğitime Bakış
Erdem Koleji Tanıtım
Erdem Koleji Yazılım Anadolu Lisesi Tanıtım Videosu
Erdem Koleji Galeriler
Erdem Koleji İndirimleri
Erdem Koleji Yorumları

Erdem Koleji Kampüsleri

Erdem Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Erdem Koleji Çekmeköy Kampüsü
İstanbul / Çekmeköy
comment-icon 26 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%23 İndirim
Ümraniye Esenkent Erdem Koleji Lise Kampüsü
İstanbul / Ümraniye
comment-icon 59 Yorum announcement-icon 39 Duyuru
%23 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Erdem Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum