fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Erkan Koleji

Erkan Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Erkan Koleji'nin eğitim ücretlerine, bursluluk sınavlarına, iletişim bilgilerine hemen göz atın.

Erkan Koleji'nde Eğitim

Adana’da kurulan ve 1988 yılından beri eğitim sektörüne hizmet veren Erkan Koleji, yenilikçi eğitim anlayışıyla başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam etmektedir. Araştıran, sorgulayan, kendini farklı ortamlarda ifade edebilen, özgüveni yüksek ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek kurumun temel amaçlarındandır. Kurum, öğrencilerin başarısının kurum içerisindeki mutluluğuyla orantılı olduğu inancıyla hareket etmektedir. Bu nedenle hazırlanan eğitim programlarında öğrencilerin mutluluğu ve başarısı esas alınmaktadır.


Erkan Koleji bünyesinde anaokulundan fen lisesine kadar tüm eğitim kademeleri mevcuttur. Eğitim dünyasında olan gelişmeleri yakından takip eden kurum, öğrenci ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan eğitim planlarını teknolojik altyapısı ile zenginleştirmektedir. Anaokulu kademesinde birçok eğitim yaklaşımını harmanlayarak hazırlanan eğitim içerikleri ile öğrencilerin bilişsel, analitik, sosyal, kültürel ve fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. İlkokul kademesinden itibaren başlanan yoğun akademik eğitimler, ortaokul kademesinde de devam etmektedir. Özellikle lise son sınıf öğrencilerine uygulanan yoğunlaştırılmış etüt programları sayesinde öğrencilerin üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanmaları hedeflenmektedir. Liseden mezun olan öğrencilerin ülkemizin ve dünyanın seçkin üniversitelerine yerleşmeleri okulun en önemli amaçlarındandır.


Erkan Okulları'nda bulunan öğrenci kulüp etkinlikleri ve hazırlanan projeler sayesinde öğrencilerin kültürel ve sosyal bilgi birikimleri desteklenmekte ve öğrencilerin yaratıcılıkları ön plana çıkarılmaktadır. Erkan Koleji öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklemek için de birçok etkinlik düzenlemektedir. Öğrencilerde sorumluluk bilinci oluşturmak ve toplumsal farkındalık yaratabilmek adına okul tarafından sosyal sorumluluk projeleri hazırlanmaktadır. Erkan Koleji’nde yabancı dil eğitimi programları öğrencilerin günlük ve akademik hayatlarında İngilizce’yi aktif bir şekilde kullanabilmeleri üzerine planlamaktadır. Bu nedenle gramer eğitimlerine ek olarak konuşma ve dinleme çalışmaları da bu eğitimin önemli bir parçasıdır. Anaokulunda oyunlaştırılmış etkinlikler ile başlayan dil eğitimi, lise kademesine doğru yoğunlaşarak devam etmektedir. Böyle öğrencilerin birer dünya vatandaşı olarak yetiştirilmeleri hedeflenmektedir.


Erkan Eğitim Kurumları tarafından sağlanan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti ile öğrencilerin akademik başarılarını olumsuz etkileyecek faktörler eğitim sürecinden uzaklaştırılmaktadır. Sosyal, psikolojik ve duygusal anlamda sorun yaşayan öğrencilere gereken destek ve yönlendirmeler kurum tarafından sağlanmaktadır. Sınavlara hazırlanma sürecinde zorlanan öğrencilerle özel yürütülen çalışmalar ile öğrencilerin en iyi şekilde sınava hazırlanmaları sağlanmaktadır. Aileler ile iletişim halinde bulunan rehberlik servisi, ebeveynlere gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Teknolojik altyapısı ve uzman öğretmen kadrosu ile Erkan Koleji, bölgede öne çıkan okullardandır.

Erkan Koleji Tanıtım Filmi
Erkan Koleji İndirimleri
Erkan Koleji Yorumları
Devamını Gör
Erkan Koleji'nde Eğitim
Erkan Koleji Tanıtım Filmi
Erkan Koleji Galeriler

Erkan Koleji Kampüsleri

Erkan Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Erkan Koleji Çukurova Kampüsü
Adana / Çukurova
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çukurova Erkan Koleji Anaokulu, 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere 18 kişilik sınıflarda, tam gün eğitim vermektedi...
Adana Erkan Koleji Sarıçam Kampüsü
Adana / Sarıçam
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Sarıçam Erkan Koleji Anaokulu, Adana’da hizmet veren bir kurumdur. Kurum, 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere 18 kiş...
Erkan Koleji Seyhan Kampüsü
Adana / Seyhan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Seyhan Erkan Koleji Ortaokulu, öğrencilerini Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında, yeniliklere açık ve kendini geli...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Erkan Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum