fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Erol Altaca Koleji

Erol Altaca Koleji hakkında detaylı bilgiye hemen ulaşın. Erol Altaca Koleji fiyat bilgilerine, veli yorumlarına, fotoğraflarına ve daha fazlasına göz atın.

Erol Altaca Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Erol Altaca Koleji İlkokullar

Erol Altaca Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Erol Altaca Koleji Ortaokullar

Erol Altaca Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Erol Altaca Koleji Liseler

Erol Altaca Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Erol Altaca Koleji Hakkında

  • Erol Altaca Koleji'nde Eğitime Bakış

1995 yılında eğitim vermeye başlamış olan Erol Altaca Koleji, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi olarak faaliyet göstermektedir. Erol Altaca Koleji, öğrencilerini Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, ülkesini seven, kimliğiyle ulusal, kişiliğiyle evrensel ve düzeyi ile çağdaş bireyler yetiştirmeyi kendine görev edinmiştir. Erol Atlaca Koleji, en üretken ve dinamik kesimin iyi yetiştirilmesinin gerekliliğini farkında olarak bilgili, mutlu nesiller yetiştirmek için kaliteli bir eğitim vermektedir.


Erol Altaca Koleji, öğrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelişen ve değişen beklentilerine ayak uydurabilecek şekilde gelişmektedir. Kurum olarak benimsenen en önemli noktalarından biri öğrencilerde öz disiplini geliştirmenin gerekliliğidir. Özdisiplin kazanmış kişilerin özgür düşünebilen, kendi kararlarını verebilen, doğru ile yanlışı ayırt edebilen bireyler olduğuna inanan Erol Altaca Koleji, kural-ödül-yaptırım sistemini uygulamaktadır. Kurallar; kabul gören davranışları, ödül; tutarlı olarak doğru davranan öğrenciler için motivasyonu ve yaptırım sistemi; yanlış davranışlarda bulunan öğrencilerin bu davranışın sonuçlarını kavrayabilmesi için caydırıcılığı temsil etmektedir. Böylelikle 3 ilke doğrultusunda öğrencilerinin davranışlarını geliştirme ve iyileştirme çalışmaları benimsenmektedir.


Erol Altaca Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Erol Altaca Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Erol Altaca Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum