fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Eryetiş Eğitim Kurumları

Eryetiş Eğitim Kurumları hakkında tüm detaylara ulaşın. Eryetiş Eğitim Kurumlarının hangi seviyelerde eğitim verdiğine ve dil olanaklarına dair bilgi sahibi olun.

Eryetiş Eğitim Kurumları Eğitime Başlıyor

Yirminci birinci Yüzyılda yaşayan toplumların itici gücü bilgidir. Bu paradigmadan yola çıkarak geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizi merak eden, araştıran, araştırarak bilgiye ulaşan, bilgiyi işleyerek yeniden üreten geliştiren ve uygulayan,  bilişim ve iletişim teknolojilerinin aklın sınırlarını zorlayan bir hızla değişmekte olduğunu fark eden; diğer alan ve disiplinlerde yaşanan yenilikleri ve gelişmeleri de bütünsel olarak algılayıp yorumlayarak kendi pozisyonunu doğru belirleyen; çevresel ve toplumsal sorunlara karşı duyarlı, çok yönlü düşünen, farklı düşünce ve inançlara saygılı, evrensel insani değerleri içselleştirerek davranış haline getiren, milli değerleri benimseyen, bu değerlerin geliştirilmesine ve evrensel değerler düzeyine yükseltilmesine katkı sağlayan, Mustafa Kemal Atatürk’ün ideallerini doğru kavrayarak ve bu idealleri gerçekleştirmek için uğraş veren bireyler olarak yetiştirme, görev ve sorumluluğunu üstlenmiş bulunuyoruz.

 Ülkemizin gerçekleri ve ihtiyaçları başta olmak üzere, küreselleşen dünyanın gerçeklerini de dikkate alarak gençlerimizi eğitmek, geleceğe hazırlamak temel amacımızdır. Biz, yetiştireceğimiz eğitimli insanlarla ülkemizin kalkınmasına, gelişmiş refah toplumu düzeyine yükselmesine katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Anaokulundan üniversiteye kadar bütün eğitim kademelerini içine alan bir eğitim yapılanması içinde eğitim dünyasına “yıldız okullar” kazandırmak istiyoruz. Mevcut durumumuzu sürekli sorgulayarak mükemmellik peşinde koşan bir kültürünü kalıcı kılmak arzusundayız.  Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumları bu felsefenin bir yansıması olarak kurulmuştur.

Öğrencilerinin zihinsel potansiyellerini bütünüyle kullanabilmeleri için yeterli ve nitelikli öğrenme ortamlarını oluşturmak, akademik başarılarını en üst düzeye taşımak temel felsefemiz ve iddiamızdır. Öğrenmenin parmak izi kadar özgün bir süreç olduğunun farkında olan eğitim kurumlarımız, öğrenme öğretme süreçlerini bu değerler doğrultusunda yapılandırmaktadır. Gençlerimizi hayata ve bir üst öğrenime hazırlarken bireyin potansiyeli, öğrenme stili, özel ve üstün yetenekleri, istek ve eğilimleri keşfedilmekte, destek ortamları oluşturularak gençlerimize sunulmaktadır. Akademik programlar, üniversiteye hazırlık programları, yetenek geliştirme programları, sosyalleşme etkinlikleri özgün eğitim modelimiz içinde gerçekleştirilmektedir.

Okullarımızda yabancı dil öğretimi kritik süreç olarak değerlendirilmektedir. Yabancı dil ders saati sayıları artırılmış, öğretim programları yatay ve dikey olarak zenginleştirilmiştir.  İngilizcenin yanı sıra seçmeli yabancı dil olarak Almanca ve İspanyolca öğretimi uygulamaya konulmuştur. Cambridge sınavları ile uluslararası düzeyde karşılaştırma yapılmakta ve karşılaştırma sonuçları değerlendirerek öğrenme/öğretme süreçleri yeniden yapılandırılmaktadır. Yabancı dil öğrenmek öğrencilerimiz için bir korku unsuru olmaktan çıkarılmış, keyifli bir öğrenme etkinliğine dönüştürülmüştür.

Gençlerimizin dünyada ve ülkemizde gelişen bilimsel, teknolojik, ekonomik, kültürel ve sosyal olguları ve olayları erken ve doğru algılamalarını, farkındalık kapasitelerini sürekli yükseltmelerini önemsiyoruz. Okullarımızın eğitim dünyasına yön veren yıldız okullar olmalarını hedefliyoruz. Sahip olduğumuz lider yönetici ve öğretmen kadromuzla bu hedeflerimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Tanıtım Filmi
Eryetiş Eğitim Kurumları İndirimleri
Eryetiş Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Eryetiş Eğitim Kurumları Eğitime Başlıyor
Tanıtım Filmi
Eryetiş Eğitim Kurumları Galeriler
Eryetiş Eğitim Kurumları Yorumları

Eryetiş Eğitim Kurumları Kampüsleri

Eryetiş Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Pendik Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Pendik
comment-icon 23 Yorum announcement-icon 25 Duyuru
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (SAĞLIK ALANI) 2012 Yılında Eğitim-Öğretime başlayan Öz...
Pendik Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Kampüsü
İstanbul / Pendik
comment-icon 104 Yorum announcement-icon 20 Duyuru
Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi “En güzel meslek için en doğru rota” sloganı ile yola çıkmış ve Ulaştırma ve...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Eryetiş Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum