fb
Eryetiş Eğitim Kurumları

Eryetiş Eğitim Kurumları

Eryetiş Eğitim Kurumları hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okul eğitim seviyesi ve daha fazlası hakkında en iyi bilgilere kolayca göz atın.

Eryetiş Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Eryetiş Eğitim Kurumları Liseler

Eryetiş Eğitim Kurumları liselerini
inceleyin.

İNCELE

Eryetiş Eğitim Kurumları Hakkında

  • Eryetiş Eğitim Kurumları Eğitime Başlıyor

Eryetiş& Balkanlar Eğitim Kurumları, Eryetiş Kültür, Eğitim ve Spor Vakfı’nca, 1999 yılında kurulan Eryetiş Eğitim Kurumları ve Balkan Üniversitesinin akademik alanındaki deneyimleri ile ulusal ve evrensel değerlerin farkındalığını yaşatacak, çağdaş eğitim anlayışı ve modern tesisleriyle, 2011- 2012 eğitim ve öğretim yılında faaliyetine başlamıştır.


Eryetiş Eğitim Kurumları 'nın temel hedefi öğrencilerin, bireysel gelişim özelliklerinin önemsendiği ve kendilerini gerçekleştirme fırsatlarının yaratıldığı donanımlı ortamlarda  Atatürkçü düşünceyi özümsemiş, donanımlı, teknolojiyi takip eden, üretken, yeniliklere açık, evrensel değerlere sahip, sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, kendini ifade edebilen, çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler yetiştirmektir.


Kurumda öğrencilerin ihtiyaç duyacakları ve eğitimde başarı elde edebilecekleri  tüm imkanlar sağlanmaktadır. Eğitim programları öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini başarıya ulaştıracak kararlılıkta geniş kapsamlı oluşturulmaktadır.  Zengin ve çeşitlendirilmiş bir eğitim programları ile ülke ve Dünya koşullarına uyum sağlayan, öz benliği gelişmiş, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş bireyler yetiştirilmektedir.


 Eryetiş Eğitim Kurumları 'nda uygulanmakta olan ders programlarının,  Dünya da seçkin okullar arasında yerini alabilmesi için MEB programlarının yanında uluslararası standartlara uygun zenginleştirilmiş eğitim programları tercih edilmektedir.


Kurum sahip olduğu donanımlı ve alanlarında tecrübeli eğitmen kadrosu ile öğretmeni sadece bir uygulayıcı değil, eğitim ve okul konusunda temel kararlara katılan aktif bir katılımcı, üzerine yatırım yapılması gereken en önemli ve vazgeçilmez bir insan kaynağı olarak görmekte ve eğitim- öğretim sürecindeki uygulamaları ve değerlendirmeleriyle, bir üst öğrenim programı için gerekli bilgi ve donanımını sağlamaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum