fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Hakkında

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi “En güzel meslek için en doğru rota” sloganı ile yola çıkmış ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Türkiye'nin ilk ve tek Özel Denizcilik Meslek lisesidir.

Okulumuz, 15 Eylül 2007’de Eğitim-Öğretim hayatına başlamış ve 2009 yılından itibaren Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca da yetkilendirilerek; akreditasyon almıştır. Ayrıca her iki yılda bir yine Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nca görevlendirilen denetçiler tarafından denetlenerek akreditasyonunu devam ettirilmektedir. Okulumuz 2011 yılından itibaren “Güverte” alanında Türk Denizciliğine mezun vermeye başlamış ve bu güne kadar 410 mezun vermiştir. Halen sivil ve askeri denizcilik sektöründe görev yapan mezunlarımız bizlere gurur vermektedir.

Mezunlarımız bir yıllık Açık Deniz Stajlarını tamamladıktan sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca yapılan ehliyet sınavını takiben Güverte Vardiya Zabiti olarak gemilerde çalışmaya hak kazanmaktadırlar. Güverte Vardiya Zabitleri gemilerde yaklaşık 6 yıl gemi görevini tamamladıktan sonra ilgili mevzuat kapsamında Kaptan olarak çalışma hakkı kazanmaktadırlar. Güverte Vardiya Zabiti ehliyeti alan mezunlarımız isterlerse bu ehliyetle Ticari yatlarda ve özel teknelerde kaptanlık yapabilmektedirler.
Mezunlarımız Ticari Gemilerde, Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma Genel Müdürlüğü’nde, Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’nde, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda, Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda Seyir Subayı ve Personel olarak çalışma imkânına sahip olmaktadırlar. Ayrıca karada hizmet veren denizcilik ile ilgili kurumlarda personel olarak iş bulma imkânına sahip olmaktadırlar. (Denizcilik firmalarının kara ofisleri, gemi acenteleri, klavuzluk hizmeti veren kuruluşlar vb.)

Okulumuzda Meslek Dersleri; Türk Deniz Kuvvetlerinde ve sivil gemilerde senelerce çalışmış, eğitim geçmişi olan tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Mesleki Eğitim için gerekli olan, sayı ve standartları Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca belirlenen köprüüstü ve GMDSS (VHF Haberleşme) simülatörleri ile mesleki laboratuvarlar (Seyir, Meteoroloji ve Gemicilik) sayesinde öğrencilerimiz teorik eğitimlerin yanı sıra uygulamalı eğitimleri de eksiksiz olarak alabilmektedir. Bunlara ilave olarak Tuzla’da bulunan İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ile yapılmış olan protokol çerçevesinde anılan fakültenin eğitim tesislerinde Denizde Emniyet uygulamalı eğitimleri de en üst seviyede yapılmaktadır. Bu eğitimler sertifika eğitimleri olup öğrencilerimiz 10.Sınıf bitiminden itibaren Gemi Adamı Cüzdanı çıkartarak gemi ve yatlarda çalışma hakkı elde etmektedir.

Okulumuzda ayrıca hafta sonları 9. ve 10. Sınıf öğrencilerimize İngilizce, Türk Edebiyatı ve Fen Derslerinde takviye kursları,11 ve 12. Sınıf öğrencilerimize ise Denizcilik İngilizcesi ve üniversite hazırlık kursları verilmektedir.

Meslek dersleri ile beraber kültür dersleri de deneyimli öğretmenler tarafından verilmekte ve denizcilik mesleğinin olmazsa olmazı olan İngilizce eğitimi, ek derslerle beraber 9. Sınıflarda haftada 10 saat, diğer sınıflarda 4 saat yapılmakta, ayrıca 12. Sınıflarda haftada 2 saat Denizcilik İngilizcesi dersi verilmektedir.

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi organize sanayi bölgeleri dışında açılan meslek liseleri kapsamında, devlet destekli okul olduğundan; eğitim ücretinin 7000 TL’sı koşulsuz olarak devlet tarafından karşılanmaktadır.

Okulumuza öğrenciler LGS sınavına girmeden 9. Sınıfa direk başvurabildikleri gibi, tercih aşamasından sonra da nakil yolu ile okula kayıt yaptırabilmektedir. Okulumuz 9. Sınıfın başında ve/veya herhangi bir döneminde direk başvuru ile de nakil alabilmektedir. Ayrıca diğer alanlarda okuyan meslek lisesi öğrencileri 10. Sınıfın I. dönem sonuna kadar okulumuza nakille kabul edilmektedirler. Herhangi bir Denizcilik Meslek Lisesi’nde öğrenim gören öğrenciler ise her sınıfın her döneminde okulumuza nakil yaptırabilmektedirler.

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yeterli altyapısı ve yetkin öğretim kadrosuyla gençlerimizi Türk Denizciliğine kazandırmak için hizmet vermeye devam edecektir.

Bölümler & Dallar

• Denizcilik

- Güverte İşletme

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 3

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sözel

- Sayısal

- Dil

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %40-%60

● Okulda Hangi Mesleki Bölümler Mevcut?

- Yat Kaptanlığı

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  24
 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:30 - 16:30 şeklindedir.
 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi bölümleri nelerdir?
  Bu kurumda; Güverte İşletme bölümleri bulunmaktadır.
 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi fotoğraflarına nerden ulaşabilirim?
  Kurumun fotoğraflarına galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Yorumları (52)

 • gg

  Ben her ögrenciyle kendi öz evladı gibi ilgi ve alaka gösteren başka bir okul idaresi ve egitimci görmedim disiplinli egitim ve ögretimi cok güzel ögrencilere istikrar saglayan bir egitim sistemi harika iyiki varsın eryetişHerşey cok güzel daha ne olsun..........

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • MM

  Okul çok iyi ve okul öğrencileri hakları sağlar ve müdür melek hoca çok kibar bir kişi eğer öğrenciye bişey olursa anne gibi davranır

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz/öğrencimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • TT

  En basta Melek hanim olmak uzere tum degerli egitimcilerimize oglumun gelisimini saglamasindaki gereken destegi ve yardimlari sagladiklari icin kendilerine minnettarim. iyi ki bu yolda tercihimiz Eryetis’den yana olmus. Cok tesekkurlerimi iletiyorum.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • M

  İlgililere teşekkür ediyor, eğitim almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. اشكر القائمين عليها وانصح بها الذي يريد التعليمLütfen iletişim odasında teorik değil uygulamalı dersler veriniz. GMDSS يرجى إعطاء دروس فى غرفة الاتصالات عملي وليس نظري

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz bizi çok mutlu etti. Tavsiyeniz tarafımızdan değerlendirilecektir. Teşekkür ederiz.

 • OA

  Öncelikle Okul Müdürümüz Melek hoca ya öğrencilerine karşı sevgi dolu yaklaşımı için , çözüm odaklı olduğu icin ve her zaman güler yüzü ile bizi karşıladığı için çok teşekkür ederim. Beden eğitimi öğretmenimiz Ozan hocama oğlumun yeteneklerini keşfetmesin de yanında olduğu için daha özgüveni yüksek hayata daha pozitif bakan ve başarmak için elinden geleni yapan yeni bir Emre yarattığı için çok teşekkür ederim. Tabii desteği sabiri güler yüzlu ve sevgi dolu Edebiyat öğretmenimiz Rabia hocam . Bıkmadan usanmadan oğlumun ödevleri konusunda bana ve oğluma desteğinizi esirgemediginiz için çok teşekkür ederim. Unuttuğum ismini bilmediğim tüm öğretmenlerime katlarda görevleri tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesismis. Hep iyi kilerde kalın. Herşey için çok teşekkür ederiz . Bu okul sevgi yolu . Hiç bir sevgi yolu başarısız olmaz. Sevgiler

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • Ök

  Bu okulu secmekle en guzel adimi atmis olduk guvenilir ilgili ve disiplinli bir okul .Her yaniyla dort dortluk hic bir sıkıntısı yok.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz/öğrencimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • OA

  Öncelikle kurum müdürü Melek hanıma, beden eğitimi öğretmeni Ozan beye, edebiyat öğretmeni Rabia hanıma ve diğer bütün öğretmenlerimize göstermiş oldukları ilgi va alakadan dolayı çok teşekkür ederiz... Başarılarınız daim olsun, ülkemize iyi denizciler yetiştirmeye devam edin...

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • İP

  Ben bir Veli olarak çok memnunum gerek okulun düzeninden gerekse Müdüründen öğretmeninden personeline çok ilğili ve yakınlar Özel okullar genelde 50-100 ücret alır karşılık yok.çocuk mezun oldunmu hayatının rotası belli hiç olmazsa

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • TG

  DENİZCİLİK sektöründe daima meslek örf ve adetlerine uygun birer denizci ve sektörde üstün başarılara imza atıcak zabit adayları yetiştiren ve geçen sene mezun olduğum ERYETİŞ REİS DENİZCİLİK MESLEK LİSESİ her yıl da olduğu gibi başarılı ve onu açık zabit adayları yetiştirmeye devam ediyor tam teşekkürlü eğitim kadrosuyla sektörde bizlere doğru yolu göstermeye çalışan hocalarımız her yıl bizler için çabalıyor ve sonucunda yüksek başarılara imza atılıyor okulun meslek öğretmenlerinden çoğu deniz kuvvetlerinden emekli ve aralarında sivil denizcilikte görev alan ve bizleri eğitmek için yanımızda bulunan kapatanlarımız üstün başarılara imza atmış meslekte yüksek yerlere gelmiş kişiler olup mesleği layıkıyla bizlere öğretmektedirler bu süreçte bizlere mesleğin örf ve adetlerini de öğreten ve ilerdeki hayatımızda da bizler için birer ihtiyaç olan tüm bilgileri vererek bizleri maviliklerle buluşturuyorlar okulun diğer geri kalan eğitim kadrosundaki öğretmenlerimiz ise bizleri yüksek hedeflerimize ulaştırmak için en güzel eğitimini bizlere sunup en güzel kapıları bizlere açıyorlar okulun en avantajlı olan yönü ise lise son sınıfta stajlarını görücek olan zabıt adaylarına en iyi staj yerlerinin sunup en iyi eğitimleri aldirmaktan kaçınıyor bunların arasında İBB şehir hatları kıyı emniyeti genel müdürlüğü ve sadece stajyer öğrenciyi kendi bünyesine kabul eden nagmar a.ş bulunmakta bu firmalarla bizi buluşturan eğitim kadromuz mesleğin geri kalan yıllarında ise ellerini üstümüzden asla çekmiyor ve her yıl mezun kadrosu olmak üzere tüm öğrenim görmüş ve öğrenim görmekte olan öğrencileri ile etkileşimde bulunuyor uzun lafın kısası bir zabit adayı olarak mezun olduğum okuldan çok memnun bir şekilde ayrıldım ve ayrılmama rağmen hale etkileşim halindeyim bu yüzden okuduğum bu güzel okulu her zabit olma hayali kuran gençlere ve çocuklarının kaptan olma hayalini kuran velilerin hiç tereddütsüz çocuklarını bu okula göndermelerini şiddetle tavsiye ediyorum şimdiden Puruvaları Neta rüzgarları kolayına olsun

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Sevgili öğrencimiz. Değerli yorumun için çok teşekkür ederiz. Pruvan neta olsun.

 • Bt

  Okuluma 10. Sınıfta katılmıştım ve okulumun bir düzeni vardı ilk defa özel okula gidiyordum üniformaya gösterdikleri özen belki hiçbir okul göstermiyordu okuldan dışarı çıkınca dışarda hep tanımadığımız insanlar tarafından saygı gösteriliyorduk okul devam ederken pandemi araya girdi pandemide bide bize internet üzerinde bütün derslerimizi aynı okul ortamındaki gibi anlattılar bizim ile ilgilendiler ve son senemde çok güzel geçti hocalarım ayrı kıymetli müdürüm ayrı hayatımın en güzel 3 senesini geçirdim diplomamı aldım ve okuluma elveda dedim gelicek arkadaşlara tavsiyemdir sonuna kadar gidin her şekilde başarırsınız

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Sevgili öğrencimiz. Değerli yorumun için çok teşekkür ederiz. Pruvan neta olsun.

 • GE

  Okulun bu seneki mezunlarından biriyim. Adım Gürkan Harika bir şekilde 4 yıl geçirdim. Gerek yeni arkadaşlıklar olsun gerek hocalarımız olsun hep bir arada olmayı gülmeyi eğlenmeyi bildik. Öğretmenlerimizin biz öğrencilere olan ilgileri üstümüze düşmeleri sıkıntıya düştüğümüz de bizlere olan ilgileri paha biçilemez. Hayallerimizi gerçekleştirmek umuduyla yola çıktığımız bu süreçte bizlere her zaman en iyi şekilde destek oldular her zaman yol gösteren değerli insanlardır kendileri İş imkanı açısından çok güzel fırsatlarımız oldu Staj zamanımız geldiğinde bizler için en uygun yerlerde stajyerlik görevlerimizi yerine getirdik. Okulumuzun adına gördüklerimize bize öğretilenlere layık şekilde. Mezun olduktan sonra denizcilik camiası içinde iş imkanı şansı doğmuş oldu bizler için herkes fırsatları değerlendiriyor. Sonuçta ülkemizin etrafı denizler ile çevrili büyük bir fırsat doğrusu Kesinlikle aklında bu mesleği gerçekten yapmak olan yeni öğrencilere okulumuzu öneririm.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Sevgili Gürkan. Değerli yorumun için çok teşekkür ederiz. Yolun bahtın açık olsun.

 • Cd

  Oğlum sedat demirtaş 3 yıldır okulunuz da eğitim alıyor. Sedatın Velisi olarak ilgi ve alakalarından dolayı okul müdürümüz melek hanıma verdikleri eğitimden dolayı ilk başta hamiyet öğretmenimize ve diğer öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.Bana göre her şey mükemmel,

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • SA

  Ben Efekan Akıncı nın annesi Songül Akıncı.. Okuldan gerçek anlamda çok çok memnunum.öğretmenlerinden de Tabiki

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • SE

  Oğlum Ömer Faruk ikinci yılını tamamladı ve bir Veli olarak gerek hocalarımız olsun gerek okul yönetimi olsun ben çok memnunum ilgili alakalı çocuklarla özverili çalışmalar halinde hocalarımız ayrıca Melek hanım ve Zehra hanıma tüm emeği geçen hocalarımıza teşekkürü borç bilirim gönül rahatlığıyla çocuklarınızı eryetis reis denizcilik meslek lisesine gönderebilirsiniz...

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • ZA

  Mükemmel bir okul, eğitimi,ilgi alakası, öğrenciyi her yönüyle takibi, öğretmen kadrosu,her yönüyle çok başarılı ve çok iyi eğitim veren bir okul

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • Hg

  Bir özel okul olarak korkularım vardı meslek olarak bılmedıgımız bır bölümdü bizim ve çocuğumuzun ufkunu açan her konuda yardımcı olan gerçek bir egıtım kurumu olduğunuz ıçın ilk başta melek hoca huseyın albay:) tüm öğretmen ler ve çalışanlara binlerce teşekkürler ve saygılar sizinle geçen 3 senenin ardından çocuğumuzun kazançlarından dolayı çok mutluyuz çok teşekkürler

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • GG

  devlet destekli bir okul düşünmeden kayıt olabiilirsiniz fiyatı çok uygun oğlum 4 senede mezun oldu nasıl zaman geçti anlamadım maddi olarak çok rahat okutabilirsiniz yarısını devlet veriyor çok tşkederim devletimize varolsun devletimiz

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • OY

  iyi günler Başarılı Eğitimin yanı sıra disiplinli öğrenciyi sürekli disipline yönelten ve Yönetim kadrosu ve öğretmenleriyle öğrenci ve veli işbirliği anlamında çok başarılı,Meslek dersleri ilgili mükemmel donanıma sahip bir okul herkesin gözü kapalı gönderebileceği bir okul

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • CA

  türkiyedeki tek özel denizcilik lisesi olması boşuna değil oğlum mezun olur olmaz işe başladı çok iyi mesleği öğrendiği için tşk ederim emeğinize sağlık hüseyin yıldırım öğretmenime tşk ederim oğlumu disiplinli yetiştirdiği için emeğiniz çok öğretmenim sağolun varolun

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • ŞB

  selam eğitimde çok kaliteli tavsiye ederim ciddi bir okul devamsızlık yapılan bir okul değil iyiki yavrum burda okudu sağolun varolun

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • NA

  askeri disiplinle oğlum mezun olup hayata atıldı gemide çok rahat etti aldığı eğitmle çok teşekkürederim emeği geçen herkese özellikle emekli hüseyin yıldırım albayım emeğiniz çok tşk ederim oğlum sayenizde meslek sahibi oldu allah razı olsun hepinizden

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • MD

  6 sene önce evladım mezun oldu çok çok iyi eğitm aldı tşk ederim herkese ayrı ayrı çocuğum koluna altın bilezik taktı hüseyin albayıma çok tşk ederim çoçuğumu aslanlar gibi askeri disiplinle yetiştirdi sağolsun varolsun düşünmeden yazdırın derim ben

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • ED

  kaliteli okul ...meslek sahibi geliri yüksek olsun istiyorsanız çocuğunuzun adres doğru oğlum 4 sene önce mezun oldu hayatı kurtuldu çok yüksek maaşla gemide tşk ederim eryetiş reis denizcilik meslek lisesi ailesine hayatını garanti altına aldılar sağolsunlar varolsunlar

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • FM

  Merhaba. Bu okuldan mezun bir öğrenci olarak yeni denizci adaylarına tek söyleyeceğim şudur ki Eryetiş Denizcilik mezunu iseniz asla parasız ve işsiz kalmazsınız. Başta Hüseyin Yıldırım olmak üzere tüm öğretmenlerimin ellerinden öpüyorum.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • Öt

  Biz geçen sene başladık Eryetiş okuluna Pandemi sonrası ilk eğitim hayatında çocukların adapte olma süresi çok zordu ve buradaki en büyük emeği okul öğretmenleri gösterdi.En güzel yanı ise anlık çocuğunuz ile ilgili her bilgiyi okul yönetiminden alabilmek.Özellikle Melek hanımın her öğrenciyi çocuğu gibi görmesi taktire şayan.Eminim bu sene çok daha güzel planlar yapılarak eğitim hayatına katlıları olacaktır

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • FJ

  2011 yılında oğlum mezun oldu eğitimi çok iyi aldığı kaptanlık eğitimi sayesinde çok yüksek maaşla iyi gemilerde çalışıyor eryetiş reid denizcilik meslek lisesi ailesine çok tşk ederim herkese tavsiye ederim

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • ŞB

  Okulumuzdan çok memnunuz, her şekilde eğitimde de iş bulma staj yeri bulma konularında da çok ilgililer. Okul müdürümüz Melek hanım olsun rehber öğretmenimiz Elif hanım ve tüm öğretmenlerimiz çok kaliteli insanlar. Pandemide de hiç eğitimi ilgiyi eksik etmediler. Çocuğum için verdiğim en doğru kararlardan biri oldu Eryetiş denizcilik lisesi. Candan teşekkür ediyorum.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • EA

  Denizcilik sektörüne ışık tutan ve geleceğin kaptanlarının yetiştirilmesinde Türkiyenin ilk ve tek Özel Denizcilik Lisesi. Deneyimli ve ilgli akademik kadrosuyla olduğu kadar disiplinli ve kaliteli eğitim anlayışıyla da gönül rahatlığıyla çocugunuzu emanet edeceginiz bir eğitim kurumu.Okul Mudürümüz Melek VURAL başta olmak uzere bütün ögretmenlerimize gönülden teşekkür ederiz.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • Bu sene oğlumun son senesi. Okulun ilk başından beri özveriyle çalışan kaliteli hocalarımızla aile gibi olduk. Özellikle Melek hocam destekleriniz ve her koşulda bizimle iletişime geçtiğiniz için size çok teşekkür ederim

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • Ys

  Mrh öğrencisi bulunduğum Taha altınkılıç İn velisi olarak eğitim adına çok memnunum disiplin öğrencilere ait eğitiminiz şahsım ve oğlum adına çok memnunum idare işlere öğretmenlerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi borç bilirim özellikle melek hocam benim için eşi benzeri bulunmayan bir kişiliği ve eğitimi için saygıyla önünde eğilirim pandemi şartlarında bile eğitimi disipli bir şekilde eğitimleri veren siz degerli hocalarıma da teşekkürleri bir borç bilirim yazılacak okadar güzel şeyler varkı satırlara sığdıramam iyiki bu okulda evladımı hala da okutmaktayım kusuruma bakmayın uzattığım için duygularımı sadece burda satırlarda dile getirmek istedim saygı ve sevgileriimleSyn vedat eryetiş, degerli idare işleri ve degerli öğretmenlerimiz öğrencilerimiz için okulun geliştirme adına bizlerden daha fazla düşünüp ve çalışmaktasınız teşekkürlerimi sunarım affınızla iyiki melek hocamla ve siz degerli öğretmenlerimizle yollarımız kesişti sevgilerimle saygılarımla

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • CY

  Değerli Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Yönetici ve Öğretmenleri, 4 yıl boyunca gösterdiğiniz ilgi,gayret ve samimiyetinizden dolayı size çok teşekkür ediyoruz.Her koşulda hep yanımızdaydınız.Zorlu pandemi sürecinde dahi hiç vazgeçmeden çocuklarımızla çok güzel ilgilendiniz.Sizlere ulaşmak bizim için hiçbir zaman zor olmadı.İyi bir meslek eğitiminin yanında;hoşgörülü,anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımınız sizi bize hep bir aile gibi hissettirdi.Bu anlamda çocuklarımıza bir anne, abla şefkatiyle yaklaşmış olan müdür yardımcımız Melek hanıma ve desteklerini hiç esirgemeyen Gökhan bey,Kemal bey,Engin bey ve meslek eğitim koordinatörümüz Hüseyin beye ve tüm öğretmenlerimize,müdürümüze gönülden teşekkür ediyorum.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • Ge

  Ben oldukça memnun kaldım her konuda her koşulda yanında hissetmek çok önemli hem veli hemde öğrenciler konusunda oldukça titiz ve tecrübeli bir yönetim ve anlayış...kesinlikle tavsiye ederim...bir aile bir güven ve mutlu huzurlu bir eğitim için Eryetiş Denizcilik ve kurumlarına teşekkür ediyorum..Belki vizyonel yapılanma bir tık reklam ağı sinevizyonel tanıtım çıta yı eminim yükselticek anlayış..farklı bir noktaya taşıyabilir diye düşünüyorum..

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • GK

  Çok güzel ve eğitim mükemmel bir okulÖğrenciler saygisizlik yaptignsa br daha yapmaması için ağır ceza verilmeli

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Tavsiyeniz tarafımızdan değerlendirilecektir.

 • Her k9nuda yardımcı olunuyor bu konuyla aşkta okul müdürümüz sınıf öğretmeni lerimiz hepsine ayrı ayrı teşekkürler ederimHer şeyi düşünüp bizlere ulastiriyorlar sagolsunlar

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • hg

  okul içi aktiviteler ve gezi programları arttırılabilir zaman zaman sıkıldıkları oluyor

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Tavsiyeniz tarafımızdan değerlendirilecektir. Teşekkür ederiz.

 • SP

  Öğrenciniz Eray Pakyürek annesiyim kıymetli okul yönetimi ve öğretmenlerini teprik ediyor alkışlıyorum.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli Velimiz, güzel yorumlarınız bizleri çok mutlu etti. Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • BT

  Bir gencin hayatını olumlu yönde etkileyen ve dünyaya çok farklı bir bakış açısıyla bakmasını sağlayan bir okuldur. Gerek öğretmenleri idaresi farklı bir dünyaya doğru bakmanızı sağlar. Ben bu okulda okuduğum için çok memnunum bende emeği olan tüm hocalarıma ,okul müdürüme ve tüm okul görevlilerime teşekkürlerimi bir borç bilirim.Yok

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • IK

  Okulumuz diyerek basliyorum cumleme hem egitim olarak hemde egitimciler olarak cok kaliteli bir okul. Ozellikle okul mudurumuz Melek hanim her konuda biz velilerle cok ilgili ve alakali oldugunu buradan paylasmak isterim. Tum egitimcilerimize ulasma ve bilgi almak cok rahat oldugunu paylasmak isterim.Okul suan icin cok yeterli

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • Bg

  1 yıldır kızımın okuduğu muhteşem okul.Kız çocuklarını özellikle Denizcilik sektörüne kazandırmak için üstün çaba sarfeden,disiplinli ve vizyonu yüksek bir müessese. Öğrencilere tek tek sahip çıkmaları tüm velileri tek tek arayıp bilgilendirmeleri de şu yaşadığımız pandemi döneminde her eğitim kurumunun harcı değil.Tüm Eryetiş Denizcilik Meslek Lisesi öğretmenlerine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Gözünüz kapalı evlatlarınızı teslim edebileceğiniz ahlaklı,disiplinli ve egitim düzeyi yüksek bir okul.Biz çok memnunuz.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • Nk

  Ogretmenlerimiz tek tek cocuklarla ilgilenmekte. Ozelikle pandemi doneminde dahi online egitimi cok basarili yonetti okulumuz. Normal sartlarda da hem ogretmenlerimizle hem de yoneticlerimizle iletisime gecmek cok rahat ve ulasilabilirler. Siniftaki ogrenci sayisinin az olmasi da birebir egitim ve ogretimin kalitesini yukseltmekte.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • ss

  Selam, Oğlum denizcilik lisesi istedidiğinde okulları araştırmaya başladım .Devlet okulunu puanı tutuyordu ama bize biraz uzaktı.Yakın bir okul tercih ettiğimden .Eryetiş Reis Denizcilik lisesinde karar kıldık. Okulu görmeye gittiğimde çok beğendim. Her şeyden önce tertemiz bir okul her anlamda ...Okul yönetimi ,öğretmenler inanılmaz ilgililer. Eğitim için her türlü imkan var. Biz pandemi dönemine denk geldik ama inanın eğitimle ilgili hiç bir şüphem olmadı online dersler son derece yeterli tüm öğretmenler çocuklarla ilgili ,bir sorun olduğunda hemen arayıp bilgi veriyorlar. Bu alanda bir eğitimi tercih ediyorsanız.Bu okulu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu vesile ile Okul Müdürümüz Hacı Murat Güner'e ve Çocuklarımızla harika bir şekilde ilgilenen sorunlarını çözmek için gerçekten çaba gösteren Melek Vural Hanıma ve gerçekten gösterdiği yakın ilgi ve çözüm odaklı davranışları için,sınıf öğretmenimiz olan Biyoloji Öğretmenimiz sevgili Aysun Çelik hanıma ve diğer tüm öğretmenlerimize kalpten teşekkürlerimi iletiyorum

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • Sb

  Okulun yerinden egitiminden memnunuz. Ogretmenlerin ilgisinden kaletisinden memnunum. Pandemi surecindeki egitim kalitesi iyidir.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • EA

  Harika bir okul.ogretmenlerin hepsi mükemmel insanlar.ogrencileriyle hepsi ayrı ayrı ilgileniyorlar

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • İlgili ve deneyimli eğitimci kadrosu ile online eğitim dönemini bile çok iyi yönettiler.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • BY

  Merhabalar; Öğrencim 10.sınıfda.Eğitimden,öğretmenlerimizden, okul idaresinden çok memnunuz.Covit döneminde eğitimi sıkıntısız sürdürebilen nadir özel okullardan Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi.Okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • AB

  Her konuda donanımlı ve bilgili öğretmenlere sahipler iyiki yolumuz bu okul ve öğretmenlerimizle kesişti.Her bi üyesine ayrı ayrı teşekkür ederim

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • SY

  Denizcilik sektöründe en iyi eğitimi verdiklerini düşünüyorum. Hiç bir okulda bulamayacağımız kalitede eğitim kadrosu sayesinde öğrencim Albay, komutan, süvari, öğretim üyesi hocalarla muhatap olma şansını buluyor. Çok gurur verici bu imkanların öğrencimin hem eğitimine hem de kişilik yapısına çok büyük katkısının olması, ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gösteriyor. Bu imkanları bize sundukları için Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi Kurucularına, yönetici ve öğretmenlerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • NK

  Eğitim kalitesinin öğretmen niteliğine bağlı olduğunu düşünürsek, çocuklarımızın özellikle mesleki açıdan en iyi şekilde yetişmesine katkı sağlayan deneyimli, kaliteli, profesyonel bir eğitim kadrosuna sahip olmasıdır. Ayrıca okulumuz, uygulamalı eğitimler için de gerekli donanıma sahiptir. Okulumuzun çok değerli Mesleki Koordinatörü Hüseyin Albayımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Öğrencilere hem okul eğitim süresince hem de mezun olduktan sonra desteklerini hiç eksik etmemiştir.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • RD

  Öğretmen kadrosu ve idare kadrosuyla mükemmel bir okul olmakla birlikte çocuğumun hayallerine daha bağlı kalmasını sağladı ve ona bir çok bilgi birikimi sahibi oldu.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • GK

  Eğitim kadrosu gerçekten mükemmel olan bir okul. Çocuğumun okulu sevmesini sağlayan öğretmenlerle dolu. Ayrıca uygulamalı eğitimler için birinci sınıf Köprü üstü, VHF El telsizi gibi simülatörler mevcut.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • Başarılı Eğitimin yanı sıra disiplinli ve Yönetim kadrosu ve öğretmenleriyle öğrenci ve veli işbirliği anlamında çok başarılı,Meslek dersleri ilgili mükemmel donanıma sahip bir okul.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • SY

  Çocuğumun hayalini gerçekleştiren okul. Eğitimde hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyorlar, mesleki eğitimde çok başarılılar.

 • Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Eryetiş Reis Denizcilik Meslek Lisesi İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mahallesi Barış Çıkmazı No:9 Pendik/İstanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum