fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Fono Koleji

Fono Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Fono Koleji; fiyatlarına, adreslerine, erken kayıt dönemlerine ve bursluluk sınav tarihlerine hemen göz atın.

Fono Koleji'nde Eğitime Bakış

FONO KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Fono Koleji, anaokulundan ortaokul son sınıfa kadar sistematik bir bütünlük içerisinde, öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek, kültürel, sosyal ve akademik yönlerden bilinçli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Atatürk ilke ve inkılaplarını esas alarak eğitim öğretim hayatını sürdürmekte olan Fono Koleji, geleceğe hazır, bilinçli ve mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Fono Koleji, çözüm odaklı ve rasyonel yaklaşımlarla, öğrencilerin belirledikleri somut olan hedeflere en doğru biçimde ilerlemelerine destek olmaktadır. Her eğitim döneminde akademik başarının sağlanması amacı ile etkin öğrenme metotları uygulamaktadır. Kurumda, sağlanan akademik başarıların kalıcılığı için öğrencilere gerekli olan sorumluluk duygusu aşılanmaktadır. Öğrencilerin arkadaşlarıyla ve çevreyle olan uyumunun sağlanması ve geliştirilmesi için insan sevgisi temelli eğitim yaklaşımı benimsetilmeye çalışılmaktadır. Fono Koleji, öğrencilerin ana dilini doğru ve etkin konuşabilmesi için her sınıf düzeyine örgün olarak dil eğitimi sağlamaktadır.


Fono Koleji, yaşam için okul felsefesini temel alarak öğrencilerin hayatı boyunca onlara kılavuz olmak amacı ile çeşitli eğitim programları uygulamaktadır. Kurum öğrencilerinin; Atatürkçü düşünceyi benimsemelerini, öz güvenli, kendisi ve çevresi ile barışık, sosyal, yabancı dilde etkin bilgiye sahip, uluslararası sınavlarda başarı elde eden bireyler olmalarını, akademik başarının yanı sıra sanatsal, sportif ve kültürel yönleri de güçlü bireyler olmalarını hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda Fono Koleji, zengin ve çok yönlü eğitim programlarını alanında uzman eğitmenler aracılığı ile sunmaktadır.


Fono Koleji yabancı dillerin, çağın gereksinimlerinden birisi haline geldiğini bilmekte ve tecrübeli öğretmenleri ile verdiği dil eğitimi ile öğrencilerini geleceğee hazır hale getirmektedir. Her yaş grubundaki öğrencilere ana dili dışında farklı bir dilin varlığını benimsetmeyi ve öğrenmelerini sağlamaktadır. Fono Koleji yabancı dil öğreniminde modern yöntem ve tekniklerle oluşturduğu etkin öğrenme metotlarını branşında uzman eğitmenlerle sunmaktadır. Özel okul verdiği eğitimle yabancı dil eğitimini yaşamın bir parçası haline getirmeyi sağlamaktadır.


Öğrencilerinin okulda sağlık bir şekilde bedensel gelişim göstermelerini isteyen Fono Koleji, yemekhanesiyle dengeli beslenme menüleri hazırlamaktadır. Diyetisyenler tarafından hazırlanan menüler mevsim meyve ve sebzelerinden yapılan yemeklerden oluşmaktadır. Bu menüler aileler ile aylık olarak paylaşılmaktadır. Kurumun yemekhanesinin denetimi düzenli olarak yapılmakta ve hijyenin en üst seviyede tutulması amaçlanmaktadır.

Fono Koleji İndirimleri
Fono Koleji Yorumları
Devamını Gör
Fono Koleji'nde Eğitime Bakış
Fono Koleji Galeriler
Fono Koleji Yorumları

Fono Koleji Kampüsleri

Fono Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Fono Koleji Güngören Kampüsü
İstanbul / Güngören
comment-icon 4 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul ilinin Güngören semtinde bulunan Özel Fono İlkokulu Türkiye de yabancı dil eğitim alanında lider olmayı hedefle...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Fono Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum