fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fono Koleji İlkokulu

Özel Fono Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Fono Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul ilinin Güngören semtinde bulunan Özel Fono İlkokulu Türkiye de yabancı dil eğitim alanında lider olmayı hedeflemektedir. Kurum 09:00 ile 16:00 saatleri arasında tam gün eğitim vermektedir. Kurumda psikolojik danışman ailelere çocukların gelişimleri hakkında eğitim seminerleri vermektedir. Sınıf mevcutları 15 kişiden oluşmaktadır. Kurumda açık ve kapalı oyun alanları mevcuttur. Kurumda konferans salonu, sanat atölyesi, müzik odası, bilgisayar ve fen laboratuvarları bulunmaktadır. Kurumun yemekhanesinde organik ve günlük gıdalardan yemekler taze olarak yapılmaktadır. Yemekler diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Akıl ve zeka oyunu etkinlikleri ileİstanbul ilinin Beşiktaş semtinde bulunan Özel Fono İlkokulu Türkiye de yabancı dil eğitim alanında lider olmayı hedeflemektedir. Kurum 09:00 ile 16:00 saatleri arasında tam gün eğitim vermektedir. Kurumda psikolojik danışman ailelere çocukların gelişimleri hakkında eğitim seminerleri vermektedir. Sınıf mevcutları 15 kişiden oluşmaktadır. Kurumda açık ve kapalı oyun alanları mevcuttur. Kurumda konferans salonu, sanat atölyesi, müzik odası, bilgisayar ve fen laboratuvarları bulunmaktadır. Kurumun yemekhanesinde organik ve günlük gıdalardan yemekler taze olarak yapılmaktadır. Yemekler diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Akıl ve zeka oyunu etkinlikleri ile çocukların stratejik düşünme becerileri geliştirilmeye çalışılmaktadır. Kurumda sanatsal ve sportif faaliyetlere önem verilmektedir. Tenis, voleybol, basketbol etkinlikleri yapılmaktadır. Rehberlik birimi her sınıf düzeyinde kişisel, eğitsel, sosyal ve mesleki anlamda çocuklara, ailelere ve öğretmenlere yardım ve destek vermek üzere psikolojik danışmanlık hizmeti verir. Tüm uygulamalarda yaş dönemi özellikleri de dikkate alınarak, öğrencinin eğitim ortamından yeterince yararlanabilmesi, karşılaştığı güçlükleri soruna dönüşmeden çözümlemek konusunda yardım alabilmesi, zihinsel, bedensel, sosyal ve duygusal yönden bir bütün olarak gelişim sağlayabilmesi ve mutlu, uyumlu, duyarlı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunması amaçlanmaktadır. Okulda yemekler hijyen kurallarına bağlı kalınarak hazırlanmakta olup kullanılan ürünlerin kaliteli olmasına dikkat edilmektedir. Yemek menüleri uzman diyetisyenlerin kalori hesapları yaparak hazırlamış olduğu şekilde sunulur. Böylece öğrencilere dengeli beslenme alışkanlığı konusunda destek olunur. çocukların stratejik düşünme becerileri geliştirilmeye çalışılmaktadır. Kurumda sanatsal ve sportif faaliyetlere önem verilmektedir. Tenis, voleybol, basketbol etkinlikleri yapılmaktadır.

Yorumlar (4)

 • EY

  Fiziki imkanları oldukça iyi sınıfları donanımlı ve temiz kışın ısınma problemi olmuyor. Sosyal faliiyetler ve spor dersleri için gerekli alanlar var. Yemekleri de öğrencilerin dengeli beslenmesi için gelişim çağına uygun olarak hazırlanan menülerde sunuyorlar.

 • MU

  Kolejlere karşı önyargımız vardı yıktılar. Çocğu okul para tuzağı iken bu okulda verdiğniz paranın karşılığını alabiliyorsunuz. Eğtimi iyi verilen diğer hizmetler güvenlik olsun yemek olsun sosyal faaliyetler olsun çok başarılı

 • Veli

  Bu okula kesinlikle çok güveniyorum

 • Veli

  Çocuklarım çok mutlu :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fono Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. Gündoğdu Sok. No:47, Merter / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum