fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gökyüzü Koleji

Gökyüzü Koleji hakkında tüm bilgilere hızlıca göz atın. Gökyüzü Koleji'nin; fotoğraflarına, veli yorumlarına, yabancı dil olanaklarına ve daha fazlasına ulaşın.

Gökyüzü Koleji'nde Eğitim

GÖKYÜZÜ KOLEJİ

Gökyüzü Koleji kendi geliştirdiği eğitim modeli ile öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliğe sahip sınıflar eşliğinde kaliteli eğitimin çağa ayak uydurarak gelebileceği düşüncesiyle hizmet vermektedir. Okulda öğrencilerin rahat bir eğitim dönemi sürdürebilmesi için kampüste her detay düşünülmüş olup, yaş özelliklerine göre özel sınıflar dizayn edilmiştir. Alanında uzman ve akademik başarıları tartışılmaz öğretmenler öğrencilerin maddi ve manevi yönden gelişebilmeleri için daima yanlarında olmakta, eksik kaldıkları yönlerinin gelişimi için bireysel çalışmalar düzenlemektedir. Akademik başarıdan önce iyi ve hoşgörü sahibi bireyler yetiştirmek amacıyla çıktığı bu yolda Gökyüzü Koleji öğrencilerinin sanatsal, sosyal ve ruhsal açıdan da gelişimlerini de önemsemektedir.


Lise seviyesinde öğrenim gören öğrenciler akıllı sınıflar eşliğinde üniversite sınavlarına hazırlanırken diğer taraftan fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarlarında çalışmalar yaparak üniversite öğretim üyeleri öncülüğünde özgün çalışmalar ortaya koymaktadırlar. Gökyüzü Koleji modern laboratuvarlarda deneyler yaparak geleceğin bilim insanlarını yetiştirme amacı gütmektedir. Öğrenciler yaptığı projeler ile TÜBİTAK yarışmalarına katılmakta, düzenlenen matematik olimpiyatlarında okullarını başarıyla temsil etmektedirler.


Gökyüzü Koleji, kendini tanıyan, problemleri ile başa çıkabilen, önemli kararlar almaktan korkmayan, sorumluluk bilinci yüksek nesillerden oluşan bir toplum oluşturmayı istemekte ve bu doğrultuda uzun yıllardır eğitim hizmeti vermektedir. Rehberlik birimi ile desteklenen eğitim modeli sayesinde, öğrencinin çözmekte zorluk yaşadığı problemler kısa sürede ortadan kaldırılmakta ve öğrenciler zaman kaybı yaşamadan öğrenimlerine devam etmektedirler. Eğitim dönemi içerisinde rehberlik çalışmaları, ebeveynler ile yapılan görüşmeler ile birlikte sürdürülmekte bu sayede aileler çocuklarının durumuyla ilgili bilgi sahibi olabilmektedirler.


Gökyüzü Koleji, milli ve manevi değerlerimize dayanarak geleceğe iyi insan olmayı hedefleyen bireyler yetiştirirken, çağın gereksinimlerini yakından takip edip verdiği nitelikli eğitim ile öğrencilerini başarıya doğru ilerletmek için uğraşan seçkin bir eğitim kurumudur. Aile ve çocuk merkezli bir eğitim anlayışı özümsemiş olan Gökyüzü Koleji, öğrencilere bireysel ilgi ve yetenekleri doğrultusunda rehberlik sağlayarak onları kendine güvenen, duyarlı, milli değerlere bağlı, başarılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Başarı Odaklı Eğitim modelini benimseyen Gökyüzü Koleji, bu bağlamda eğittiği çocukların hem akademik hem sosyal başarıya ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitimde yenilikçi bir yaklaşıma sahip olan Gökyüzü Koleji, dünyadaki teknolojik ve eğitsel gelişmeleri yakından takip ederek eğitim sürecini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Öğrencilerini aynı yenilikçi ruhla yetiştirmekte, onları etkin ve faydalı bireyler olarak yetiştirmektedir.


Gökyüzü Koleji Anaokulu

Gökyüzü Koleji Anaokulu, Bütüncül Eğitim Yaklaşımı ile öğrencilerin akademik, sosyal, duygusal ve psikomotor gelişimini sağlayarak onları ilköğretime hazırlamaktadır. Gelişimsel Psikolojik Danışmanlık aracılığıyla da çocukların yeteneklerini keşfedip geliştirmektedir. Gökyüzü Anaokulu, itinayla hazırlanan eğitim programları ve profesyonel öğretmen kadrosu ile aktif öğrenimin yer aldığı bir eğitim ortamı sağlamaktadır. Tüm ders içerikleri ve eğitim materyalleri de aktif öğrenmeyi desteklemek ve öğrencileri ilkokula hazırlamak için tasarlanmıştır. Anasınıflarında verilen yabancı dil eğitimi de oynayarak ve deneyerek öğrenmeyi teşvik etmektedir. Değerler eğitimi sayesinde de gelecek nesiller erken yaştan milli ve manevi değerlerimizi benimseyerek yetişmektedir. 25 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip olan Gökyüzü Koleji, fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı, sevecen, hür düşünceli, faydalı, yetenekli, mutlu çocuklar yetiştirme görevine kararlılıkla devam etmektedir.


Gökyüzü Koleji İlkokulu

Gökyüzü Koleji İlkokulu, öğrencilere güvenli ve eğlenceli bir eğitim deneyimi sunmak ve başarı kazandırmak amacıyla kendine özgün Gökyüzü Eğitim Modeli’ni uygulamaktadır. Bu modelin çerçevesinde, mizaç temelli bir eğitim yaklaşımı benimsenmiştir. Gökyüzü İlkokulu, her bir mizaç yapısının olumlu veya olumsuz unsurlarını değerlendirerek, her öğrencinin mizaç yapısına uygun öğretim yöntemleri uygulamaktadır. Bunun için rehber öğretmenleri, sınıf öğretmenleri ve veliler bir bütün olarak öğrenciyle ilişki ve iletişim halindedir. Gökyüzü İlkokulu, Yetenek Araştırma Merkezi kapsamında yaptığı faaliyetler ile öğrencilerin yeteneklerini erkenden keşfedip, 4 yıllık ilkokul programı boyunca geliştirmektedir. Gökyüzü Koleji İlkokulu, yenilikçi eğitim uygulamaları, deneyimli eğitim kadrosu ve nitelikli fiziksel donanımları ile öğrencilere hayallerindeki eğitim ortamını sunmaktadır.


Gökyüzü Koleji Ortaokulu

Ortaokul döneminin akademik çalışmalar, dil eğitimi ve sosyal etkileşim kapsamında önemli bir gelişim evresi olduğunun farkında olan Gökyüzü Koleji Ortaokulu, profesyonel eğitim kadrosu ile öğrencilerine yetenekleri doğrultusunda destek ve bireysel ilgi sağlamaktadır. Onların hem kişisel hem ahlaki gelişimlerini destekleyerek onları hayata hazırlamaktadır. Başarı odaklı bir eğitim modeli kullanan Gökyüzü Ortaokulu, etütler, hafta sonu kursları, yaz programları ve birebir takviye eğitimler ile desteklenen, koç öğretmenlik sisteminin bulunduğu bir eğitim ve sınava hazırlık deneyimi sunmaktadır. 7. sınıfta öğrencilerin hedefleri ve hayalleri doğrultusunda bir yol haritası hazırlanarak LGS hazırlık süreci başlamaktadır. Her hafta düzenlenen deneme sınavları ile öğrencilerin gelişimi takip edilmekte ve eksiklikleri giderilmektedir. Gökyüzü Koleji Ortaokulu öğrencileri, bu eğitim sistemi sayesinde hem sınav başarısı elde etmekte, hem de kişisel gelişim göstermektedir.


Gökyüzü Koleji Anadolu Lisesi

Gökyüzü Koleji Anadolu Lisesi, üniversite kampüsü niteliklerine sahip kampüsünde öğrencilere araştırma, uygulama ve deneyim temelli bir eğitim programı ile eğitmektedir. Gökyüzü Anadolu Lisesi, kariyer danışmanlığına dayalı bir eğitim modeli ile modern teknolojik imkanlarla donatılmış akıllı sınıflarda öğrencileri hayallerindeki üniversiteye girmeye hazırlamaktadır. Bu doğrultuda, Gökyüzü Anadolu Lisesi sınava hazırlık süreci boyunca, uzman eğitim ve rehberlik kadroları ile birlikte yaprak test uygulaması, deneme sınavları, ünite değerlendirme sınavları ve hafta sonları hızlandırma programları düzenlemektedir. Böylece tüm Gökyüzü Koleji Anadolu Lisesi mezunları akademik hedeflerine dershane, kurs veya özel derse ihtiyaç duymadan ulaşabilmektedir. Bunun yanı sıra, Gökyüzü Koleji düzenlediği ders dışı etkinlikler ile öğrencilerin sadece akademik değil, sosyal yönlerini de geliştirerek onları yetişkin hayata hazırlamaktadır.

TEOG Başarısı

Öğrenci Okul Başarı SırasıPuanıKazandığı Okul
1494İstanbul Atatürk Fen Lisesi
2491Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi
3491Kartal Anadolu Anadolu İmam Hitap Lisesi
4483Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Lisesi
5482Gökyüzü Koleji
6480Gökyüzü Koleji
7480Haydarpaşa Anadolu Lisesi
8477DR. Vasıf Topçu Anadolu Lisesi
9474Kadir Has Anadolu Lisesi
10473Gökyüzü Koleji

Gökyüzü Koleji Tanıtım Videosu
Gökyüzü Koleji İndirimleri
Gökyüzü Koleji Yorumları
Devamını Gör
Gökyüzü Koleji'nde Eğitim
TEOG Başarısı
Gökyüzü Koleji Tanıtım Videosu
Gökyüzü Koleji Galeriler
Gökyüzü Koleji Yorumları

Gökyüzü Koleji Kampüsleri

Gökyüzü Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Gökyüzü Koleji Maltepe Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Anaokulu kadrosu oldukça geniş ve içerisinde kendi branşlarında uzman öğretmenler bulundurma...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Gökyüzü Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum