fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:50/16:10

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Gökyüzü Koleji Ortaokulu İstanbul Maletpe’de bulunmakta olup topluma faydalı, kendisiyle barışık, akademik olarak başarılı, sorgulayan bireyler yetiştirmektedir. Okulda hazırlık sınıfında öğrenciler yoğun bir şekilde İngilizce eğitimi almaktadırlar. İngilizce’nin yanı sıra ikinci yabancı dil olarak Arapça, Almanca ve İspanyolca derslerinden birini seçme imkanı sunulmaktadır. Okulda akademik kamp çalışmaları, haftasonu kursları ve deneme sınavları ile öğrenciler TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Öğrencilere süreç değerlendirme testleri uygulanmaktadır. Okulda branş derslerinin yanı sıra kulüp çalışmalarına da yer verilmektedir. Kulüp çalışmaları bilim, sanat ve spor alanlarında çeşitlendirilmiştir. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi; kendini anlayabilen, problemlerini çözebilen, gerçekçi kararlar alabilen, kendini gerçekleştirebilen, çevresi ile dengeli ve sağlıklı bir uyum içerisinde olabilen nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca rehberlik derslerinde bahçe testi, sosyometri, gemogram, bordon dikkat testi ve verimli çalışma etkinlikleri yapılmaktadır. Okulun servis hizmeti bulunmakta olup servis araçları İstanbul Valiliğince belirlenen tüm donanımlara sahip ve güvenli araçlardır. Yemek servisi verilen okulda yemekler besin değerlerine göre okulun deneyimli mutfak ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Okulda öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için temizlik kurallarına özen gösterilmektedir. Okulun deneyimli personelleri tarafından sınıflar, yemekhane, tuvaletler ve tüm zeminler düzenli olarak temizlenmektedir. Okulda öğrencilerin ve personellerin güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik önlemleri alınmış olup kamera sistemi ile okul 24 saat gözetlenmekte ve güvenlik görevlileri tarafından giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir.

Yorumlar (1)

  • GT

    Son derece ilgili ve sıcakkanlı bir ekip çalışmakta, gelen anne babalara yardımcı olma konusunda ellerinden geleni yapıyorlar. Teşekkürler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Maltepe Gökyüzü Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Esenkent Mah. Nadire Cad. No:57 Esenkent / Maltepe / İstanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum