fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gülveren Anaokulları

Gülveren Anaokullarının Ankara'daki şubelerine kolayca ulaşın. Fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve veli yorumlarına göz atarak size en uygun okulu hemen keşfedin.

Gülveren Anaokulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Gülveren Anaokulları Anaokullar

Gülveren Anaokulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE

Gülveren Anaokulları Hakkında

  • Gülveren Anaokullarında Eğitime Bakış

Gülveren Anaokulları

Türkiye genelinde bulunan 50'den fazla şubesiyle hizmet veren Gülveren Anaokulları, okul öncesi eğitimde bir marka haline gelmiş ve bulundukları bölgelerdeki veliler tarafından sıkça tercih edilen bir eğitim kurumu olmuştur. Oluşturdukları eğitim ortamlarıyla çocukların her türlü ihtiyacını giderecek bir altyapıya sahip olan Gülveren Anaokulları, okul öncesi dönemde bulunan öğrencilerine bilimin ışığında, Milli Eğitim Bakanlığı'nın müfredatına bağlı kalarak hizmet vermektedir.


Alanında uzman ve deneyimli eğitim kadrosuyla gerek sınıf içi eğitim ve öğretim koşullarında gerekse sosyal ve kültürel etkinlik alanlarıyla çocukların öğrenme ve keşfetme arzularına en üst düzeyde desteklemek ve doğru yönlendirmelerde bulunmak Gülveren Anaokullarının en temel amaçlarındandır. Kurumun diğer hedefleri ise; milli ve manevi değerlerine saygılı, sorumluluk sahibi, yaşadığı topluma değer katan, özgür ve farklı düşünebilen, ikili ilişkileri kuvvetli ve lider ruhlu bireyler yetiştirebilmektir. Birçok eğitimi öğrencilerine oyun eşliğinde veren kurum, hayatın içinden konularla doğal süreç içerisinde öğrencilerin gelişmelerine olanak sağlamaktadır. Gülveren Anaokulları ezberden uzak, öğrencilerin yaparak, yaşayarak ve keşfederek öğrenmelerini sağlayacak ekinlik ve aktivitelere önem vermektedir.


Kurum, her öğrencisini bir birey olarak görmekte ve her birinin yaşadığı toplumda söz sahibi olduklarına bilmelerinin ne derece önemli olduğunun bilincindedir. Gülveren Anaokulları öğrencilerinin yaş özelliklerine uygun fiziksel aktivitelerle, çocukların kaba motor becerilerinin ve kas gelişimlerinin desteklenmesine katkı sağlamaktadır. Bunun yanında beslenme konusu üzerinde titizlikle duran kurumda, yemekler okul bünyesinde yapılmakta ve menüler öğrencilerin günlük ihtiyaç duydukları besin miktarları hesaplanarak oluşturulmaktadır. Okul öncesi dönemde bulunan öğrencilerinin psikolojik olarakta desteğe ihtiyaç duyabileceklerini bilen Gülveren Anaokulları, bu bağlamda dönemsel olarak kurumlarına psikologlar davet etmekte ve öğrencilerin gelişimleri her açıdan değerlendirilmektedir. Daha sonra bu değerlendirmeler raporlanıp aileler ile paylaşılmaktadır.


Gülveren Anaokulları öğrencilerine; drama, fen atölyesi, ebru, halk oyunları, beden eğitimi, el sanatları, dekoratif sanatlar, değerler eğitimi ve satranç gibi konularda eğitim vermektedir. Düzenlenen geziler ile öğrencilerin bazı konuları yerinde öğrenmesi sağlanırken aynı zamanda çeşitli meslek gruplarına yapılan ziyaretlerle küçük yaştan itibaren seçecekleri mesleklerle ilgili bilgi sahibi olmaktadırlar. Gülveren Anaokullarında yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmekte ve öğrencilerin birer dünya vatandaşı olabilmeleri adına ihtiyaç duydukları dil eğitiminin temelleri atılmaktadır. Öğrencilerin birbirleriyle olan ilişkilerini geliştirmek adına doğum günü partileri yapılmakta ve özel günler için kutlamalar hazırlanmaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum