fb
Onaylanmış Okul Profili

Özel Yenikent Gülveren Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 19
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Yenikent Gülveren Anaokulu Hakkında

Özel Yenikent Gülveren Anaokulu, Ankara Sincan bölgesinde anaokul eğitimi vermekte olan bir kurumdur. Bünyesinde 3-6 yaş aralığında öğrencilere eğitim vermektedir. Gülveren Anaokulları Türkiye'de 50 den fazla okula ulaşmış bir eğitim kurumudur. Okulda amaç; öğrencilerin milli ve manevi duygularını pekiştirerek toplumsal hayata bağlı yetişmelerini sağlamak, ezber eğitimden kaçınarak uygulamalı ve deneyimleyerek öğrenim sağlamak, öğrencilerin birincil ihtiyaçları olan sevgi ve değer görme hislerini karşılamaktır. Öğrencilerinin değer görülerinin geleceğe doğru şekilde ilerlemesi için gerekli olan eğitimleri modern eğitim yapısıyla harmanlayıp öğrencilerine sunmaktadır. Kişilik gelişiminin temelleri atılan 3-6 yaş aralığında öğrencinin doğru eğitilmesinin önemli olduğunun bilincinde olan Özel Yenikent Gülveren Anaokulu tecrübeli uzman kadrosuyla, geniş ve rahat sınıflarında öğrencilere eşlik etmektedir. Okulda ki psikolojik danışmanlar yardımı ile öğrencilerin problemleri ve sorunları velilerle paylaşılarak sağlıklı şekilde sonuca ulaştırılmaktadır.

Yorumlar

  • Öğretmenlerinizin ilgi ve alakasına hayran kaldım Karşılama ve Sıcakkanlı oluşunuz dikkatimi çekmedi değil Aile ortamı ve Çoçuklarımız'a Yönelik uyguladığınız Eğitim ve Öğretim Sistemi ile ilk defa karşılaşıyorum Hep bir ağızdan Toplu öğretme usulleri Harukulade geldi Et Mamulleri Konusunda AKDENİZTOROS Ürünlerini kullanıyor olmanız ayrı bir Tebrik ve Teşekkür Sebebi olsa gerek Herşey için Teşekkür ederim 2019-2020 Dönemi Görevli Bütün Öğretmenlerime Sevgi ve Muhabbetlerimi gönderiyorum....

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yenikent Gülveren Anaokulu İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Mahallesi Vural Baylan Bulvarı 311. Sokak No:6 Yenikent Sincan/ankara
0 312 963 0974
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum