fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

İlgi Okulları

İlgi Okulları; fiyatlarını, veli yorumlarını, adreslerini ve fotoğraflarını tek bir sayfa üzerinden görüntüleyin. Bursluluk sınavlarına kolayca başvuru yapın.

İlgi Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

İlgi Okulları Anaokullar

İlgi Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

İlgi Okulları İlkokullar

İlgi Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

İlgi Okulları Ortaokullar

İlgi Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

İlgi Okulları Liseler

İlgi Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

İlgi Okulları Hakkında

  • İlgi Okulları'ndan Eğitime Bakış

İLGİ OKULLARI'NDA EĞİTİM

21.yüzyıl teknolojileri kullanılarak hazırladığı eğitim ortamlarında öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile eğitim-öğretim hizmetleri vermektedir. Kuruluşundan bu zamana kadar hem eğiten hem de eğitilen bir kurum olarak büyümesini ve gelişmesini sürdürmektedir. Okul öncesi dönemden lise son döneme kadar örgün olarak eğitim hizmeti vermekte olan Özel İlgi Okulları, verdiği kaliteli eğitimle öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını hedeflemektedir.


İlgi Okulları yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencilerinin eksiklerini gidermekte ve onlara çağın gereksinimlerini kazandırmayı hedeflemektedir. Özel okul, insani değerlere sahip, araştırarak öğrenen, sorumluluklarının bilincinde, çevreye ve doğaya saygılı, ahlaklı bireyler olmaları için çok yönlü çalışmalarını sürdürürken, onları hem akademik hem de sosyal yönden güçlü bireyler olmalarını amaçlamaktadır.


İlgi Okulları, ezberci sistemden uzak, yaşayarak öğrenme temalı eğitim sistemi ile öğrencilere sunduğu bilgilerin pekişmesini sağlamakta ve akılda kalıcılığını artırmayı hedeflemektedir. Özel İlgi Koleji'nde verilen eğitim hizmeti, branşında deneyimli ve uzman eğitmenlerle sağlanmaktadır. Öğrencilerin kafalarında bir soru işareti bırakmadan, doğru ve eksiksiz olarak bilinçlendirmeyi kendilerine ilke edinen öğretmenler sayesinde öğrenciler doğru bir biçimde bilinçlendirilmektedir.


Özel İlgi Okulları, çağın gerekliliklerinden birisi haline gelen yabancı dil eğitimi ile dünya çapında konuşabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Küçük yaştan temeli atılan yabancı dil eğitimi lise son sınıfa kadar etkin olarak sürdürülmektedir. İlgi Okulları, uluslararası düzeyde dil eğitimi vererek öğrencilerinin dünya vatandaşı olması adına çalışmalarını devam ettirmektedir. İngilizce olarak okuma, yazma, dinleme ve konuşmada etkin bireyleri hayata hazırlamayı hedeflemektedir. Öğrencilerin, İngilizce dilini anadili gibi kullanabilmeleri için çalışmalarını devam ettirmekte olan kurum, alanında uzman öğretmenler eşliğinde bu hizmeti vererek öğrencilerini İngilizce diline aşina etmeyi amaçlamaktadır.


Özel İlgi Okulları'nda rehberlik hizmeti, öğrencilerin sorun ve problemlerini çözmekle birlikte onların ilgi ve yeteneklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır. Öğrencilerin gelişimini yakından takip ederek, eksiklerini ve geliştirilmesi gereken yönleri belirlemektedir. Bu belirlemeler sonucunda öğrencilerin eğitim ihtiyaçları giderilmektedir.

İlgi Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

İlgi Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

İlgi Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

İlgi Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum