fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu

Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu her öğrencinin özel ilgiye hakkının olduğu prensibini benimsemektedir. Kurum bu prensibe uygun olarak sınıf mevcutlarını sınırlı sayıda tutmaktadır. Okul sabah 09.00 ile 16.30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Servis hizmeti sayesinde öğrenciler okula rahat ve güvenli şekilde ulaşmaktadır. Böylece velilerin güvenlik ve konforla alakalı endişeleri giderilmektedir.
İlkokul, öğrencilerin akademik hayatının temeli olarak görülmektedir. Bu sebeple ilkokul döneminde atılan temel öğrencilerin eğitim hayatının tamamını etkilemektedir. Kurum, eğitimci kadrosunu bu durumu gözeterek branşında uzman kişiler tarafından seçmektedir. Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu eğitimci kadrosunu aynı zamanda iletişimi kuvvetli ve empati yeteneği gelişmiş öğretmenlerle oluşturmaktadır. Böylece öğrencilerin okula alışma süreci kolaylaşmakta ve okuldan aldıkları fayda artmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte aile ve öğrencilere destek olmaktadır. Öğrencilerle düzenli olarak görüşen psikolojik danışmanlık servisi onların pedagojik gelişimlerini kayıt altına almaktadır. Aileyle de iletişim halinde olan servis, gerekli durumlarda hızlı aksiyon alabilmektedir.
Okul, öğrencilerinin yeteneklerini keşfetmesini ve bu yönde ilerlemesini amaçlamaktadır. Kurumda bu amaçla çeşitli faaliyetler düzenlenmektedir. Ebru ve görsel sanatlar aktivitelerinin yanı sıra gitar ve piyano gibi müzik aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Bunlara ek olarak badminton, futbol, voleybol, eskrim, beden eğitimi ve hentbol aktiviteleri yer almaktadır. Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu düzenlediği aktivitelerin çeşitliliği sayesinde öğrencilerine çok yönlü bireyler olma fırsatı tanımaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çekmeköy İlgi Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Mimar Sinan Mah. Yeşilkayalar Cad. Beşyıldız Siteleri Karşısı, No:46, Çekmeköy / İstanbul
0 216 706 6879
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum