fb
Kardelenler Koleji

Kardelenler Koleji

Kardelenler Koleji, Gaziosmanpaşa bölgesinde eğitim veren özel bir butik kolejdir. Kardelenler hakkında hemen detaylı bilgiye ulaşın.

Kardelenler Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Kardelenler Koleji Anaokullar

Kardelenler Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Kardelenler Koleji İlkokullar

Kardelenler Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Kardelenler Koleji Liseler

Kardelenler Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Kardelenler Koleji Hakkında

  • Çocuk Akademi
  • Neden Butik Okul?

Kardelenler Koleji, 3-12 yaş arası öğrencilere hafta sonu çeşitli etkinlikler yapabilecekleri Çocuk Akademisi ile velilere büyük kolaylık sağlıyor.


Oyun Grupları

Kardelenler Koleji, Çocuk Akademisi için oluşturdukları ebeveynli oyun grupları ile 18 ayı tamamlamış çocukların oyun gruplarına katılmasını sağlıyor. Oyun grupları ebeveynlerine çocuklarını hem eğlenirken görüyor hem de çocukların gelişimini gözlemleme fırsatı sağlıyor. Oynarken Öğren, Müzik-Dans-Hareket, Sanat olmak üzere 3 farklı kategoriden oluşan oyun grupları her hafta sonu bir saatlik seanslarla gerçekleşmektedir. Ebeveynli oyun grupları çocuklardaki temel becerilerin gelişmesini sağlarken aynı zamanda anne ve babalarının yokluğunda geçirecekleri okul dönemlerine yumuşak geçiş sağlamasını sağlayacaktır.


Anneli Oyun-Sanat grubu

Her Cumartesi saat ’10:00-11:15’ saatleri arasında gerçekleşen Anneli Oyun-Sanat Grubu kontenjanları 12 kişi ile sınırlıdır.


SANATA İLK ADIM

4-7 yaş arası öğrencilerin bir araya geleceği sanat grupları, çocukları hem eğlendirirken hem de birçok eleştirel bakış açısı kazandıracaktır.

Çocuklar, Kardelenler Çocuk Akademisi çocukların bu alanda eğlenceli ve yaratıcı eserler ortaya koyması için teşvik etmeyi amaçlar.

Birçok malzeme ve teknik oluşturarak çocuklar resim, heykel, mozaik, seramik, mobil heykel, ahşap boyama, takı, cam boyama, kukla, geri dönüşümlü malzemelerden 3 boyutlu çalışmalar, dokuma ve duvar resmi gibi çalışmaların da yapılacağı programı Kardelenler Koleji her ay internet üzerinde velilere duyurmaktadır.

Kardelenler Koleji Anaokulu

Kardelenler Koleji İlkokul

Kardelenler Koleji Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum