fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kardelenler Koleji

Kardelenler Koleji'nin tanıtım yazısını okuyarak eğitime bakış açıları hakkında bilgi edinin. Kurumun; fotoğraflarına, fiyatlarına, veli yorumlarına göz atın.

Kardelenler Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Kardelenler Koleji Anaokullar

Kardelenler Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Kardelenler Koleji İlkokullar

Kardelenler Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Kardelenler Koleji Ortaokullar

Kardelenler Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Kardelenler Koleji Hakkında

  • Kardelenler Koleji'nde Eğitim
  • Kardelenler Koleji Tanıtım Filmi

KARDELENLER KOLEJİ

Kardelenler Koleji, 3-12 yaş arası öğrencilere hafta sonu çeşitli etkinlikler yapabilecekleri Çocuk Akademisi ile velilere büyük kolaylık sağlıyor.


Oyun Grupları

Kardelenler Koleji, Çocuk Akademisi için oluşturdukları ebeveynli oyun grupları ile 18 ayı tamamlamış çocukların oyun gruplarına katılmasını sağlıyor. Oyun grupları ebeveynlerine çocuklarını hem eğlenirken görüyor hem de çocukların gelişimini gözlemleme fırsatı sağlıyor. Oynarken öğren, müzik-dans-hareket, sanat olmak üzere 3 farklı kategoriden oluşan oyun grupları her hafta sonu bir saatlik seanslarla gerçekleşmektedir. Kardelenler Koleji'nde bulunan ebeveynli oyun grupları çocuklardaki temel becerilerin gelişmesini sağlarken aynı zamanda anne ve babalarının yokluğunda geçirecekleri okul dönemlerine yumuşak geçiş sağlamasını sağlayacaktır.


Anneli Oyun-Sanat grubu

Her Cumartesi saat ’10:00-11:15’ saatleri arasında gerçekleşen Anneli Oyun-Sanat Grubu kontenjanları 12 kişi ile sınırlıdır.


Sanata İlk Adım

4-7 yaş arası öğrencilerin bir araya geleceği sanat grupları, çocukları hem eğlendirirken hem de birçok eleştirel bakış açısı kazandıracaktır.

Kardelenler Çocuk Akademisi çocukların bu alanda eğlenceli ve yaratıcı eserler ortaya koyması için teşvik etmeyi amaçlar.

Birçok malzeme ve teknik oluşturarak çocuklar resim, heykel, mozaik, seramik, mobil heykel, ahşap boyama, takı, cam boyama, kukla, geri dönüşümlü malzemelerden 3 boyutlu çalışmalar, dokuma ve duvar resmi gibi çalışmaların da yapılacağı programı Kardelenler Koleji her ay İnternet üzerinde velilerine duyurmaktadır.


Kardelenler Koleji kodlamanın öneminin bilincinde olan yöneticileri sayesinden anaokulunda başlayarak bu eğitimi öğrencilerine vermekte ve insanların hayatlarına dokunacak onlara fayda sağlayacak bir teknolojinin nasıl geliştirildiğini öğrenme şansı yakalamaktadırlar. Bu dersler sayesinde öğrenciler ayrıca analitik düşünme becerilerini, problem çözme yetkinliklerini ve sorumluluk bilinci kazanmaktadırlar.


Kardelenler Koleji yabancı dil eğitiminde İngilizce'nin yanında ikinci bir dil olarak Almancayı seçmiştir. Uyguladığı yöntem ile dili hayatın içine entegre eden okul bu sayede öğrencilerin daha verimli bir eğitim almalarını sağlamaktadır. Dersler görsel ve işitsel materyaller ile desteklenmekte ve öğrencilerin yabancı dili kavrama noktasında işleri kolaylaşmaktadır.

Kardelenler Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Kardelenler Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Kardelenler Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum