fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kariyer Koleji

Ankara Kariyer Koleji hakkında tüm bilgilere hızlıca ulaşın. Kariyer Koleji fiyatlarına, adreslerine, erken kayıt dönemlerine ve bursluluk sınav tarihlerine hemen göz atın.

Kariyer Koleji'nde Eğitim

Ankara Kariyer Koleji'nde Eğitim

Kariyer Koleji, Ankara’nın Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum sahip olduğu kampüslerinde eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Kurum tüm kademelerinde öğrencilerine en iyi şartları sağlamak adına eğitim süreçlerini şekillendirmektedir.


Kariyer Koleji öğrencilerine fiziksel olarak birçok imkanı sunmaktadır. İç ve dış mekanlarda öğrencilerin güvenli ve keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar bulunmaktadır. Geniş kampüs alanlarına sahip olan kurumun açık alanlarında öğrencilere özel spor ve oyun alanları bulunmaktadır. Kapalı alanlarda ise öğrencilere kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, geniş ve havadar; akıllı tahta donanımlı derslikler, müzik odası, çok amaçlı konferans salonu, laboratuvar gibi imkanlar sunulmaktadır.


Kariyer Eğitim Kurumları öğrencilerinin sosyal gelişimini destekleyecek çalışmalara önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda kurum içerisinde her kademede o yaş gruplarına uygun olacak şekilde çeşitli atölyeler gerçekleştirilmektedir. Müzik atölyesi, robot atölyesi, drama atölyesi, 3D yazıcı atölyesi, satranç atölyesi, bilim atölyesi, seramik atölyesi öğrencilere verilen atölyelerden bazılarıdır.


Kariyer Okulları eğitim süreçlerinde uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurumda birinci yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin bu dili konuşma bazında da öğrenebilmesi adına kurumda native speaker eğitmenler yer almaktadır. Böylelikle öğrencilere dört iletişim becerisine hitap eden bir dil dersi verilmektedir. Kurumda ikinci yabancı dil olarak da Almanca dil eğitimi verilmektedir.


Ankara Kariyer Koleji uluslararası alanda geçerliliği olan bir diploma sistemi olarak bilinen IB (International Baccalaureate) programını uygulayan okullardandır. Her bir kademe için ayrı olan bu program sayesinde kurum öğrencilerine uluslararası alanda ve standartlarda eğitim verilmekte, öğrencilere yurtdışında eğitim olanağı sağlanmaktadır.


Kariyer Koleji öğrencilerinin akademik gelişimlerini de oldukça önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir akademik eğitim verilmektedir. Kurumun eğitim kadrosu öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, alanında belirli bir bilgi birikimine ve deneyime sahip kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Bu eğitim kadrosunun özverili çalışmaları ve öğrencilere sağlanan ek ders ve etüt imkanları ile öğrenciler üniversiteye ve liseye geçiş sınavlarında üstün başarılar göstermektedir. Kurumun üniversiteye yerleştirme oranı %97’dir.

Kariyer Koleji İndirimleri
Kariyer Koleji Yorumları
Devamını Gör
Kariyer Koleji'nde Eğitim
Kariyer Koleji Galeriler
Kariyer Koleji Yorumları

Kariyer Koleji Kampüsleri

Kariyer Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yenimahalle Kariyer Koleji Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara,Yenimahalle’de Batıkent Çakırlarda eğitim ve öğretim hizmeti veren Özel Kariyer Koleji İlkokulumuzda eğitime başl...
Kariyer Koleji İlkokulu Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 4 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara,Yenimahalle’de Batıkent Çakırlarda eğitim ve öğretim hizmeti veren <b> Özel Kariyer Koleji İlkokulu </b> eğitime...
Kariyer Koleji Etimesgut Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara,Etimesgut İstasyon Mahallesi Şehit Hikmet Özer Caddesi'nde eğitim ve öğretim hizmeti veren Özel Kariyer Koleji Or...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Kariyer Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum