fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Koç Okulları

Koç Okulları hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın. Koç Okulları fiyatlarına, erken kayıt dönemlerine, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine kolayca göz atın.

Koç Okulları'nda Eğitim

KOÇ OKULLARI

Koç Okulları, farklı kültürlerden gelmiş uzman öğretmen kadrosuyla, akademik açıdan başarı gösterecek öğrencileri anaokulundan başlayıp 12. sınıfa gelene kadar kaliteli bir eğitim almalarını sağlayan özel bir kurumdur.


Teknolojiye ayak uydurup öğrencilerin gelişimi için gerekli tüm altyapıyı oluşturan Koç Okulları, nitelikli, öz güven sahibi, ileri görüşlü, girişimci ruhlu ve saygılı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Okul çift dilli eğitim programıyla öğrencilerine küresel bir bakış açısıyla hayata atılabilme olanağı sağlıyor. Öğrenilenlerin kalıcı olması ve hayatın içine entegre edilip pekiştirilebilmesi Koç Okulları'nda eğitimin temel amacıdır. Anaokulunda öğrenim gören öğrenciler duygusal ve ve sosyal açıdan gelişimlerini oyunlar eşliğinde eğlenerek ve mutlu bir şekilde tamamla şansı bulmaktadırlar. Okulun müfredatı öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak hazırlanmış olup, potansiyellerinin farkına varmalarını sağlayacak ortamlar ile eğitim zenginleştirilmiştir.


Koç Okulları akademik başarının yanında öğrencilerinin resim, heykel ve yaratıcı drama gibi sanat alanlarında beceri kazanmalarını ve yeteneklerini fark edip geliştirebilmelerini hedeflemektedir. Ayrıca müzik dersleri ile öğrencilerin en az bir enstrüman çalmayı öğrenmiş olarak mezun olurlar. İlkokul ve ortaokulda kulüp faaliyetleri, lisede ise öğrencilerin gerçekleştirdiği ders dışı etkinlikler ile sosyalleşmeleri ve farklı konularda bilgi sahibi olmaları sağlanır. Koç Okulları rehberlik birimi, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda onlara ulaşabilecekleri ve çaba sarf etmelerini gerektirecek hedefler belirler ve o hedefe ulaşmak için en uygun yol haritasını öğrenciyle birlikte kararlaştırır. Bu durum öğrencilerin eğitim hayatları boyunca sürekli olarak kendilerini geliştirmelerine zemin hazırlar.


Koç Okulları binasında toplam dört adet teknoloji sınıfı bulunmakta ve uygulamalı derslerde bu sınıflar aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sınıflar ile okul, teknolojiyi amaçlarına uygun kullanabilen, araştırma yaparken doğru kaynağa ulaşabilen ve bilgisayar teknolojilerine hakim nesiller yetiştirmektedir. Koç Lisesi, öğrencilerin aktif ve etkin olarak hayata hazır bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Özel okulun verdiği eğitim programı ve sunduğu imkanlarla öğrencilerin çok yönlü gelişimleri desteklenmektedir. Koç Lise dönemindeki öğrenciler için üniversiteye yönelik çalışmalar sürdürürken aynı zamanda meslekler hakkında bilinçlendirmektedir.


Koç Okulları İstanbul dışından gelip okullarında öğrenim görmek isteyen öğrencilere yatılı eğitim hakkı sunmaktadır.

Koç Okulları Fiyatları 2023

Aşağıda belirtilen Koç Okulu 2023 fiyatlarına KDV dahildir. Yatılılık ücreti Koç Lisesi fiyatına ek olarak alınmaktadır.
Tuzla Koç Okulları 2023 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti
Anaokulu 419.250 TL
İlkokul 1. Sınıf 336.750 TL
İlkokul 2, 3 ve 4. Sınıflar 252.100 TL
Ortaokul 5.Sınıf 403.750 TL
Ortaokul 6.Sınıf 324.350 TL
Ortaokul 7, 8.Sınıf 278.750 TL
Lise Hazırlık Sınıfı 448.000 TL
Lise 9. Sınıf 359.850 TL
Lise 10, 11 ve 12. Sınıflar 289.600 TL
Koç Okulları Tanıtım Filmi
Koç Okulları İndirimleri
Koç Okulları Yorumları
Devamını Gör
Koç Okulları'nda Eğitim
Koç Okulları Fiyatları 2023
Koç Okulları Tanıtım Filmi
Koç Okulları Galeriler
Koç Okulları Yorumları

Koç Okulları Kampüsleri

Koç Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Tuzla Koç Okulları Kampüsü
İstanbul / Tuzla
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Koç İlkokulu İstanbul'un Tuzla ilçesinde hizmet vermektedir. Okulun eğitim sistemi teknolojiye ayak uyduran, modern...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Koç Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum