fb

Koç Okulları

Koç Okulları hakkında detaylı bilgilere ulaşarak okul fiyatları, yurt fiyatları ve daha fazlasına vakit kaybetmeden ulaşın.

Koç Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Koç Okulları İlkokullar

Koç Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Koç Okulları Ortaokullar

Koç Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Koç Okulları Liseler

Koç Okulları liselerini
inceleyin.

İNCELE

Koç Okulları Hakkında

  • Koç Okulları'nda Eğitim
  • Koç Okulları Kayıt Ücretleri
  • Tanıtım Filmi

KOÇ OKULLARI

Koç Okulları, farklı kültürlerden gelmiş uzman öğretmen kadrosuyla, akademik açıdan başarı gösterecek öğrencileri anaokulundan başlayıp 12. sınıfa gelene kadar kaliteli bir eğitim almalarını sağlayan özel bir kurumdur.


Teknolojiye ayak uydurup öğrencilerin gelişimi için gerekli tüm altyapıyı oluşturan Koç Okulları, nitelikli, öz güven sahibi, ileri görüşlü, girişimci ruhlu ve saygılı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Okul çift dilli eğitim programıyla öğrencilerine küresel bir bakış açısıyla hayata atılabilme olanağı sağlıyor. Öğrenilenlerin kalıcı olması ve hayatın içine entegre edilip pekiştirilebilmesi Koç Okulları'nda eğitimin temel amacıdır. Anaokulunda öğrenim gören öğrenciler duygusal ve ve sosyal açıdan gelişimlerini oyunlar eşliğinde eğlenerek ve mutlu bir şekilde tamamla şansı bulmaktadırlar. Okulun müfredatı öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak hazırlanmış olup, potansiyellerinin farkına varmalarını sağlayacak ortamlar ile eğitim zenginleştirilmiştir.


Koç Okulları akademik başarının yanında öğrencilerinin resim, heykel ve yaratıcı drama gibi sanat alanlarında beceri kazanmalarını ve yeteneklerini fark edip geliştirebilmelerini hedeflemektedir. Ayrıca müzik dersleri ile öğrencilerin en az bir enstrüman çalmayı öğrenmiş olarak mezun olurlar. İlkokul ve ortaokulda kulüp faaliyetleri, lisede ise öğrencilerin gerçekleştirdiği ders dışı etkinlikler ile sosyalleşmeleri ve farklı konularda bilgi sahibi olmaları sağlanır. Koç Okulları rehberlik birimi, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda onlara ulaşabilecekleri ve çaba sarf etmelerini gerektirecek hedefler belirler ve o hedefe ulaşmak için en uygun yol haritasını öğrenciyle birlikte kararlaştırır. Bu durum öğrencilerin eğitim hayatları boyunca sürekli olarak kendilerini geliştirmelerine zemin hazırlar.


Koç Okulları binasında toplam dört adet teknoloji sınıfı bulunmakta ve uygulamalı derslerde bu sınıflar aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sınıflar ile okul, teknolojiyi amaçlarına uygun kullanabilen, araştırma yaparken doğru kaynağa ulaşabilen ve bilgisayar teknolojilerine hakim nesiller yetiştirmektedir. Koç Lisesi, öğrencilerin aktif ve etkin olarak hayata hazır bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Özel okulun verdiği eğitim programı ve sunduğu imkanlarla öğrencilerin çok yönlü gelişimleri desteklenmektedir. Koç Lise dönemindeki öğrenciler için üniversiteye yönelik çalışmalar sürdürürken aynı zamanda meslekler hakkında bilinçlendirmektedir.


Koç Okulları İstanbul dışından gelip okullarında öğrenim görmek isteyen öğrencilere yatılı eğitim hakkı sunmaktadır.

Aşağıda belirtilen Koç Okulu fiyatlarına KDV dahildir.

Eğitim SeviyesiÜcretTaksitli Ödeme
Anaokulu54.000 TL57.400 TL
İlkokul54.000 TL
57.400 TL
Ortaokul60.450 TL64.280 TL
Lise62.300 TL66.250 TL
Yatılılık Ücretleri30.000 TL (5 Gün) - 39.700 TL (7 Gün)31.845 TL (5 Gün) - 39.700 TL (7 Gün)


Koç Okulları İlkokul

Koç Okulları Ortaokul

Koç Okulları Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum