fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kültür Eğitim Kurumları

Kültür Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşın! Kurumun eğitim seviyeleri ve eğitim anlayışını inceleyin.

Kültür Eğitim Kurumları'ndan Eğitime Bakış

Kültür Eğitim Kurumları, 1979 yılından beri eğitim çalışmalarını sürdürmekte olan özel bir eğitim kurumudur. 43 sene önce İstanbul’da tek bir şubeyle eğitime başlayan kurum, günümüzde Türkiye’nin birçok ilinde eğitim faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Okul öncesi kademeden başlayarak lise kademesine kadar tüm kademelerde eğitim hizmeti vermektedir. Özel eğitim kurumlarının yanında kurs merkezi olarak hizmet veren şubeleri de bulunmaktadır.


Kültür Eğitim Kurumları uzun yıllardır sürdürdüğü eğitim çalışmalarında öğrenciyi merkeze alan, değişen dünya düzenine ve teknolojisine ayak uyduran bir yaklaşım benimsemektedir. Bu yaklaşım doğrultusunda TAM Eğitim Modeli isimli bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Bu eğitim sisteminde öğrencilerin derslerinden tam verimi almaları, sınava tam bir biçimde hazırlanmaları amaçlanmaktadır. Bu sistem doğrultusunda öğrencilere senelik özel ders programları, soru çözüm saatleri, eğitim koçluğu gibi avantajlar tanımlanmaktadır.


Kültür Eğitim Kurumları anaokulunda çocukların zihinsel gelişimlerini desteklemek amaçlanmaktadır. Öğrenme hızının en yüksek olduğu okul öncesi dönemde zihinsel gelişimi ve öğrenme sürecini iyileştirmek adına etkinlikler bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir. Çocukların sınırsız hayal güçlerini zenginleştirecek ve onları geleceğe her anlamda hazırlayacak bir anaokulu süreci oluşturulmaktadır.


Kültür Eğitim Kurumları ilkokul seviyesinde öğrencilerin okula alışması adına keyifli bir eğitim süreci yürütmektedir. Müfredat dahilindeki akademik derslerin yanında çeşitli sosyal etkinlik ve aktiviteler de yürütülerek öğrencilerin her alanda gelişmesi hedeflenmektedir. Ortaokul kademesinde liselere giriş sınavına hazırlık süreci yıl geçtikçe ivme kazanarak ilerlemektedir. Müfredat dersleri ders saatleri içerisinde işlenirken ek ders ve etütlerle öğrencilerin sınava hazırlık sürecine destek olunmaktadır.


Kültür Eğitim Kurumları lise kademesinde anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Bu lise türlerinde öğrencilere nitelikli bir üniversiteye hazırlık eğitimi verilmektedir. Müfredat derslerinin yanında hafta sonu etütleri, hafta içi soru çözüm saatleri ile öğrencilerin eksiksiz bir sınava hazırlık süreci geçirmeleri amaçlanmaktadır.


Kültür Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri öğrencilerin eğitim süreçlerinin tamamına destek olmaktadır. Bu rehberlik birimi öğrencilere ihtiyaç duydukları alanlarda yol göstermektedir. Üniversite ve lise hedeflerinde eğitim koçluğu görevi üstlenmekte, bu hedeflere nasıl ulaşabileceği konusunda öğrencilere destek olmaktadır. Ayrıca rehberlik birimi öğrencilerin bireysel problemlerinde de onlara yardımcı olmakta, motivasyonlarını güçlü tutmak adına çabalamaktadır.

Kültür Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Kültür Eğitim Kurumları İndirimleri
Kültür Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Kültür Eğitim Kurumları'ndan Eğitime Bakış
Kültür Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Kültür Eğitim Kurumları Galeriler

Kültür Eğitim Kurumları Kampüsleri

Kültür Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bursa Kültür Eğitim Kurumları Gemlik Kampüsü
Bursa / Gemlik
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Bursa Gemlik bölgesinde eğitim vermekte olan Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu öğrencilerini geleceğe hazırla...
Kestel Kültür Eğitim Kurumları Kampüsü
Bursa / Kestel
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Bursa'nın Kestel bölgesinde eğitim vermekte olan Özel Kestel Kültür Eğitim Kurumları İlkokulu öğrencilerine yarattığı eğ...
Yenimahalle Kültür Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Osmangazi Kültür Eğitim Kurumları Lise Kampüsü
Bursa / Osmangazi
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Bursa İzmir Yolu Kültür Eğitim Kurumları Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Kültür Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum