fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kültür Koleji

Kültür Koleji fiyat bilgilerine, bursluluk sınavlarına, kampüs imkanlarına ve eğitim anlayışlarına vakit kaybetmeden ulaşın. Kültür Koleji bilgilerine göz atın.

Kültür Koleji'nde Eğitim

KÜLTÜR KOLEJİ

Kültür Koleji öğrencilerini, sorgulayan, özgür düşünebilen, doğru ile yanlış olanı ayırabilen, öz güven sahibi, dil becerileri gelişmiş bireyleri topluma kazandırmak adına 80 yılı aşkın süredir eğitim hizmeti veren özel bir kurumdur. Okul uyguladığı eğitim sistemiyle öğrencilerini doğrudan eğitimin içine aktif bir şekilde dahil etmekte ve böylece etkin öğrenme ortamı yaratılmakadır. Öğretmenler bu sistemde öğrencilerin eksiklerini saptayıp hepsiyle bireysel olarak ilgilenmektedir.


Kültür Koleji anaokullarında dünyaca kabul edilmiş ve faydaları ispatlanmış olan High Scope ve GEMS eğitim sistemleri bütünleşik bir yapı içinde uygulanmaktadır. Öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirebilmeleri için derslerden sonra uygulamalar yapılmakta, öğrenciler denemeler yaparak öğrendiklerini nasıl kullanacaklarını görmektedirler. Bu noktada öğrenciler yardımlaşmayı, dayanışmayı ve işbirliği yaparak sorunların üstesinden gelmeyi öğrenir. Bunun dışında aktiviteler esnasında sorun çözme becerisi kazanan öğrenciler aynı zamanda karılaştıkları farklı sorunları nasıl çözeceklerini öğretmenleri eşliğinde kavramaktadırlar.


Anaokulundan lise kademesine kadar tüm kademeleri bünyesinde bulunduran kurum, öğrencilere tüm kademelerde aynı kampüste eğitim görme fırsatı sunmaktadır. Bu durum okula uyum sürecinde zorlanan öğrenciler için büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca Kültür Koleji bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, tüm eğitim sürecinde öğrencileri yakından takip etmektedir. Okula yeni başlayan öğrenciler için hazırlanan oryantasyon programları ile öğrenciler okula kolayca adapte olmaktadır.


Kültür Koleji'nde yabancı dil eğitiminde İngilizcenin yanında Almanca ve İtalyanca şeklinde iki farklı dil seçeneği de sunulmaktadır. Öğrenilen yabancı diller ile öğrenciler kendilerini ifade edebilecek düzeyde kendilerini geliştirme şansı yakalar. Değerler Eğitimi ile öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını amaçlayan Kültür Koleji her eğitim kademesinde bu eğitimi vermekte ve öğrencilerinin saygılı, hoşgörülü ve doğayı seven bireyler olarak yetişmeleri sağlanmaktadır.


Kültür Koleji sunduğu fiziki imkanlar ile öğrencilerini spora yönlendirmekte, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda belirlenen bir spor dalında uzmanlaşması hedeflenmektedir. Dönemsel olarak düzenlenen sportif turnuvalar ile öğrencilerin eğlenmeleri ve sosyalleşmeleri sağlanmaktadır.


Kültür Koleji fiyatları kademelere ve kampüslere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çocuklarının bu ayrıcalıklı eğitimden yararlanmasını isteyen aileler için kurum, düzenlediği bursluluk sınavları ile avantajlı fiyatlarla kayıt fırsatı sunmaktadır. Sınavda başarılı olan öğrenciler %100’e varan burs imkanlarından yararlanmaktadır.


Kültür Koleji Tanıtım Filmi
Kültür Koleji İndirimleri
Kültür Koleji Yorumları
Devamını Gör
Kültür Koleji'nde Eğitim
Kültür Koleji Tanıtım Filmi
Kültür Koleji Galeriler
Kültür Koleji Yorumları

Kültür Koleji Kampüsleri

Kültür Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Kültür Koleji Ataköy Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 14 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul da bulunan Özel Kültür Koleji Ataköy Anaokulu Bakırköy semtinde eğitim-öğretim hizmetlerini sürdürmektedir. Kur...
Bursa Kültür Koleji İnegöl Kampüsü
Bursa / İnegöl
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İnegöl Kültür Koleji Ortaokulu, öğrencilerine verdiği eğitimlerde Bursa İnegöl bölgesinde maksimum 18 kişilik sınıf...
Mudanya Bademli Kültür Okulları Kampüsü
Bursa / Mudanya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bademli Kültür Okulları Ortaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman öğretim görevlileriyle hizmet vermekte...
Alanya Kültür Anadolu Lisesi Kampüsü
Antalya / Alanya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Kültür Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum