fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

LiTerda Okulları

LiTerda Okulları hakkında detaylı bilgilere ulaşın! Okulun yenilikçi eğitim anlayışı ve kampüs imkanlarını inceleyin!

LiTerda Okulları'nda Eğitim

LiTerda Okulları, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi ve ilkokul kademelerinde gerçekleştirmektedir. Kurum eğitim verdiği kademelerde öğrencilerini akademik ve sosyal olarak yetkin, iyi bireyler olarak yetiştirmek adına çabalamaktadır.


LiTerda Koleji fiziksel olarak oldukça avantajlı bir kurumdur. Kurumun açık ve kapalı alanları öğrencilerin gelişim süreçlerini destekleyecek şekilde dizayn edilmiş durumdadır. Açık alanda öğrencilerin güvenle oynayabilecekleri bir park ve kum havuzu bulunmaktadır. Kapalı alanlarda ise kapalı yüzme havuzu, spor salonu, müzik odası, zeka oyunları sınıfı, kitap okuma odası, sanat ve mutfak atölyeleri bulunmaktadır. Kurumun tüm derslikleri havadar ve bol ışık alacak şekildedir.


LiTerda Okulları MAB manalı öğrenme ile bütünsel eğitim tarzını benimsemiş bir kurumdur. Bu eğitim doğrultusunda öğrencilerin eğitim süreçlerine bir bütün olarak yaklaşılmaktadır. Öğrencilerin yalnızca akademik bilgileri öğrenmeleri değil aynı zamanda hayata dair becerileri de kazanmaları amaçlanmaktadır. Anaokulu kademesinden itibaren tüm öğrencileri aydın bireyler olarak yetiştirmek amaçlanmaktadır.


LiTerda Eğitim Kurumları “yaradılışa saygı, yaratılmışa sevgi” mottosuyla yola çıkmıştır. Bu nedenle öğrenciler en temel ihtiyaçları olan sevgiyle yetiştirilirler. Çocuklara yaratılmış her şeyi sevmek öğretilmektedir. Bu sevgi bağı ile öğrencilerin okulu da sevmeleri ve okulu huzurlu bir aydınlanma alanına dönüştürmek amaçlanmaktadır. Bunu yaparken de öğrencilerin yaradılışlarının getirdiği özelliklere saygı duyulmaktadır.


LiTerda Okulları eğitim kadrosunu büyük bir dikkatle oluşturmaktadır. Eğitim kadrosunu oluşturan eğitmenlerin alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir deneyime ve manevi birikime sahip, hitap ettiği yaş grubundaki öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen kişilerden oluşmasına büyük özen göstermektedir.


LiTerda Okulları yabancı dil öğretimine de büyük önem göstermektedir. Bu önem doğrultusunda anaokulu kademesinden itibaren öğrencilere İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumda ayrıca ikinci yabancı dil olarak Arapça dil eğitimi verilmektedir.


LiTerda Okulları öğrencilerinin çeşitli becerileri edinmesi ve bu becerileri edinirken kişisel gelişimlerini desteklemesi adına çeşitli branşlarda dersler vermektedir. Orff ve piyano müzik eğitimi, yüzme eğitimi, bilgisayar ve teknoloji eğitimi, satranç eğitimi bu branş derslerinden bazılarıdır. Verilen eğitimlerle öğrencilerin kritik ve analitik düşünme becerilerini geliştirmek amaçlanmaktadır.

LiTerda Okulları Tanıtım Filmi
LiTerda Okulları İndirimleri
LiTerda Okulları Yorumları
Devamını Gör
LiTerda Okulları'nda Eğitim
LiTerda Okulları Tanıtım Filmi
LiTerda Okulları Galeriler
LiTerda Okulları Yorumları

LiTerda Okulları Kampüsleri

LiTerda Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir LiTerda Okulları Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 26 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel LiTerda Okulları Anaokulu, çocuklarımızın içinde bulunduğu yaşın gerektirdiği her gelişim alanı ile ilgilenen ve on...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

LiTerda Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum