fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

MEF Okulları

MEF Okulları hakkında bütün bilgilere kolaylıkla ulaşın. MEF Okulları fiyatlarını, bursluluk sınav bilgilerini, veli yorumlarını ve adreslerini hemen inceleyin!

MEF Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

MEF Okulları Anaokullar

MEF Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

MEF Okulları İlkokullar

MEF Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

MEF Okulları Ortaokullar

MEF Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

MEF Okulları Liseler

MEF Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

MEF Okulları Hakkında

  • MEF Okulları'nda Eğitim
  • MEF Okulları Fiyatları 2022
  • MEF Okulları Tanıtım Filmi

MEF OKULLARI

MEF Okulları eğitimde kaliteyi yakalamış birçok ülkenin eğitim modellerini yerinde gözlemlemiş ve okul türüne göre değişen dersler ve izlenilen yollar detaylı incelenmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda en uygun eğitim modeli oluşturulmuş ve 20 yılı aşkın süredir verdiği eğitim hizmetine başlanmıştır. Yeniliklere ve gelişmelere daima açık olan okul öğrencilerin yararına olacak teknolojileri bünyesine katmakta ve kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. İletişim becerileri gelişmiş, sorun çözebilen, doğaya değer veren, öz güveni yüksek nesillerin oluşabilmesinin nitelikli eğitimden geçtiğini düşünen MEF Okulları bu amaca uygun olarak Tam Öğrenme Modelini uygulanmaktadır.


MEF Okulları'nda kullanılan bu model, öğrencilerin konuları anlama sürelerinin farklı olduğu düşüncesiyle yeterli vakit verildiğinde her öğrencinin öğrenebileceği esasına dayanmaktadır. Okulda hiç bir ünite öğrenciler tam öğrenmeden geçilmemekte böylece her öğrencinin aynı seviyede olması amaçlanmaktadır. Ders dışı etkinlikler ile öğrencilerin her zaman konulara ilgi duymaları sağlanmaktadır.


MEF Okulları ezbere dayalı değil deneyerek, araştırarak ve sorgulayarak öğrenmektedirler. Okulda öğrencilerin edindiği bilgi ve birikimi nasıl kullanılacağı ve bu bilgi birikimin ne işe yarayacağı da anlatılır. Akademik başarının yanında sanat ve spora da önem veren okul dönem boyunca sergilere geziler düzenlenmektedir. Sportif anlamda da turnuvalar düzenleyen MEF Okulları öğrencilerinin hem bedensel gelişimlerine katkı sağlarken hem de iş birliği içinde sorumluluk alma duygularını geliştirmektedir.


Yabancı dil eğitiminin günümüzdeki önemi tartışılmazdır. Bu bilinçle MEF Okulları'nda yabacı dil eğitimi, ders saatlerinin yarısı Türkçe yarısı İngilizce olacak şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilerinin öğrendikleri dilleri etkin kullanabilmeleri için uygun ortamlar yaratılmaktadır.


MEF Lisesi, kazandığı başarılarla ailelerin dikkatini çekmekte, verdikleri akademik eğitimin yanında öğrencilerine kattığı değerlerle fark yaratmaktadır. Okulundan mezun olan her öğrencinin en az iki yabancı dili etkili bir şekilde konuşabilmesini amaçlayan MEF Koleji ayrıca düzenlediği yurt dışı gezileri ile bu hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Ulus Kampüsü

İlkokul - Ortaokul - Lise 95.683 TL + KDV 11.926 TL + KDV 7.460 TL + KDVİletişime Geç

Bahçeşehir Kampüsü

Anaokulu (Yarım Gün) 45.204 TL + KDV 8.251 TL + KDV 1.748 TL + KDVİletişime Geç
Anaokulu (Tam Gün) 62.188 TL + KDV 10.369 TL + KDV 3.064 TL + KDVİletişime Geç
İlkokul - Ortaokul - Lise 72.360 TL + KDV10.975 TL + KDV 4.198 TL + KDVİletişime Geç

MEF Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

MEF Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

MEF Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

MEF Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum