fb
MEF Okulları

MEF Okulları

MEF Okulları hakkında bütün bilgilere kolaylıkla ulaşın. MEF Okulları fiyatları, bursluluk sınav bilgilerine ve veli yorumlarına hemen ulaşın!

MEF Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

MEF Okulları Anaokullar

MEF Okulları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

MEF Okulları İlkokullar

MEF Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

MEF Okulları Ortaokullar

MEF Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

MEF Okulları Liseler

MEF Okulları liselerini
inceleyin.

İNCELE

MEF Okulları Hakkında

  • MEF Okulları'nda Eğitim
  • MEF Okulları Kayıt Ücretleri
  • MEF Okulları Tanıtım Filmi

MEF OKULLARI

MEF Okulları eğitimde kaliteyi yakalamış birçok ülkenin eğitim modellerini yerinde gözlemlemiş ve okul türüne göre değişen dersler ve izlenilen yollar detaylı incelenmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda en uygun eğitim modeli oluşturulmuş ve 20 yılı aşkın süredir verdiği eğitim hizmetine başlanmıştır. Yeniliklere ve gelişmelere daima açık olan okul öğrencilerin yararına olacak teknolojileri bünyesine katmakta ve kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. İletişim becerileri gelişmiş, sorun çözebilen, doğaya değer veren, öz güveni yüksek nesillerin oluşabilmesinin nitelikli eğitimden geçtiğini düşünen MEF Okulları bu amaca uygun olarak Tam Öğrenme Modelini uygulanmaktadır.


MEF Okulları'nda kullanılan bu model, öğrencilerin konuları anlama sürelerinin farklı olduğu düşüncesiyle yeterli vakit verildiğinde her öğrencinin öğrenebileceği esasına dayanmaktadır. Okulda hiç bir ünite öğrenciler tam öğrenmeden geçilmemekte böylece her öğrencinin aynı seviyede olması amaçlanmaktadır. Ders dışı etkinlikler ile öğrencilerin her zaman konulara ilgi duymaları sağlanmaktadır.


MEF Okulları ezbere dayalı değil deneyerek, araştırarak ve sorgulayarak öğrenmektedirler. Okulda öğrencilerin edindiği bilgi ve birikimi nasıl kullanılacağı ve bu bilgi birikimin ne işe yarayacağı da anlatılır. Akademik başarının yanında sanat ve spora da önem veren okul dönem boyunca sergilere geziler düzenlenmektedir. Sportif anlamda da turnuvalar düzenleyen MEF Okulları öğrencilerinin hem bedensel gelişimlerine katkı sağlarken hem de iş birliği içinde sorumluluk alma duygularını geliştirmektedir.


Yabancı dil eğitiminin günümüzdeki önemi tartışılmazdır. Bu bilinçle MEF Okulları'nda yabacı dil eğitimi, ders saatlerinin yarısı Türkçe yarısı İngilizce olacak şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilerinin öğrendikleri dilleri etkin kullanabilmeleri için uygun ortamlar yaratılmaktadır.

Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı Yemek Fiyatı
Anaokulu Yarım Gün 31.556-TL + KDV 3.650-TL + KDV
Anaokulu 43.430-TL + KDV 4.350-TL + KDV
İlkokul-Ortaokul Lise 51.780-TL + KDV 5.000-TL + KDV

MEF Okulları Anaokulu

MEF Okulları İlkokul

MEF Okulları Ortaokul

MEF Okulları Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum