fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mürüvvet Evyap Okulları

Mürüvvet Evyap Okulları hakkında detaylı tüm bilgilere, eğitim seviyelerine kolaylıkla ulaşın. Mürüvvet Evyap Okulları fiyat, bursluluk ve daha fazlasını hemen inceleyin!

Mürüvvet Evyap Okulları'nda Eğitim

Mürüvvet Evyap Okulları 2008 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Kurum, Avrupa yakasının Sarıyer ilçesinde, İstanbul Boğazı ve Belgrad ormanlarına yakın bir bölgede bulunmaktadır. 20 bin metrekarelik geniş yerleşkesiyle öğrencilerine çok sayıda fırsat sunabilen geniş bir kampüse sahiptir. 100'e yakın eğitmen ve 800'e yakın öğrenci ile anaokulundan lise seviyesine kadar her kademede eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumda bulunan kütüphane; görsel sanatlar, müzik, drama, fen, bilgisayar atölyeleri ve açık-kapalı spor alanları gibi imkanlarla öğrencilerin eğitim deneyimi çok yönlü ele alınmakta ve sağlanan fiziksel imkanlarla eğitim pekiştirilmektedir. Okulda Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı uygulanmaktadır. 

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI ANAOKULU
Okul öncesi dönemi "çocukların sihirli yılları" olarak nitelendiren Mürüvvet Evyap Okulları çocukların bireysel farklılıklarını gözeten uluslararası standartta bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Anadil ve yabancı dil programları iç içe geçmiş şekilde tüm yıl boyunca verilmektedir. Böylelikle öğrenciler hem anadil becerilerini geliştirirken hem en az bir dile aşina olarak yetişmektedir. Okulda öğrencilerin bilgilerini aktif olarak kullanmalarını ve günlük hayatlarında yaşayabilmelerini amaçlayan PYP eğitim sistemi uygulanmaktadır.

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI İLKOKULU
Öğrenciler Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı ile ilkokuldan itibaren uluslararası standartlarda eğitim alırlar. Akademik eğitimin ilk basamağı olan ilkokul yıllarında öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına ek olarak aldıkları uluslararası eğitim ile akademik yaşantının ilk yıllarından evrensel ölçüde birer insan olmanın adımlarını atmış olurlar. Sınıflarda kurulan kütüphaneler, zengin kaynak ve materyal kullanımıyla öğrenciler ilkokul yıllarından maksimum verimi alırlar.

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI ORTAOKULU
Ortaokul öğrencilerin lise kademesi için hazırlık sürecine girdikleri önemli bir dönemdir. Bu farkındalıkla hareket eden Mürüvvet Evyap Okulları öğrencilerin sınava hazırlık sürecine akademik ve psikolojik olarak destek vermektedir. Mentör öğretmenlik sistemi ile öğrencilerin akademik gelişimi yakından takip edilmekte ve okul-öğrenci-veli iletişiminin sürekliliği sağlanmaktadır. Öğrencileri akademik başarısını artırmak adına kurumda ihtiyaca yönelik etüt aktiviteleri yapılmaktadır. 

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI FEN LİSESİ
Lise kademesinde öğrencilerin akademik ve sosyal açıdan gelişmesini destekleyen Mürüvvet Evyap Okulları kulüp etkinlikleri gibi aktivitelerle akademik takvimini yoğunlaştırmaktadır. Öğrencilerin öğrenme stillerinin birbirinden farklı olabileceğinin farkında olarak dersler öğrenci merkezli şekilde bireyselleştirilmektedir. Öğrencilerin derslere ve yarışmalara teşvik etmek adına laboratuvarlarda proje tabanlı dersler işlenmekte ve 11. sınıftan itibaren üniversiteye hazırlık süreci yoğunlaştırılarak devam etmektedir. Mürüvvet Evyap Okulları Tanıtım Videosu
Mürüvvet Evyap Okulları İndirimleri
Mürüvvet Evyap Okulları Yorumları
Devamını Gör
Mürüvvet Evyap Okulları'nda Eğitim
Mürüvvet Evyap Okulları Tanıtım Videosu
Mürüvvet Evyap Okulları Galeriler
Mürüvvet Evyap Okulları Yorumları

Mürüvvet Evyap Okulları Kampüsleri

Mürüvvet Evyap Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Mürüvvet Evyap Okulları Sarıyer Kampüsü
İstanbul / Sarıyer
comment-icon 16 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anaokulu olarak; çocukların öğrenmelerinin en hızlı olduğu çevrelerinde gerçekleşen olaylar...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Mürüvvet Evyap Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum