fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mürüvvet Evyap Okulları

Mürüvvet Evyap Okulları hakkında detaylı tüm bilgilere, eğitim seviyelerine kolaylıkla ulaşın. Mürüvvet Evyap Okulları fiyat, bursluluk ve daha fazlasını hemen inceleyin!

Mürüvvet Evyap Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Mürüvvet Evyap Okulları Anaokullar

Mürüvvet Evyap Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Mürüvvet Evyap Okulları İlkokullar

Mürüvvet Evyap Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Mürüvvet Evyap Okulları Ortaokullar

Mürüvvet Evyap Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Mürüvvet Evyap Okulları Liseler

Mürüvvet Evyap Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Mürüvvet Evyap Okulları Hakkında

  • Mürüvvet Evyap Okulları'nda Eğitim
  • Mürüvvet Evyap Okulları Tanıtım Videosu

Mürüvvet Evyap Okulları 2008 yılında eğitim hayatına başlamıştır. Kurum, Avrupa yakasının Sarıyer ilçesinde, İstanbul Boğazı ve Belgrad ormanlarına yakın bir bölgede bulunmaktadır. 20 bin metrekarelik geniş yerleşkesiyle öğrencilerine çok sayıda fırsat sunabilen geniş bir kampüse sahiptir. 100'e yakın eğitmen ve 800'e yakın öğrenci ile anaokulundan lise seviyesine kadar her kademede eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumda bulunan kütüphane; görsel sanatlar, müzik, drama, fen, bilgisayar atölyeleri ve açık-kapalı spor alanları gibi imkanlarla öğrencilerin eğitim deneyimi çok yönlü ele alınmakta ve sağlanan fiziksel imkanlarla eğitim pekiştirilmektedir. Okulda Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı uygulanmaktadır. 

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI ANAOKULU
Okul öncesi dönemi "çocukların sihirli yılları" olarak nitelendiren Mürüvvet Evyap Okulları çocukların bireysel farklılıklarını gözeten uluslararası standartta bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Anadil ve yabancı dil programları iç içe geçmiş şekilde tüm yıl boyunca verilmektedir. Böylelikle öğrenciler hem anadil becerilerini geliştirirken hem en az bir dile aşina olarak yetişmektedir. Okulda öğrencilerin bilgilerini aktif olarak kullanmalarını ve günlük hayatlarında yaşayabilmelerini amaçlayan PYP eğitim sistemi uygulanmaktadır.

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI İLKOKULU
Öğrenciler Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programı ile ilkokuldan itibaren uluslararası standartlarda eğitim alırlar. Akademik eğitimin ilk basamağı olan ilkokul yıllarında öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına ek olarak aldıkları uluslararası eğitim ile akademik yaşantının ilk yıllarından evrensel ölçüde birer insan olmanın adımlarını atmış olurlar. Sınıflarda kurulan kütüphaneler, zengin kaynak ve materyal kullanımıyla öğrenciler ilkokul yıllarından maksimum verimi alırlar.

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI ORTAOKULU
Ortaokul öğrencilerin lise kademesi için hazırlık sürecine girdikleri önemli bir dönemdir. Bu farkındalıkla hareket eden Mürüvvet Evyap Okulları öğrencilerin sınava hazırlık sürecine akademik ve psikolojik olarak destek vermektedir. Mentör öğretmenlik sistemi ile öğrencilerin akademik gelişimi yakından takip edilmekte ve okul-öğrenci-veli iletişiminin sürekliliği sağlanmaktadır. Öğrencileri akademik başarısını artırmak adına kurumda ihtiyaca yönelik etüt aktiviteleri yapılmaktadır. 

MÜRÜVVET EVYAP OKULLARI FEN LİSESİ
Lise kademesinde öğrencilerin akademik ve sosyal açıdan gelişmesini destekleyen Mürüvvet Evyap Okulları kulüp etkinlikleri gibi aktivitelerle akademik takvimini yoğunlaştırmaktadır. Öğrencilerin öğrenme stillerinin birbirinden farklı olabileceğinin farkında olarak dersler öğrenci merkezli şekilde bireyselleştirilmektedir. Öğrencilerin derslere ve yarışmalara teşvik etmek adına laboratuvarlarda proje tabanlı dersler işlenmekte ve 11. sınıftan itibaren üniversiteye hazırlık süreci yoğunlaştırılarak devam etmektedir. 
Mürüvvet Evyap Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Mürüvvet Evyap Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Mürüvvet Evyap Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Mürüvvet Evyap Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum