fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/15:30
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi; İleri teknoloji ve çağdaş eğitimin tabiatla iç içe bir ortamda verildiği, birden fazla yabancı dili en iyi şekilde kullanabilen; kendi kültürünü yaşayan ve yaşatan ,aynı zamanda başka kültürlerle iç içe olan; toplumsal ve evrensel değerlere sahip çıkan; bilimi, sanatı, kültürü ve sporu yaşamın bir parçası olarak benimseyen; pozitif düşünceye sahip, etkili iletişim kurabilen ve örnek insanlar yetiştiren, özgüveni olan ve sorumluluğunun bilincinde olan topluma faydalı bireylerin yetişecekler okul ortamı hazırlar.
Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi; bireysel farklılıkları zenginlik olarak benimseyen, Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında topluma lider ve model olabilecek, Ulusal ve uluslararası eğitim dünyasındaki kurum ve örgütlerle işbirliği yüksek, kurumsal kimliği ve kültürü güçlü, eğitimdeki tüm yeniliklere açık, yeni modeller üreterek öncülük eden lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemek.

AMAÇ
İleri teknoloji ve çağdaş eğitimin tabiatla iç içe geçtiği; bilimi, sanatı, kültürü ve sporu yaşamın bir parçası olarak benimseyen ve buna uygun bir ortam hazırlayan Özel Mürüvvet Evyap Okulları birden fazla yabancı dili en iyi şekilde kullanan, kendi kültürünü yaşayan ve yaşatan, aynı zamanda farklı kültürlerle etkileşim içinde olan, toplumsal ve evrensel değerlere sahip çıkan, Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, çağdaş, topluma lider yetiştirmek amacındadır.

HEDEF
Bireysel farklılıkları zenginlik olarak benimseyen, Atatürk ilke ve inkılâpları ışığında topluma lider ve model olabilecek ulusal ve uluslararası eğitim dünyasındaki kurum ve örgütlerle işbirliği yüksek, kurumsal kültürü ve kimliği güçlü, eğitimdeki tüm yeniliklere açık, yeni modellerle eğitime öncülük eden lider bir eğitim kurumu olmaktır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Maden Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Bağlar Sokak, No:10, Sarıyer / İstanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum