fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Öbek Bayraklı Boğaziçi Koleji

Öbek Bayraklı Boğaziçi Koleji hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Öbek Bayraklı Boğaziçi Koleji fiyatlarını, bursluluk sınav tarihlerini, iletişim bilgilerini ve erken kayıt dönemlerini hemen öğrenin.

Öbek Bayraklı Boğaziçi Koleji Hakkında

  • Öbek Bayraklı Boğaziçi Koleji'nde Eğitime Bakış

İlkokul, ortaokul ve lise seviyesinde eğitim veren Özel Öbek Bayraklı Boğaziçi Koleji, başarılı, özgüvenli, çalışmayı ve öğrenmeyi bir süreç olarak benimseyen yeni nesilleri hayata ve bir sonraki akademik hayatlarına hazırlamaktadır.


Etik değerleri önemseyen, çevre bilinci gelişmiş, eleştirel düşünebilen, çok yönlü, yaratıcı, bilimsel, sanatsal ve kültürel bakış açısına sahip, özgüveni yüksek dünyanın her yerinde akademik kurumlarda kamuda veya özel sektörde başarıyla görev yapabilecek başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmektir. Özbek Bayraklı Boğaziçi Koleji, kişiliğin biçimlendiği, bireyin kendisi, yakın çevresi ve dünya hakkında kararlar verdiği, yaratıcılık, merak ve yaşamı öğrenme hızının en yüksek olduğu bu dönemde çocuklarımıza insafi değerler sunmak ve bunu toplumda yaygınlaştırmak amacıyla yeni nesiller yetiştirmektedir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum