fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nın; fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, yabancı dil olanaklarına ve bursluluk sınav tarihlerine hemen ulaşın.

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları İlkokullar

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Ortaokullar

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Liseler

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları liselerini inceleyin.

İNCELE

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Hakkında

  • Eğitime Bakış

OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları ulusal ve uluslararası arenada kalitesini ispatlamış, kendisine emanet edilen öğrencileri ülkeye yarar sağlayacak şekilde eğitim hizmeti vererek geleceği emin ellere bırakmak adına çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Anaokulundan liseye tüm eğitim seviyelerinde hizmet veren kurumu, yıllardır özgün ve öğrenci odaklı eğitim anlayışıyla bulunduğu bölgede öne çıkmaktadır. Okul her öğrencinin özel olduğunu ve farklı öğrenme seviyelerine sahip olduklarını bilmekte ve bu farklar göz önüne alınarak eğitim hizmeti verilmektedir. Dersler ezbere dayalı değil, öğrencilerin keşfetmelerine, araştırarak öğrenmelerine imkan sağlayacak şekilde verilmektedir. Bu da aktif bir öğrenme sürecinde öğrencilerin derslere katılabildiği ve öğrendiklerini pekiştirebildiği bir eğitim süreci yaratmaktadır.


Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları; kendi kendine yetebilen, hedefleri olan, hayal gücü yüksek, iletişim gücü yüksek, sorumluluk alabilen bireyler olarak yetiştirmekte ve bilimsel çalışmalar ve etkinlikler ile öğrendiklerini hayatın içinde nasıl kullanabileceğini gözlemleyip anlayabilme imkanı bulmaktadır. Okul öğrencilerini cağın ötesinde bir eğitim anlayışıyla eğitmekte böylece onları günümüze değil geleceğe hazırlamaktadır. Çünkü gelecekte onların çözmek zorunda kalacakları problemler teknolojik gelişmelerin ve değişimlerin hızla yaşanması nedeniyle çok farklı olacaktır. Bu sorunları bugünden öngörmeye çalışan Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları bu amaca uygun olarak hizmet vermektedir.


Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları, akademik başarının dışında öğrencilerinin sosyal, sanatsal ve sportif alanlarda da başarılı olmalarını ve uluslararası turnuvalarda birincilikler edecek niteliklere sahip öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. İngilizce eğitimini alanında uzmanlaşmış öğretmenler tarafından veren okul, yabancı dil eğitiminin öneminin bilincinde olmakta birlikte, yapılan tarama sınavları sayesinde öğrencilerin gelişim durumlarını görmelerine eksiklerini görebilip gidermelerine olanak sağlamaktadır.

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum