fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nın; fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraf galerilerine, yabancı dil olanaklarına ve bursluluk sınav tarihlerine hemen ulaşın.

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nda Eğitim

OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları ulusal ve uluslararası arenada kalitesini ispatlamış, kendisine emanet edilen öğrencileri ülkeye yarar sağlayacak şekilde eğitim hizmeti vererek geleceği emin ellere bırakmak adına çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Anaokulundan liseye tüm eğitim seviyelerinde hizmet veren kurumu, yıllardır özgün ve öğrenci odaklı eğitim anlayışıyla bulunduğu bölgede öne çıkmaktadır. Okul her öğrencinin özel olduğunu ve farklı öğrenme seviyelerine sahip olduklarını bilmekte ve bu farklar göz önüne alınarak eğitim hizmeti verilmektedir. Dersler ezbere dayalı değil, öğrencilerin keşfetmelerine, araştırarak öğrenmelerine imkan sağlayacak şekilde verilmektedir. Bu da aktif bir öğrenme sürecinde öğrencilerin derslere katılabildiği ve öğrendiklerini pekiştirebildiği bir eğitim süreci yaratmaktadır.


Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları; kendi kendine yetebilen, hedefleri olan, hayal gücü yüksek, iletişim gücü yüksek, sorumluluk alabilen bireyler olarak yetiştirmekte ve bilimsel çalışmalar ve etkinlikler ile öğrendiklerini hayatın içinde nasıl kullanabileceğini gözlemleyip anlayabilme imkanı bulmaktadır. Okul öğrencilerini cağın ötesinde bir eğitim anlayışıyla eğitmekte böylece onları günümüze değil geleceğe hazırlamaktadır. Çünkü gelecekte onların çözmek zorunda kalacakları problemler teknolojik gelişmelerin ve değişimlerin hızla yaşanması nedeniyle çok farklı olacaktır. Bu sorunları bugünden öngörmeye çalışan Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları bu amaca uygun olarak hizmet vermektedir.


Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları, akademik başarının dışında öğrencilerinin sosyal, sanatsal ve sportif alanlarda da başarılı olmalarını ve uluslararası turnuvalarda birincilikler edecek niteliklere sahip öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. İngilizce eğitimini alanında uzmanlaşmış öğretmenler tarafından veren okul, yabancı dil eğitiminin öneminin bilincinde olmakta birlikte, yapılan tarama sınavları sayesinde öğrencilerin gelişim durumlarını görmelerine eksiklerini görebilip gidermelerine olanak sağlamaktadır.


Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları, Türk gençliğini temel insani değerler doğrultusunda eğiten ve sürekli kendini yenileyen eğitim projeleri yürüten; ulusal ve uluslararası projeler ile üstün niteliğini kanıtlamış, nitelikli bir eğitim kurumudur. Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları her öğrencinin özel olduğuna ve doğru eğitim yaklaşımı ile eğitildiğinde mutlaka başarılı olacağına inanmaktadır. Sundukları öğrenci merkezli eğitim ile öğrencilerin yeteneklerini keşfetmelerini, kendileri ve çevreleri ile barışık olmalarını; vatanını ve milletini seven, ülkesine ve halkına hizmet eden bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktadır. Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları, eğitimi, çocukların kafasında dış baskılar tarafından dayatılan bir zorlama olmaktan çıkarıp, gönüllü bir bilinçlenme, bilgilenme, değişme, aydınlanma süreci olarak algılamalarını hedeflemektedir. Oğuzhan Özkan Eğitim Kurumları, akademik kadrolarında bulunan uzman öğretmenler ile duyarlı, tutarlı, mutlu ve başarılı insanlar yetiştirme görevinde büyük adımlar atmaya devam etmektedir.


Oğuzhan Özkaya Anaokulu

Oğuzhan Özkaya Anaokulu, bir çiftlik ve orman anaokulu olarak, ezbere dayalı olan klasik öğretim yöntemlerinden kaçınıp, öğrencilerin doğa ve hayvanlarla bağ kurarak, sorumluluk alarak, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak öğrenmesini sağlamaktadır. Bu sayede, çocuklar özgürlük duygusu ile öz disiplinli, kendini ifade edebilen, paylaşımcı, sorumlu, toplumsal değerleri özümseyen, saygılı, doğayı koruyan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bireyler olarak yetişmektedir. Oğuzhan Özkaya Anaokulu, velilerin eğitim sürecinde ne kadar önemli olduğunun farkındadır ve bu doğrultuda onları eğitim sürecine dahil etmektedir. “Açık Kapı” politikası ile öğrencilerin ailelerinin anaokulu ziyaret etmesi ve özel atölyelere katılmaları mümkün kılınmıştır. Oğuzhan Özkaya Anaokulu, eğitimde alanındaki gelişmeleri takip ederek, her açıdan mükemmel ve eğitim alanında önder olan okullardan biri olmayı hedeflemektedir.


Oğuzhan Özkaya İlkokulu

Gençliğimizin ve ülkemizin geleceğinin çocuklarımızın alacağı eğitim ile doğrudan bağlantılı olduğu bilincinde olan Oğuzhan Özkaya İlkokulu, tüm olanaklarını eğitimin ilk kademesinden itibaren öğrencilerine en iyi eğitimi sağlamak için seferber etmektedir. Eğitimin en önemli unsurunun “okul” olduğuna inanan Oğuzhan Özkaya İlkokulu, her daim nasıl kendini geliştirebileceğini, öğrencilerini nasıl aydınlık ve başarılı bir geleceğe doğru yönelteceğini düşünerek eğitim vermektedir. Oğuzhan Özkaya İlkokulu, kendi alanlarında uzman, öğretmekten sonsuz zevk alan; emekten, bilimden, sanattan ve aydınlıktan yana olan eğitim kadrosu ile evrensel milli değerleri benimsemiş, etkin ve yetkin bireyler yetiştirme amacıyla eğlenceli, heves besleyici, öğrenci merkezli, yapılandırıcı ve yaratıcı öğrenime yer veren eğitim programları uygulamaktadır.


Oğuzhan Özkaya Ortaokulu

Oğuzhan Özkaya Ortaokulu, her çocuğun özel olduğuna inanan, bireye özel eğitim anlayışı ile az kişilik sınıflarda her öğrenciye bireysel ilgi ve rehberlik vererek farkını ortaya koyan bir okuldur. Her öğrencinin geleceğinin saygı, sevgi ve güven dolu bir ortamda şekillenmesi hedeflenmektedir. Akademik mükemmeliyet yolunda, öğrenciler anlayamadıkları konularda veya geri kaldıkları noktalarda gelişim yapabilmek için hafta sonları bire bir çalışmalara katılabilmektedir. Düzenli olarak tekrarlanan tarama sınavları sayesinde öğrenciler hangi konularda çalışmaları gerektiğini tespit edebilmektedir. Öğrenci takip sistemi sayesinde öğrencinin akademik yol haritası veli, öğretmen, öğrenci üçlüsü tarafından aynı anda, işbirliği ile belirlenmektedir. Oğuzhan Özkaya Ortaokulu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, azimli, becerikli ve erdemli gençleri mezun etme görevinde ilerlemeye devam etmektedir.


Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Liseleri

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları, bünyesinde hem Anadolu liseleri hem de Fen liseleri bulundurmaktadır. Tüm bu liselerde her öğrencinin özel olduğu ve doğru yaklaşım ile mutlaka başarıyı elde edeceği inancıyla hareket edilmektedir. Eğitimin kuru kuru bilgi aktarmaktan ibaret olmadığını bilen Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları, liselerinde öğrencilere saygı, sevgi ve güven dolu bir ortam sağlayarak onların kişisel becerilerini ortaya çıkarıp, öğrenmekten zevk almalarını sağlamaktadır. Eğitim anlayışlarının ana unsurları dersi derste öğrenme, öğrendiğini ivedilikle tekrar edip pekiştirme, bire bir danışman öğretmen takibi, devamlılığın ve ders katılımın izlenmesi ve veli ile sürekli itibar haline bulunup bilgilendirme yapılmasıdır. Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları liseleri öğrencilerini sadece üniversite sınavlarına hazırlamakla kalmayıp, onların birçok uluslararası projelere ve programlara katılımlarını sağlayarak ufuklarını genişletmektedir.

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları İndirimleri
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nda Eğitim
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Galeriler
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Yorumları

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Kampüsleri

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Güzelbahçe Kampüsü
İzmir / Güzelbahçe
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu İzmir ilinin güzel bahçe ilçesinde hizmet vermektedir. Oğuzhan Özkaya Ortaokulu eğit...
Güzelbahçe Oğuzhan Özkaya Anaokulu Kampüsü
İzmir / Güzelbahçe
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Oğuzhan Özkaya Anaokulu, İzmir Güzelbahçe'de okul öncesi eğitim hizmeti sağlayarak 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin t...
Karabağlar Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Kampüsü
İzmir / Karabağlar
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Fen Lisesi, İzmir Karabağlar bölgesinde eğitim vermekte olan bir özel okuldur. Oğuzhan Öz...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum