fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu Lisesi

Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu Lisesi, bireysel yeteneklerini alabildiğince geliştirebilecek lider ruhlu bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, eğitim programını bu hedef doğrultusunda kapsamlı ve donanımlı olarak oluşturmaktadır. Sosyal aktivitelerle zenginleştirilmiş eğitim programı sayesinde öğrencilerin yeteneklerini keşfetmesi ve geliştirmesi sağlanmaktadır. Okulda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin problem çözme yetenekleri açığa çıkarılmaktadır. Bilişim kulübü bünyesinde yapılan aktivitelerle öğrencilerin çağın teknolojilerine hakim bireyler olmaları hedeflenmektedir. Okulda bu aktivitelerin yanı sıra görsel sanatlar, dekoratif sanatlar, modern dans, origami, sinema ve modern dans aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin estetik bakış açısı ve entelektüel birikim kazanmaları sağlanmaktadır. Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu Lisesi'nin müzik kulübü bünyesinde de öğrencilerin ritim duygusu kazanmalarını sağlayacak aktiviteler gerçekleştirilmektedir.
Kurum, öğrencilerinin üniversite sınavlarındaki başarısını artırmaya odaklanmaktadır. Branşında uzman eğitimciler, öğrencilerin sınava hazırlık sürecini eksiksiz yürütmesine destek vermektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi öğrencilerin eksik olduğu konuları belirleyerek nokta atışı destek vermektedir. Böylece öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda öğretmenlerden destek alması kolaylaşmaktadır.
Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine verdiği önemle adından söz ettirmektedir. Kurumda öğrencilere yönelik kapsamlı ve uygulamalı İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle de öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimi zenginleştirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Oğuzhan Özkaya Karabağlar Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Adnan Süvari Mah. Polat Cd. No:210, Karabağlar / İzmir
0 232 335 1892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum