fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Ortadoğulular Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Eğitimde 2002 yılından beri var olmanın gururunu yaşayan Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Ankara’nın en yaygın eğitim kurumları arasında bulunmaktadır. Eğitim yolculuğuna dershane olarak başlayan kurum, Anadolu Lisesi’ni 2008 yılında hayata geçirmiştir. Ankara’da Eryaman, Pursaklar, Sincan, Batıkent, Kızılay ve Etimesgut’ta bulunan şubelerinde butik tarzda Anadolu Lisesi eğitimi vermektedir.


“Her insan bir dünyadır.” anlayışıyla yola çıkarak hizmet kalitesine her geçen gün artıran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi görev bilmektedir. Çalışmalarını bilim ışığında, mükemmeliyetçilik anlayışıyla sürdüren kurum, kalıplaşmış ve ezbere dayalı eğitim programları yerine yenilikçi, çağdaş, öğrenci başarısına odaklı programlar uygulamaktadır.


Geleceği şekillendiren, sorgulamayı araştırmayı bilen, motivasyonu yüksek, başarılı, kendini ifade edebilen nesilleri yetiştirmek için, güncel eğitim modelleriyle kendini yenileyerek eğitim hizmetini hakkıyla vermektedir.


Ortadoğulular Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi öğrencilerini sınav sistemine akademik olarak hazırlamakla birlikte öğrencilerinin psikolojik olarak da hazır olmalarını önemsemektedir. Eğitim Koçluğu Sistemi ile de hem öğrencilerin hem de velilerin destekçisi olmaktadır. Eğitim anlayışında öğrenciye kısa sürede gerekli tüm bilgileri vermeyi temel alan kurum, öğrenci odaklı, öğrencinin gereksinimlerini fark edebilecek öğretmenlerle çalışmaktadır. Böylece öğrencilerin içindeki cevheri çıkarıp işleyebilecek ortam oluşturulmaktadır.


Sınav hazırlık süreci boyuna öğrencilerin ruhsal, duygusal ve zihinsel sağlıklarını muhafaza edebilmeleri çok önemlidir. Bu süreç boyunca sağlıklı bir zihin ile hareket etmek hem eğitim sürecini kolaylaştırmakta, sınav hazırlığını daha etkili kılmakta, öğrencinin sosyal ilişkilerini korumakta ve sınav gününde bilgilerini doğru şekilde uygulayabilmesini sağlamaktadır. Bundan dolayı, Ortadoğulular Psikoloji Merkezi öğrencilere ve ailelere gerekli rehberliği ve psikolojik desteği sağlamaktadır. Psikoloji Merkezinde uzman psikologlar tarafından birebir terapi, çocuk-ergen terapisi, aile terapisi, grup terapisi, bağımlılık terapisi ve oyun terapisi sunulmaktadır. Bunlara erişimi olan aileler, öğrencinin eğitim ve sınav hazırlık süreci boyunca zihinsel, ruhsal ve duygusal sağlıklarını en iyi şekilde muhafaza etmektedir.


9. sınıfa başlayan her öğrenci hayatının en kritik döneminin ilk adımını atmaktadır. Üniversiteye uzanan bu yolculukta her bir basamağın sağlam adımlar üzerine inşa edilmesi çok önemlidir. Bir öğrencinin lise eğitimi sürecinde uzun süreli aralar vermesi akademik gelişimine ve sınav performansına kötü şekilde yansıyabilmektedir. Bu sebeple yaz tatillerinde de 4 ile 6 hafta arasında süren yaz programı uygulanarak öğrencilerin eksikleri tamamlanmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları’nda 12. sınıfların eğitim programları ise daha çok eksik tamamlamak ve sınırsız etüt programından faydalanmak üzerinedir. Standart ders müfredatına ek olarak 28 saat yoğunlaştırılmış ders programı uygulanmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm akademik, sosyal, bilişsel becerileri geliştiren eğitimlerinin yanında hafıza eğitimleri, endişeyle başa çıkma, verimli çalışma teknikleri gibi işlevsel eğitimleri de kapsamaktadır. Motivasyon programlarıyla da tüm bu çalışmalarını destekleyerek çok yönlü ve bütüncül bir lise eğitimi ve sınava hazırlık hizmeti vermektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları İndirimleri
Ortadoğulular Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Ortadoğulular Eğitim Kurumları Galeriler
Ortadoğulular Eğitim Kurumları Yorumları

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Kampüsleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Çankaya Ortadoğulular Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çankaya Ortadoğulular Anadolu Lisesi, 2002 yılından bu yana tecrübesi ile Öveçler'de üniversiteye hazırlık lisesini...
Eryaman Ortadoğulular Okulları Etimesgut Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak 2002’den bugüne 15 şubemiz ile başarı hikayemizi sürdürüyoruz. Çankaya, Eryaman, M...
Batıkent Ortadoğulular Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 31 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Batıkent Ortadoğulular Anadolu Lisesi bağlı olduğu Ortadoğulular Eğitim Ku...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Ortadoğulular Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum