fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Ortadoğulular Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Ortadoğulular Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Liseler

Ortadoğulular Eğitim Kurumları liselerini inceleyin.

İNCELE

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Hakkında

  • Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

 Eğitimde 2002 yılından beri var olmanın gururunu yaşayan Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Ankara’nın en yaygın eğitim kurumları arasında bulunmaktadır. Eğitim yolculuğuna dershane olarak başlayan kurum, Anadolu Lisesi’ni 2008 yılında hayata geçirmiştir. Ankara’da Eryaman, Pursaklar, Sincan, Batıkent, Kızılay ve Etimesgut’ta bulunan şubelerinde butik tarzda Anadolu Lisesi eğitimi vermektedir.


“Her insan bir dünyadır.” anlayışıyla yola çıkarak hizmet kalitesine her geçen gün artıran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, topluma faydalı bireyler yetiştirmektedir. Çalışmalarını bilim ışığında, mükemmeliyetçilik anlayışıyla sürdüren kurum, kalıplaşmış ve ezbere dayalı eğitim programları yerine yenilikçi, çağdaş, öğrenci başarısına odaklı programlar kullanmaktadır.


Geleceği şekillendiren, sorgulamayı araştırmayı bilen, motivasyonu yüksek, başarılı, kendini ifade edebilen nesilleri yetiştirmek için, güncel eğitim modelleriyle kendini yenileyerek eğitim hizmetini hakkıyla vermektedir.


Ortadoğulular Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi öğrencilerini sınav sistemine akademik olarak hazırlamakla birlikte öğrencilerinin mental olarak da hazır olmalarını önemsemektedir. Eğitim Koçluğu Sistemi ile de hem öğrencilerin hem de velilerin destekçisi olmaktadır. Eğitim anlayışında öğrenciye kısa sürede gerekli tüm bilgileri vermeyi temel alan kurum, öğrenci odaklı, öğrencinin gereksinimlerini fark edebilecek öğretmenlerle çalışmaktadır. Böylece öğrencilerin içindeki cevheri çıkarıp işleyebilecek ortam oluşturulmaktadır.


Ortadoğulular Eğitim Kurumları’nda 12. sınıfların eğitim programları ise daha çok eksik tamamlamak ve sınırsız etüt programından faydalanmak üzerinedir. Standart ders müfredatına ek olarak 28 saat yoğunlaştırılmış ders programı uygulanmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm akademik, sosyal, bilişsel becerileri geliştiren eğitimlerinin yanında hafıza eğitimleri, endişeyle başa çıkma, verimli çalışma teknikleri gibi işlevsel eğitimleri de kapsamaktadır. Motivasyon programlarıyla da tüm bu çalışmalarını destekleyerek çok yönlü ve bütüncül bir lise eğitimi ve sınava hazırlık hizmeti vermektedir.


9. sınıfa başlayan her öğrenci hayatının en kritik döneminin ilk adımını atmaktadır. Üniversiteye uzanan bu yolculukta her bir basamağın sağlam adımlar üzerine inşa edilmesi çok önemlidir. Bu sebeple yaz tatillerinde de 4 ile 6 hafta arasında süren yaz programı uygulanarak öğrencilerin eksikleri tamamlanmaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum