fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Oya Akın Yıldız Koleji

Oya Akın Yıldız Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Oya Akın Yıldız Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Oya Akın Yıldız Koleji Anaokullar

Oya Akın Yıldız Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Oya Akın Yıldız Koleji İlkokullar

Oya Akın Yıldız Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Oya Akın Yıldız Koleji Ortaokullar

Oya Akın Yıldız Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Oya Akın Yıldız Koleji Liseler

Oya Akın Yıldız Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Oya Akın Yıldız Koleji Hakkında

  • Oya Akın Yıldız Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Oya Akın Yıldız Koleji Fiyatları 2021

1981 yılında Disney Kreş ve Anaokulu ile eğitim öğretim vermeye başlayan Oya Akın Yıldız Koleji, okul öncesi bir kurum olarak başlayan eğitim hayatına başarılar katarak devam etmektedir. Kurum çocukların başlangıçta attıkları adımların, gelecek yaşamlarında önemli bir etki bıraktığını düşünerek bilgi birikimlerini paylaşmaya başlamıştır. Aynı yıl içerisinde açtıkları Oya Akın Etüt Merkezi ile birlikte öğrencilerin okul dışında da verimli bir şekilde akademik başarılarını artırmalarını hedeflemiştir.


Açıldığı günden bu yana Ankara’da 39 yıllık tecrübe ve deneyim ile her öğrencisine farklı bir vizyon katmıştır ve katmaya da devam etmektedir. "Her çocuk keşfedilmeye hazır bir yıldızdır!” felsefesiyle eğitim öğretim veren kurum öğrencilerinin potansiyellerini gerçekleştirmelerine ön ayak olmaktadır. Oya Akın Yıldız Koleji öğrencilerinin bilgi ve beceri sahibi olmalarını sağlamakta bunun yanında içlerindeki cevheri ortaya çıkarmaktadır.


Oya Akın Yıldız Koleji 38 yıldır eğitim hayatlarına devam etmekte, Atatürk’ün İlke ve İnkılaplarına bağlı bir şekilde, sorumlu, saygılı, ve çağdaş bireyler yetiştirmektedir. Öğrencilerine problem çözme, iletişim becerileri, yaratıcı düşünme ve kararlılık gibi liderlik için gerekli olan becerileri kazandırmaya yönelik birçok etkinlik ve aktivite yapmaktadır. Kurum vermiş olduğu eğitimle iyi bir gelecek sahibi olabilecek, kaygısız bireyleri topluma kazandırmaktadır.


Oya Akın Yıldız Koleji Anaokulu

Oya Akın Yıldız Anaokulları; anaokulu kademesinin öğrenci hayatındaki öneminin farkında olarak okul öncesi dönem çocuklarına gerekli tüm becerileri kazandırmayı hedeflemiştir. Anaokulu, Oya Akın Yıldız Okullarının en temel birimidir. Yıldız ile Oran Yerleşkeleri ve Portakal çiçeği şubelerinde anaokulu hizmeti verilmektedir. Anaokullarında 300 m2 oyun alanı ve bahçe, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun dizayn edilmiş sınıflar bulunmaktadır. Buna uygun eğitim ve etkinlik programıyla öğrenciler uygulayarak öğrenmektedirler. Gerçek yaşamla bütünleşik ve öğrencilerin kendi kendilerini keşfedebilecekleri bir eğitim anlayışı benimsenmiştir.


Oya Akın Yıldız Anaokulları’nda öğrenciler öğretmenlerin gözetiminde sorumluluk almakta ve bizzat deneyerek öğrenmektedirler. Öğrenciler bazen bahçede bitki dikmekte, bazen gezilere gitmekte, bazen de mutfak atölyesinde maharetlerini göstermektedirler. Bu onlara özgürce hareket etme alanı sağlamakta ve sosyal, bilişsel, motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Oya Akın Yıldız Anaokulları 2021 fiyatları şubeye ve hizmete göre aylık 2.660 TL ve 2.780 TL arasında değişmektedir.


Oya Akın Yıldız Koleji İlkokulu

Çocukların okuma yazma öğrendikleri ve branş dersleriyle iç içe oldukları ilkokul dönemi akademik hayatlarının en önemli dönemidir. Bu dönemde attıkları temeller ne kadar sağlam olursa gelecek seviyelerde de o kadar sağlıklı adımlar atarlar. Oya Akın Yıldız İlkokulu’nda bu dönem için gerekli branş dersleri verilirken aynı zamanda çocukların sosyal, fiziksel, sanatsal becerileri de desteklenir. Beden eğitimi dersleri çocukların psiko-motor becerilerini geliştirirken sosyal gelişimi destekleyen tavırlar ve davranışlar sergilemelerini de hedefler. Bilişim teknolojileri dersleri eğitim programına eklenerek, her geçen gün gelişen bu önemli alanda çocukların yetkinlik kazanması sağlanmaktadır.


Oya Akın Yıldız İlkokulu’nda sanatla iç içe bir eğitim programı benimsenmiştir. Sanat atölyesinde resim ve görsel sanatlar çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerin içindeki yaratıcılık gücünü çıkartmaları desteklenmektedir. Okulda önem verilen bir diğer alan ise satrançtır. Satranç ve akıl oyunları öğrencilerin hızlı ve doğru karar verebilmelerini ve problem çözebilmelerini sağlamaktadır. Oya Akın Yıldız İlkokulu 2021 eğitim fiyatı yıllık 29.750 TL’dir.


Oya Akın Yıldız Koleji Ortaokulu

Ortaokul dönemi liselere geçişten önceki dönem olması gereğiyle en temel branş derslerinin yoğunlaştığı ve öğrencilerin aynı zamanda LGS’ye hazırlandığı dönemdir. Oya Akın Yıldız Ortaokulu müfredatı; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Beden Eğitimi yanında Bilişim Teknolojileri ve Yazılım derslerini de kapsamaktadır. Öğrencilerine gerekli bilgi ve donanımı sağlarken görsel sanatlar ile de yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarında ortam sağlamaktadır.


Oya Akın Yıldız Ortaokulu’nda yabancı dil eğitim planında önemli bir yer kaplamaktadır. Öğrencilerinin uluslararası ortamlarda kendilerini ifade edebilen, dil becerileri gelişmiş bireyler olarak liseye geçmelerine önem verilmektedir. İngilizceye ek olarak Rusça ve Almanca derslerine ortaokulda başlanmaktadır. 7. sınıftan itibaren öğrencilere LGS’ye yönelik özel bir çalışma programı oluşturulmaktadır. Şubat tatilinde de devam eden bu programla öğrencilerin eksikleri belirlenerek tamamlamaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Yıldız Cumartesi Okulu ile de öğrencilerin hafta içinde öğrendikleri konular tekrar edilerek pekiştirilmektedir. LGS sınavı ile ilgili tüm güncel bilgiler öğrencilere aktarılarak öğrencilerin sınava çok yönlü hazır olmaları amaçlanmaktadır. Oya Akın Yıldız Ortaokulu’nun 2021 yılı için eğitim fiyatı 35.380 TL’dir.

Oya Akın Yıldız Koleji Anadolu ve Fen Liseleri

Oya Akın Yıldız Koleji’nde her biri alanında deneyimli ve uzman öğretmenler öğrencilerin ilgi ve alakaları, eksikleri, psikolojik ve kişisel gelişimleriyle yakından ilgilenmektedir Oya Akın Yıldız Koleji Anadolu ve Fen Liseleri, üniversite sınavı öncesinde, öğrencilerinin soru çözme becerilerinin geliştirilmesinde özel bir program uygulamaktadır. Bunun yanı sıra ölçme ve değerlendirme birimiyle de tüm süreç en iyi şekilde yönetilmektedir.


Deneme sınavlarının ardından ölçme ve değerlendirme birimi, öğrencilerin aldığı sonuçlardan branş ve konu bazlı analizler yapmakta ve sonuçlar, öğretmenlerle paylaşılmaktadır. Bu şekilde öğrencileri en efektif şekilde yönlendirmek ve aldıkları eğitim programına fayda sağlayabilmek için değerlendirmeler yıl boyunca takip edilmektedir.


Oya Akın Yıldız Koleji Anadolu Lisesi ve Oya Akın Yıldız Koleji Fen Lisesi için danışman öğretmen sistemi uygulanmaktadır. Bu noktada öğrencilerin istedikleri bölümlere yerleşebilmeleri ve sınavdan başarılı olabilmeleri için tüm çalışmalar takip edilmekte ve doğru yönlendirmeler yapılmaktadır.

Oya Akın Yıldız Koleji 2021 fiyatlarının ne kadar olacağını açıkladı. Aşağıdaki tablo üzerinden detaylı eğitim ve yemek ücretlerine ulaşabilirsiniz.


Eğitim SeviyesiEğitim ÜcretiYemek ÜcretiBilgi
Anaokulu26.600 TL - 27.800 TL5.500 TLİletişime Geç
İlkokul29.750 TL 5.500 TLİletişime Geç
Ortaokul35.830 TL 5.500 TLİletişime Geç
Lise38.750 TL - 40.950 TL 5.500 TLİletişime Geç

Oya Akın Yıldız Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Oya Akın Yıldız Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Oya Akın Yıldız Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Oya Akın Yıldız Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum