fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu

Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:55/16:55

Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu Hakkında

Ankara, Çankaya’da hizmet vermekte olan Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu 3-5 arası yaş gruplarına eğitim vermektedir. Okulun temel amacı Atatürkçü ,çağdaş, yaratıcı bir nesil yetiştirmektir. Okul fiziksel olarak tüm şartlarını çocukların iyi bir eğitim alabileceği şekilde düzenlemiştir. Okulda sınıflar Akıllı tahtalar ile donatılmıştır. Okul geniş kullanışlı bir bina ve geniş bir bahçeden oluşmaktadır. Bina içerisinde yemekhane, buz pateni alanı, sinema tiyatro salonu gibi birçok kullanışlı alan bulunmaktadır. Branş derslerinden biri olan Bilişim Teknolojileri dersi ile çocukların bilgisayar birimlerini tanımaları ve temel düzeyde bilgisayar kullanabilecek hale gelmeleri sağlamaktadır.
Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu çocukların fiziksel gelişimlerine oldukça önem vermektedir bu sebeple verilen Beden Eğitimi dersi öncelikle çocukların vücutlarını tanımaları daha sonrasında ise esneklik, kuvvet kazanmalarını sağlamaktadır. Bu dersler aynı zamanda çocukların takım olarak hareket edip, takım ruhu kazanmalarını sağlamaktadır. Fiziksel gelişimi destekleyici bir diğer ders ise baledir. Bale dersleri ile çocukların sanat eğitimi almaları, koordinasyon kazanmaları ve dans dünyası ile tanışmaları sağlanmaktadır. Ek olarak verilen Dans dersleri ise çocukların ritim duygusu kazanıp grup içerisinde senkronize hareket edebilmelerini sağlamaktadır.
Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu verdiği Görsel Sanatlar dersi ile çocukların görsel algılarını geliştirip, yaratıcılıklarını ortaya koymalarını hedeflemektedir. Çocukların işitsel olarakta gelişim gösterebilmesi için kurumda Müzik dersleri de verilmektedir. Bu dersler ile çocukların temel ses eğitimi alıp sesleri tanıyacak hale gelmeleri sağlanmaktadır. Okulda çocukların branş dersleri haricinde eğlenceli vakit geçireceği birçok etkinlik düzenlenmektedir. Karaoke , kostüm tasarımları , karikatür gibi etkinlikler çocukların eğlenerek gelişimlerini sağlayan etkinliklerdir. Oyun hamuru , yemek pasta yapımı gibi etkinlikler çocukların el becerileri gelişimini destekleyici etkinliklerdir.
Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu çocukların doğa ile iç içe yetişmesini istemektedir bu yüzden ekolojik birçok etkinlik düzenlenmektedir. Bahçe tasarımı, hobi bahçesi gibi etkinlikler ile çocukların doğa ile iç içe vakit geçirmesi doğayı keşfetmesi sağlanmaktadır. Kurum çocukların beslenme ihtiyaçlarına göre yemekler okul aşçısı tarafından hazırlanmaktadır. Okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir ve yemek listeleri okul sitesinden yayınlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Oya Akın Yıldız Anaokulu İletişim Bilgileri

Yukarı Dikmen Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, 635. Sokak, No:11, Çankaya/ankara
0 312 963 1720
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum