fb
Pendik İkbal Koleji

Pendik İkbal Koleji

Pendik İkbal Koleji hakkında tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Fiyat bilgileri ve daha fazlasını görüntüleyin.

Pendik İkbal Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Pendik İkbal Koleji Anaokullar

Pendik İkbal Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Pendik İkbal Koleji İlkokullar

Pendik İkbal Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Pendik İkbal Koleji Ortaokullar

Pendik İkbal Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE

Pendik İkbal Koleji Hakkında

  • Pendik İkbal Koleji'nden Eğitim

PENDİK İKBAL KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Pendik İkbal Koleji, köklü geçmişi ile öğrencilerin eğitim konusundaki ihtiyacını karşılamaya yıllar öncesinden başlamıştır. Eğitimin içinden gelen kurumda öncelik her zaman öğrencide olmaktadır. Lider ruhlu bireyler yetiştirerek geleceğe daha sağlam adımlar atmayı hedeflemektedir. Gelişen ve değişen dünya teknolojisini yakından takip ederek, öğrencilere çağın gereksinimlerini kazandırmayı amaçlamaktadır. Pendik İkbal Koleji, küçük yaştan itibaren verdiği eğitimi sarmal bir yapıda ilerleterek tamamlayıcı ve kalıcı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Özel okul, huzurlu ve mutlu bir gelecek hayali olan öğrencilerin hayallerine giden yolda destekleyerek, geleceğe hazır bireyler yetiştirmektedir.


Özel Pendik İkbal Koleji, öğrencilerinin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu bilmekte ve eğitim programlarını buna göre çeşitlendirmektedir. Hayalleri olan, geleceğe yön verebilecek nesilleri kaliteli ve nitelikli bireyler olması yolunda çalışmalarını devam ettirmektedir. İkbal Koleji'nde öğrenciler branşında uzman eğitmenler tarafından eğitim görmektedir. Öğrencilerin derslere aktif olarak katılımları sağlanmakta, birebir yaklaşımlarla eğitim sürdürülmekte ve böylece eğitimin bütünlüğü sağlanmaktadır. Özel okulun bünyesinde oluşturulan eğitim kulüpleri, öğrencilerin ilgi ve yetenekli olduğu alanlarca yönlendirilmekte ve bununla birlikte öğrencilerin yeteneklerini geliştirmesi desteklenmektedir.


Pendik İkbal Koleji, öğrencilerine çağın gereksinimlerinden birisi haline gelen yabancı dil eğitimini iki dil olacak şekilde sunmaktadır. Özel okul, öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Almanca ve İngilizce eğitimi verilen Pendik Koleji'nde öğrencilerin bu dillerde kendini ifade edebilmesi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma bilincine sahip olması amaçlanmaktadır.

Pendik İkbal Koleji Anaokulu

Pendik İkbal Koleji İlkokul

Pendik İkbal Koleji Ortaokul

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum