fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Pendik İkbal Koleji

Pendik İkbal Koleji hakkında tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Fiyat bilgileri, bursluluk sınav tarihleri ve daha fazlasını görüntüleyin.

Pendik İkbal Koleji'nden Eğitim

PENDİK İKBAL KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Pendik İkbal Koleji, köklü geçmişi ile öğrencilerin eğitim konusundaki ihtiyacını karşılamaya yıllar öncesinden başlamıştır. Eğitimin içinden gelen kurumda öncelik her zaman öğrencide olmaktadır. Lider ruhlu bireyler yetiştirerek geleceğe daha sağlam adımlar atmayı hedeflemektedir. Gelişen ve değişen dünya teknolojisini yakından takip ederek, öğrencilere çağın gereksinimlerini kazandırmayı amaçlamaktadır. Pendik İkbal Koleji, küçük yaştan itibaren verdiği eğitimi sarmal bir yapıda ilerleterek tamamlayıcı ve kalıcı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Özel okul, huzurlu ve mutlu bir gelecek hayali olan öğrencilerin hayallerine giden yolda destekleyerek, geleceğe hazır bireyler yetiştirmektedir.


Özel Pendik İkbal Koleji, öğrencilerinin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu bilmekte ve eğitim programlarını buna göre çeşitlendirmektedir. Hayalleri olan, geleceğe yön verebilecek nesilleri kaliteli ve nitelikli bireyler olması yolunda çalışmalarını devam ettirmektedir. İkbal Koleji'nde öğrenciler branşında uzman eğitmenler tarafından eğitim görmektedir. Öğrencilerin derslere aktif olarak katılımları sağlanmakta, birebir yaklaşımlarla eğitim sürdürülmekte ve böylece eğitimin bütünlüğü sağlanmaktadır. Özel okulun bünyesinde oluşturulan eğitim kulüpleri, öğrencilerin ilgi ve yetenekli olduğu alanlarca yönlendirilmekte ve bununla birlikte öğrencilerin yeteneklerini geliştirmesi desteklenmektedir.


Pendik İkbal Koleji, öğrencilerine çağın gereksinimlerinden birisi haline gelen yabancı dil eğitimini iki dil olacak şekilde sunmaktadır. Özel okul, öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Almanca ve İngilizce eğitimi verilen Pendik Koleji'nde öğrencilerin bu dillerde kendini ifade edebilmesi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma bilincine sahip olması amaçlanmaktadır.


İkbal Eğitim Kurumları İlim ve Fazilet Vakfı'nın eğitim kurumların bünyesinde hizmet vermektedir. İlim ve Fazilet Vakfı 1972 yılından itibaren eğitim alanlarında ayrıcalıklı öğrenim hizmeti vermektedir. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda, oluşturduğu eğitim programları ile hizmet sağlamaktadır. Branşlarında etkili ve donanımlı öğretmenler eşliğinde kaliteli öğrenim anlayışı doğrultusunda hareket etmektedir.


Özel Pendik İkbal Koleji, çağın gereklilikleri doğrultusunda hazırladığı eğitim müfredatı ile öğrencilere 21. yüzyıl kabiliyetlerini kazandırmaktadır. Teknoloji donanımlı altyapısı ile yenilikçi eğitim anlayışını birleştiren eğitim kurumu, öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel becerilerini artırmaktadır. Özel kolej; onurlu, milli ve manevi değerlere sahip çıkan bireyler yetiştirmeyi ilke edinmektedir.

İkbal Koleji Tanıtım Filmi
Pendik İkbal Koleji İndirimleri
Pendik İkbal Koleji Yorumları
Devamını Gör
Pendik İkbal Koleji'nden Eğitim
İkbal Koleji Tanıtım Filmi
Pendik İkbal Koleji Galeriler
Pendik İkbal Koleji Yorumları

Pendik İkbal Koleji Kampüsleri

Pendik İkbal Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

İkbal Koleji Pendik Kampüsü
İstanbul / Pendik
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu İstanbul Pendik’ te bulunuyor. Özel Pendik İkbal İlkokulu, öğrencilerin zamanı, bilgi...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Pendik İkbal Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum