fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Pendik İkbal Koleji

Pendik İkbal Koleji hakkında tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Fiyat bilgileri, bursluluk sınav tarihleri ve daha fazlasını görüntüleyin.

Pendik İkbal Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Pendik İkbal Koleji Anaokullar

Pendik İkbal Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Pendik İkbal Koleji İlkokullar

Pendik İkbal Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Pendik İkbal Koleji Ortaokullar

Pendik İkbal Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Pendik İkbal Koleji Liseler

Pendik İkbal Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Pendik İkbal Koleji Hakkında

  • Pendik İkbal Koleji'nden Eğitim
  • İkbal Koleji 2020 Fiyatları

PENDİK İKBAL KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Pendik İkbal Koleji, köklü geçmişi ile öğrencilerin eğitim konusundaki ihtiyacını karşılamaya yıllar öncesinden başlamıştır. Eğitimin içinden gelen kurumda öncelik her zaman öğrencide olmaktadır. Lider ruhlu bireyler yetiştirerek geleceğe daha sağlam adımlar atmayı hedeflemektedir. Gelişen ve değişen dünya teknolojisini yakından takip ederek, öğrencilere çağın gereksinimlerini kazandırmayı amaçlamaktadır. Pendik İkbal Koleji, küçük yaştan itibaren verdiği eğitimi sarmal bir yapıda ilerleterek tamamlayıcı ve kalıcı bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Özel okul, huzurlu ve mutlu bir gelecek hayali olan öğrencilerin hayallerine giden yolda destekleyerek, geleceğe hazır bireyler yetiştirmektedir.


Özel Pendik İkbal Koleji, öğrencilerinin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu bilmekte ve eğitim programlarını buna göre çeşitlendirmektedir. Hayalleri olan, geleceğe yön verebilecek nesilleri kaliteli ve nitelikli bireyler olması yolunda çalışmalarını devam ettirmektedir. İkbal Koleji'nde öğrenciler branşında uzman eğitmenler tarafından eğitim görmektedir. Öğrencilerin derslere aktif olarak katılımları sağlanmakta, birebir yaklaşımlarla eğitim sürdürülmekte ve böylece eğitimin bütünlüğü sağlanmaktadır. Özel okulun bünyesinde oluşturulan eğitim kulüpleri, öğrencilerin ilgi ve yetenekli olduğu alanlarca yönlendirilmekte ve bununla birlikte öğrencilerin yeteneklerini geliştirmesi desteklenmektedir.


Pendik İkbal Koleji, öğrencilerine çağın gereksinimlerinden birisi haline gelen yabancı dil eğitimini iki dil olacak şekilde sunmaktadır. Özel okul, öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Almanca ve İngilizce eğitimi verilen Pendik Koleji'nde öğrencilerin bu dillerde kendini ifade edebilmesi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma bilincine sahip olması amaçlanmaktadır.

Pendik İkbal Koleji Eğitim Ücretleri

Pendik İkbal Koleji 2020 yılında kurumlarına kayıt yaptıracak olan velilerden talep edeceği eğitim ve yemek ücretlerini açıkladı. Anaokulu ücretine yemek dahildir. Kardeş indirim oranı ise % 10 olarak belirlenmiştir.

Sınıfı Eğitim
Ücreti
Yemek Ücreti
Anaokulu 15.700 TL -
İlkokul 19.350 TL 4.000 TL
Ortaokul 22.500 4.500 TL
Anadolu Lisesi 24.100 TL 5.000 TL

Pendik İkbal Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Pendik İkbal Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Pendik İkbal Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Pendik İkbal Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum