fb
Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu

Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu

0 216 706 6889
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:15/16:00

Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu İstanbul Pendik’ te bulunuyor. Özel Pendik İkbal İlkokulu, öğrencilerin zamanı, bilgiyi ve teknolojiyi bilinçli kullanabilen, kapasitesini ortaya çıkarabilen ve özgüveni yüksek, demokrasiye inanan, topluma ve kendisine faydası olan, çevreye duyarlı bireyler yetiştirmek başlıca hedefidir. Okulun branş dersleri arasında görsel sanatlar, fen ve teknoloji, biyoloji etkinlikleri, matematik, beden eğitimi, din kültürü ve değerler eğitimi vardır. Sanat dersleriyle öğrencilerine estetik farkındalık kazandırmaya çalışan okul aynı zamanda öğrencilerinin kültürel birikim sağlamasını hedeflemiştir. Büyük bir kampüs olan okulda çocukların ihtiyacı olabilecek her türlü alan ve materyal mevcuttur.
Okul yıllık geziler planlamaktadır. Kültürel ve bilimsel alan gezilerinin yanı sıra doğa yürüyüşleri, eğlenceli aktiviteler, zekâ geliştirici yarışmalar ve etkinlikler, sanatsal faaliyetler, drama etkinlikleri, müzik eğitimi, spor aktiviteleri mevcuttur. Tam gün ve yarım gün eğitim seçenekleri mevcut olan okulda üç öğün beslenme mevcuttur. Beslenme programı organik ve sağlıklı besinlerle sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerin sağlığı konusunda hassas bir tutum sergileyen okul yemeklerin hijyenik koşullarda hazırlanması konusunda düzenli olarak denetim yapar.
Okulun psikolejik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulunmakta olup rehberlik birimi problemleri analiz etmek, çözüm bulmak ve yaptığı şeylerin sorumluluklarını almaları için öğrencilerin grup ve bireysel çalışmalar yapmaktadır. Öğrencilerin okul içinde güvende ve huzurlu olmasını sağlamak amacıyla okulda çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır. Bunlar 7/24 kayıt yapan güvelik kameraları, okula giriş çıkışları kontrol eden güvenlik görevlileridir. Okulun verdiği hizmetlerden biri de servistir. Servislerde öğrencilerin güvenliği açısından emniyet kemeri bulunmakatadır ve tecrübeli sürücüler trafik kurallarını ihmal etmeden araçları kullanmaktadır. Okulun yaz okulu etkinlikleri mevcuttur. Yaz okulunda öğrencilerin bütün seneki yorgunluklarını atarken eğlenerek, sosyalleşmelerini sağlarlar.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Halk Oyunları

Kulüpler

Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • A. K.

  Eğitimi çok iyi olan bir okul ayrıca verilen hizmetler de bir o kadar iyi. yemekler hem sağlıklı hem de temiz okulda temizliğe çok önem veriyorlşar zaten. Ayrıca fiziksel koşulları da çok iyi her türlü imkan mevcut. Kalitesine göre fiyatı gayet uygun

 • F. Ç.

  Branş derslerinde olduğu kadar sosyal aktivitelerde ve öğrenci kulüplerinde de iyiler çocuğunuz çok yönlü eğitim alsın ve iyi bir hizmet istiyorsanız bu okulu seçin derim. güvenlik önlemleri de üst seviyede çocuğunuz okuldayken aklınız onda kalmaz.

 • E. K.

  her türlü fiziksel imkan mevcut okulda sınıfları geniş ve donanımlı ayrıca her yer tertemiz. iyi bir hizmet ve eğitim veren bir okul. Biz çocuğumuzu gönderdik pişman olmadık

 • H. G.

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum dil eğitimi çok iyi. Öğretmenleri tecrübeli ve her öğrenciyle tek tek ilgileniyorlar. sınıflar da kalabalık olmadığı için dersler daha verimli işleniyor.

 • Veli

  Gerçekci olarak gittik kaydımızı yaptık tabi ki en iyi özel okullar arasında değil ancak verebilecekleri her şeyi veriyorlar. Biz memnunuz.

"Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Pendik İkbal Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Doğu Mah. Aydınlı Yolu Selvi Cad. No:9 (Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü Yanı), Pendik / İstanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum