fb

Prestij Koleji

Prestij Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Prestij Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Prestij Koleji Hakkında

  • Prestij Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Tanıtım Filmi

PRESTİJ KOLEJİ'NDE EĞİTİM

2007 senesinde Çekmeköy'de butik dershane yapısı ile kurulan Prestij Koleji 2014 senesinde Prestij Temel Lisesi oldu. Okul son olarak 2018 senesinde anaokulu, ilkokulu, ortaokulu ve lise yapısında öğrencilerini tam zamanlı bilinçlendirmeyi hedefleyerek kampüs binasını hazırladı ve böylece Prestij Koleji hayatına başlamış oldu.


Özel Prestij Koleji, küçük yaştan itibaren öğrencilerin gelişimini sağlamak amacı ile çeşitli çalışmalar düzenlemektedir. Okulda hazırlanan tüm programlar, öğrencilerde araştırma ve merak uyandırma etkisi yaratmak amacı ile düzenlenmektedir. Eğitime çok yönlü olarak yaklaşan Prestij Koleji, eğitim programlarını bilimsel temellere dayandırarak, etkinliği herkesçe kanıtlanmış metotlar hazırlamaktadır. Özel okulun hazırladığı eğitim programları içerisinde İngilizce başta olmak üzere, matematik, fen, doğa, spor ve sanat alanlarında özgün yaklaşımlar da hazırlamaktadır. Erken yaşta temeli atılan eğitimde öğrencilerin bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimleri desteklenmektedir.


Prestij Koleji, Milli Eğitim Bakanlığı eğitim programını esas almakla birlikte eğitimde fark yaratan uluslararası yöntem ve çalışma tekniklerini harmanlayarak öğrencilere örgün ve yararlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrenciler Prestij Koleji'nde yaratıcı, girişken bireyler olmak amacı ile eğitilmektedir. Aynı zamanda Prestij Koleji çift dilli eğitim hizmeti sunmaktadır. Bilingualism adı verilen eğitim modeli, iki dilde de iletişim kurabilme anlamına gelmektedir. Öğrencilerin dil bilimi ve konuşma seviyesinin yükselmesini amaçlamakta olan Prestij, Türk ve yabancı öğretmenler işbirliği içerisinde yabancı dil eğitimi sunmaktadır.


Uluslararası eğitim anlayışı ile Prestij Koleji, yüksek kaliteli eğitim programları hazırlamaktadır. Hazırladığı eğitim programlarını alanında uzman eğitmenler aracılığı ile öğrencilere sunmakta ve öğrenimin bütünlüğünü sağlamaktadır. Prestij Eğitim Kurumları, hazırladığı eğitim modelleri ile öğrencilerin akademik gelişiminin yanı sıra bireysel yeteneklerini geliştiren, farklılıklara açık, insanlığın bilincinde, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen insanlar olmalarını da sağlamaktadır. Prestij Koleji Steam-A eğitimi vermektedir.


Öğrencilerini dil bilgisi konusunda etkin bir bilince sahip olmaları için yetiştiren Prestij Koleji, haftada 20 saat İngilizce eğitimi vermektedir. Öğrenciler okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerileri üzerinde durarak gelişimlerini sağlamayı hedeflemektedir.


Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum