fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Prestij Koleji

Prestij Koleji hakkında ayrıntılı bilgileri hemen görüntüleyin. Prestij Koleji'nin; fotoğraf galerilerine, veli yorumlarına ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşın.

Prestij Koleji'nde Eğitime Bakış

Prestij Koleji'nde Öğrenim

Özel Prestij Koleji, Ataşehir'in ilk butik 'Üniversite Hazırlık Lisesi'dir. Prestij Koleji “Üniversiteniz için lisenizi doğru seçin!” sloganıyla eğitim vermektedir. Sadece lise kademesi olarak hizmet veren kurum, “Üniversiteye Hazırlık Sistemi“ ile öğrenciler için doğru üniversiteyi kazandıran akademik çalışmaları yürütmektedir.


Prestij Koleji, eğitimdeki temel amacı; yetiştirdiği öğrencilerin Türkiye’nin en iyi üniversitelerini kazanmalarını sağlamak, geleceğin doktor, mühendis, avukat, psikolog, mimar ve akademisyenlerini yetiştirmeye katkıda bulunmaktır. Bu nedenle kurumda; 10 kişilik sınıflarda üniversite hazırlık odaklı, bireysel eğitim koçluğu ve öğrenci merkezli eğitim hayata geçirilmektedir. “ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK LİSE EĞİTİMİ İLE BAŞLAR” Prestij Kolejinde üniversiteye hazırlık çalışmaları 9. sınıftan itibaren başlayarak mezun olunan zamana kadar devam eden bir süreçtir. 9 ve 10. sınıfta TYT hazırlık , 11 ve 12. sınıflarda ise YKS hazırlık programı ile dört yıllık eğitim maratonu planlanmaktadır.


Prestij Koleji’nde; dört yıl süren akademik yolculukta uygulanan butik eğitim sistemi ile TYT-AYT Hazırlık tamamlanmaktadır. Okulda üniversite hazırlık eğitimi alan öğrenci; özel ders, özel öğretim kursu, etüt merkezi gibi destek eğitimlere ihtiyaç duymamaktadır. Butik okul anlayışını benimseyen kurumda tüm dersler okulda öğrenilir, eksik bilgiler okulda giderilir, üniversite hazırlık programı böylece tamamlanır.


Prestij Koleji bünyesinde öğrenim gören öğrencilerin eksiksiz ve doğru biçimde bilinçlendirilmesi hedeflenmektedir. Kurum, bu hedefi doğrultusunda alanında başarılı, akademik donanımı yüksek, deneyimli eğitimcilerle hizmet vererek öğrencilerin her açıdan bilinçli biçimde eğitilmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin, eğitim alanında üretken, yenilikçi ve etkin bir yapıdadır. Öğrencilerin kişilik ve yetenek gelişimleri topluma fayda gösterecek yapıdadır. Prestij Koleji, öğrencilerin hayattaki ve eğitim alanındaki yerinin farkındadır. Bu farkındalık sayesinde onları doğru bir biçimde hayata hazırlamakta ve geleceğe başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır.


Prestij Koleji öğrencilerin gelişimini her açıdan takip etmektedir. Kurum bünyesinde bulunan eğitim koçları, öğrencilerin hedeflerine yaklaşmalarında aktif rol oynamaktadır. Kurumda öğrencilere her hafta konu tarama sınavları yapılmaktadır. Aynı zamanda dönem içerisinde deneme sınavları uygulanmaktadır. Kurum, alanında uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerin bireysel başarılarını maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Kurum, öğrencilerin gelişimini ücretsiz özel derslerle de desteklemektedir.

Prestij Koleji Tanıtım Filmi
Prestij Koleji İndirimleri
Prestij Koleji Yorumları
Devamını Gör
Prestij Koleji'nde Eğitime Bakış
Prestij Koleji Tanıtım Filmi
Prestij Koleji Galeriler
Prestij Koleji Yorumları

Prestij Koleji Kampüsleri

Prestij Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Prestij Koleji Anadolu Ataşehir Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi , Ataşehir'in ilk butik 'Üniversite Hazırlık Lisesi'dir. Prestij Koleji “Üniversiten...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Prestij Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum