fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Prestij Koleji

Prestij Koleji hakkında ayrıntılı bilgileri hemen görüntüleyin. Prestij Koleji'nin; fotoğraf galerilerine, veli yorumlarına ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşın.

Prestij Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Prestij Koleji Liseler

Prestij Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Prestij Koleji Hakkında

  • Prestij Koleji'nde Eğitime Bakış

PRESTİJ KOLEJİ'NDE EĞİTİM

Özel Prestij Koleji , Ataşehir'in ilk butik 'Üniversite Hazırlık Lisesi'dir. Prestij Koleji “Üniversiteniz için lisenizi doğru seçin!” sloganıyla eğitim vermektedir. Sadece lise kademesi olarak hizmet veren kurum, “Üniversiteye Hazırlık Sistemi“ ile öğrenciler için doğru üniversiteyi kazandıran akademik çalışmaları yürütmektedir.

Prestij Koleji , eğitimdeki temel amacı; yetiştirdiği öğrencilerin Türkiye’nin en iyi üniversitelerini kazanmalarını sağlamak, geleceğin doktor, mühendis, avukat, psikolog, mimar ve akademisyenlerini yetiştirmeye katkıda bulunmaktır. Bu nedenle kurumda; 10 kişilik sınıflarda üniversite hazırlık odaklı, bireysel eğitim koçluğu ve öğrenci merkezli eğitim hayata geçirilmektedir. “ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK LİSE EĞİTİMİ İLE BAŞLAR” Prestij Kolejinde üniversiteye hazırlık çalışmaları 9. sınıftan itibaren başlayarak mezun olunan zamana kadar devam eden bir süreçtir. 9 ve 10. sınıfta TYT hazırlık , 11 ve 12. sınıflarda ise YKS hazırlık programı ile dört yıllık eğitim maratonu planlanmaktadır.

Prestij Koleji’nde; dört yıl süren akademik yolculukta uygulanan butik eğitim sistemi ile TYT-AYT Hazırlık tamamlanmaktadır. Okulda üniversite hazırlık eğitimi alan öğrenci; özel ders, özel öğretim kursu, etüt merkezi gibi destek eğitimlere ihtiyaç duymamaktadır. Butik okul anlayışını benimseyen kurumda tüm dersler okulda öğrenilir, eksik bilgiler okulda giderilir, üniversite hazırlık programı böylece tamamlanır.

Prestij Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum