fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi

Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Prestij Koleji , Ataşehir'in ilk butik 'Üniversite Hazırlık Lisesi'dir.
Prestij Koleji “Üniversiteniz için lisenizi doğru seçin!” sloganıyla eğitim vermektedir. Sadece lise kademesi olarak hizmet veren kurum, “Üniversiteye Hazırlık Sistemi“ ile öğrenciler için doğru üniversiteyi kazandıran akademik çalışmaları yürütmektedir.

Prestij Koleji , eğitimdeki temel amacı; yetiştirdiği öğrencilerin Türkiye’nin en iyi üniversitelerini kazanmalarını sağlamak, geleceğin doktor, mühendis, avukat, psikolog, mimar ve akademisyenlerini yetiştirmeye katkıda bulunmaktır. Bu nedenle kurumda; 10 kişilik sınıflarda üniversite hazırlık odaklı, bireysel eğitim koçluğu ve öğrenci merkezli eğitim hayata geçirilmektedir.

“ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK LİSE EĞİTİMİ İLE BAŞLAR”

Prestij Kolejinde üniversiteye hazırlık çalışmaları 9. sınıftan itibaren başlayarak mezun olunan zamana kadar devam eden bir süreçtir. 9 ve 10. sınıfta TYT hazırlık , 11 ve 12. sınıflarda ise YKS hazırlık programı ile dört yıllık eğitim maratonu planlanmaktadır.

Prestij Koleji’nde; dört yıl süren akademik yolculukta uygulanan butik eğitim sistemi ile TYT-AYT Hazırlık tamamlanmaktadır. Okulda üniversite hazırlık eğitimi alan öğrenci; özel ders, özel öğretim kursu, etüt merkezi gibi destek eğitimlere ihtiyaç duymamaktadır. Butik okul anlayışını benimseyen kurumda tüm dersler okulda öğrenilir, eksik bilgiler okulda giderilir, üniversite hazırlık programı böylece tamamlanır.

Hedefe ulaşmak ve başarıyı elde etmek isteyenler için butik eğitim sadece Prestij Koleji'nde..
Özel Anadolu Lisesi

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 4+

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sözel

- Sayısal

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %95-%100

Yorumlar (10)

 • Hb

  Merhabalar prestij kolejinde 2 çocugum okudu bırı mezun dıgeri son senesı suan ve iyiki prestij koleji diyoruz. İş yogunlugundan cocuklarıma zaman ayıramasamda gozum arkada kalmıyor. Derse gırmedıklerı an dahi bılgım oluyor. Verdikleri guven ve sagladıkları başarıyla bizim gonlumuzu kazandı.İlk tercıhınız olması gereken bir okul.

 • aa

  Kurum olarak öğrencilerine gösterdikleri ilgi ve alakanın yanında öğretmen kalitesi de üst düzeyde. Her an ulaşabildiğimiz ve bilgi alabildiğimiz, çocuklarımızı rahatlıkla emanet edebileceğimiz bir eğitim merkezi.

 • as

  Eğitim kadrosu ve kalitesiyle önerebileceğim en iyi özel eğitim merkezi.Öğrenciler için büyük bir şans gecikmeden gidip görün isterim.Pişman olmayacaksınız.

 • Sy

  Merhabalar Öğrencim buse suan 11 sınıf. 9 sınıfta kaydını gerçekleştirdik. Lise kademesinin meslek hayatı adına ne kadar onemli bir kademe oldugunu bildiğimiz için tedirgin adımlar içinde kaydımızı yaptık ama o tedirginlik yerini başarı ve mutluluk aldı iyiki diyoruz şimdi.Okul müdürü yanı sıra ögretmen kadrosuyla birlikte uyum içinde ilgi alaka olarak harika bir kadroya sahip bir okul. Saglam temellerle harika başarılar elde edecegimizi görüyoruz ve bu içimizi rahatlatıyor.

 • Fa

  Prestij kolejiyle geç tanıştık oglum 11 sınıf ogrencısı ama eksiklerini erken toparladık prestij koleji sayesinde bunun vermiş olduğu mutluluk o kadar guzel ki iyiki terchimiz siz oldunuz. Öğretmen kadrosu Müdür ve tüm çalısanlarıyla bütün olarak harika çok memnunuz keske daha erken keşfetseydik. İyiki prestij koleji.

 • Yıllardır içinde olduğumuz prestij ailesi sayesinde gelecek için çok sağlam adımlar atıyoruz .Taşınma durumlarımız yüzünden ve pandemı surecınde evladım çok etkilenecek kaygısıyla derslerden kopmasını beklerken tam tersi gösterılen ilgi ve alaka sayesinde son hız devam ediyoruz .İyiki dediğimiz hiç pişmanlık duymadığımız bir eğitim kurumu .

 • de

  Yıllarca yanlıs seçimlerımız yuzunden yaşadığımız sorunlar evladımı okuldan soğutmuştu ve bu sebeple korkularımız çok fazlaydı taki prestij ailesiyle tanışana kadar. Kayıt için gittigimizde okul müdürü Öznur hocamız ve görüştügümüz müdür yardımcısından personellere kadar ilgi alaka en onemlısı ortamdaki o sıcaklık o kadar guzeldı ki. Daha o gunden hissetmiştik dogru bir karar verdiğimizi.Öğrenciye olan özel ilgi sayesinde suan kaygılarımız da bitti iyiki prestij ailesıyle birlikteyiz.

 • SK

  Merhaba,öğrencim şuanda 8.sınıf öğrencisi okul araştırması yapıyordum bu site üzerinden buldum okulu. Gittiğimde çok ilgilendiler hem yöneticiler , hem çalışanlar dan çok memnun kaldım.Öğrencimin lise hayatını beraber planladık, teşekkür ediyorum okulun ilgisine ve okul.com.tr ye

 • SS

  Öğrencimin eğitimini tamamen güvenerek bıraktım hocalarımıza . Ve sonucu mükemmel oldu şimdi sırada kardeşi var okulumuz sayesinde oda güzel yerlere gelecek inşallah en doğru karar prestij koleji..

 • Öğrencim için hem öğretmenlerimiz hem yöneticilerimiz olması gerekenden fazla destek veriyorlar gönül rahatlığıyla emanet ettim iyiki sizleri tercih etmişiz 3yıl daha beraberiz inşallah herşey için teşekkür ederiz..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Prestij Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Barbaros Mah. Mimar Sinan Cd. No:168 Ataşehir / İstanbul / Türkiye
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum