fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Rota Koleji

Rota Koleji'nin Bornova ve Gaziemir kampüslerinin detaylı bilgilerine ulaşın. Rota Koleji fiyatlarını ve bursluluk sınav tarihlerini hemen inceleyin.

Rota Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Rota Koleji Anaokullar

Rota Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Rota Koleji İlkokullar

Rota Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Rota Koleji Ortaokullar

Rota Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Rota Koleji Liseler

Rota Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Rota Koleji Hakkında

  • Rota Koleji'nde Eğitim
  • Rota Koleji Tanıtım Filmi
  • Rota Koleji Fiyatları 2022

3 Şubat 2011 tarihinde 43 kişilik bir ekibin çalışması sonucu eğitim vermeye başlayan Rota Koleji, kurulduğu günden günümüze kadar birçok alanda(akademik, bilimsel proje, sanat, spor, kültürel) başarıya imza atmıştır. “Rotasız Eğitim” mottosuyla yola çıkan Rota Eğitim Kurumu, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını özümsemiştir. Hem kendi dilini ve kültürünü benimsemiş hem de uluslararası dillere ve kültürlere hakim, kendinden emin ve hedefini belirlemiş öğrencilerle birlikte anaokulundan liseye nitelikli öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamıştır.


Belirlediği hedef doğrultusunda, akıl ve bilimin ışığı altında, teknolojik gelişmeleri takip eden, kendinden ve çevresinden emin sanat ve sporla ilgilenen bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Rota Koleji, bilimsel, akademik, spor, sanat ve teknoloji alanında donanımlı bir eğitim vermektedir. Bu eğitim sonrasında öğrenciler, mutlu sağlıklı, yeniliğe açık, gündemdeki gelişmeleri takip eden, kendinden emin ve daha sosyal olarak yaşamlarını devam ettirmektedir.


Rota Koleji, öğrencilere hedef belirlemeleri konusunda yardımcı olmayı, kendi potansiyellerinin farkına varmaları konusunda önderlik etmeyi kalite politikaları haline getirmiştir. Öğrencilerinin yalnızca kendi ülkelerinde değil global anlamdaki birçok konuda entegre bir şekilde gelişebilmeleri için yabancı dillere ağırlık vermektedir. Bu doğrultuda birinci yabancı dili İngilizce, ikinci yabancı dil olarak Almancayı belirlemiştir. Öğrenciler aldıkları eğitimle birlikte bu iki yabancı dili sosyal ve akademik yaşamlarında rahatlıkla kullanabilecek düzeye gelmektedir.


Kaliteli bir eğitim sunabilmek için her yola başvuran Rota Koleji, alanında kendini kanıtlamış kadrosuyla tecrübelerini öğrencileriyle paylaşmaktadır. Sürekli kendini iyileştirme yaklaşımında bulunan Rota Koleji, öğretmeni, öğrencisi, velisi, çalışanı ve çevresiyle etkili iletişim kurmak, herkesin kendisini mutlu ve güvende hissettiği bir çalışma ortamı oluşturmaktadır.

İzmir'de bulunan Rota Koleji 2022 eğitim ücretlerini netleştirdi.

Eğitim Seviyesi Eğitim FiyatıYemek Fiyatı
Anaokulu38.650 TL8.750 TL
İlkokul49.550 TL8.750 TL
Ortaokul57.700 TL8.750 TL
Lise 61.800 TL8.750 TL

Rota Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Rota Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Rota Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum