fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Şefkat Okulları

Şefkat Okulları'na ait tüm kampüslere ulaşın. Şefkat Okulları fiyatları, eğitim felsefeleri, bursluluk sınavları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi alın.

Şefkat Okulları'nda Eğitime Bakış

Özel Şefkat Koleji'nde Eğitim

Şefkat Okulları, 1986 yılında İstanbul Fatih’te Şefkat Vakfı tarafından kurulmuş, 1990-1991 eğitim öğretim yılında Bahçelievler’de ilkokul olarak eğitim hayatına başlamıştır. 1997 yılında ilkokul, ortaokul, lise olarak devam etmiştir. 2003 yılında Meslek Lisesi Çocuk Gelişim bölümü eğitim vermeye başlamıştır. 2008 yılında da Fen ve Anadolu Lisesi olarak yoluna devam etmiştir. Proje tabanlı eğitim modelini benimseyen okul, öğrencilerinin sadece akademik yeterlilikleriyle değil, yaşadıkları toplumda etkin yer edinlemelerini de önemser.


Şefkat Okulları, “iyiye, doğruya, güzele…” sloganıyla öğrencilerini yetiştirmektedir. Amacı erdemli, çalışkan, ahlaklı bireyler yetiştirmektir. Öğrencilerin zihinsel faaliyetlerinin yanı sıra sosyal ve sportif faaliyetlerini de çeşitli kulüplerle (satranç, masa tenisi, yazılım ve kodlama, robotik, zekâ oyunları, jimnastik, bağlama, org, futbol, basketbol, resim, tasarım, olimpiyat, proje ve bilim, el becerileri, drama, yabancı dil) destekler.


Şefkat Okulları'nda tam gün eğitim uygulanmakta ve eğitim verilen saatler 08.50 ve 16.25 arasındadır. Yarının sahipleri öğrencileri her yönüyle yetiştirmeyi sorumluluk edinmiş kurum öğrencilerinin başarılarıyla gurur duymaktadır. Her gün yükselen çıtasıyla adından söz ettiren Şefkat Eğitim Kurumları, bilinçli ve çalışkan nesiller yetiştirmek için hizmet etmeye devam etmektedir.


Şefkat Okulları'nda öğrencilerin her açıdan gelişimi desteklenmektedir. Akademik ağırlıklı eğitim programları ile kurum, öğrencilerin küçük yaştan itibaren kaliteli bir öğrenim süreci yaşamasını desteklemektedir. Kurum, anaokulundan itibaren öğrenci gelişimi için çok yönlü eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Kaliteli eğitim, anlayışı ile öğrencilerin çağın gerekliliklerine uygun öğrenim tecrübesi yaşamasını hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda Gaziosmanpaşa Şefkat Koleji yenilikçi eğitim düşüncesinden hareketle eğitim programları oluşturmaktadır. Çağın getirilerini eğitim programlarına ve eğitim ortamlarına entegre eden kurum, özgün eğitim faaliyetleri sürdürmektedir.


Şefkat Koleji'nde yaşam becerileri, atölye ve kulüp faaliyetleri sürdürülmektedir. Kurum, öğrencilerin ilgili, başarılı ve yetenekli olduğu alanların ön plana çıkmasını destekleyen bu faaliyetlerle verdiği eğitimin altını çizmektedir. Aynı zamanda çağın getirdiği kodlama ve robotik etkinliklerini de bilim ve teknoloji kulüplerinde gerçekleştirmektedir. Kurum, öğrencilerin yalnızca akademik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişimini değil fiziksel gelişimlerini de sportif faaliyetlerle desteklemektedir. Spor kulüpleri içerisinde öğrencilerin tekvando, jimnastik, basketbol, okçuluk gibi eğitim programları sürdürmektedir.

Şefkat Okulları Tanıtım Filmi
Şefkat Okulları Fiyatları 2022

Şefkat Okulları Fiyatları 2022

Şefkat Okulları 2022 fiyatlarını belirledi. Aşağıda yer alan tablodaki fiyatlara yemek ücreti dahilken, peşin ödeme yapan velilere %5 ile %10 arasında indirim imkanı sağlanacak.

Eğitim SeviyesiFiyat
Anaokulu27.600 TL
İlkokul 51.600 TL - 53.600 TL
Ortaokul 39.500 TL
Lise 58.600 TL
Şefkat Okulları İndirimleri
Şefkat Okulları Yorumları
Devamını Gör
Şefkat Okulları'nda Eğitime Bakış
Şefkat Okulları Tanıtım Filmi
Şefkat Okulları Fiyatları 2022
Şefkat Okulları Galeriler
Şefkat Okulları Yorumları

Şefkat Okulları Kampüsleri

Şefkat Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Şefkat Okulları Gaziosmanpaşa Kampüsü
İstanbul / Gaziosmanpaşa
comment-icon 7 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Gaziosmanpaşa’ da büyük okul binası ve farklı etkinlik uygulamaları ile çocukların eğitim ve öğretimlerini üstl...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Şefkat Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum