fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:15

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul Gaziosmanpaşa’ da büyük okul binası ve farklı etkinlik uygulamaları ile çocukların eğitim ve öğretimlerini üstlenen Özel Gaziosmanpaşa Şefkat İlkokulu, kaliteli eğitimi ve çocuklara sunduğu imkanlarla onların güvenli ve sağlıklı bir ortamda bulunmalarını sağlayan bir okuldur. Eğitim hayatına 1997 yılında başlamış olup yıllardır topluma faydalı, akademik olarak ve sosyal açıdan başarılı, kendisine güvenen bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Okulda öğrencilerin el ve zihin becerilerinin gelişmesi için, görerek ve yaparak öğrenmelerine önem verilmektedir. Okulun içerisinde kütüphane, revir, laboratuvar, sanat atölyesi, müzik odası, konferans salonu ve etkinlik ve oyun alanları bulunmaktadır. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersleri bulunmaktadır. Hem İngilizce hem de branş derslerinde çocukların, deneyerek, uygulayarak, etkinlikler ve oyunlar eşliğinde sebep-sonuç ilişkisi kurarak öğrenmelerini destekleyen eğitim programları kullanılmaktadır. Servis imkanı bulunan okulda, özel güvenlik sistemleri de mevcuttur. Servis araçlarında araç takip cihazları bulunmakta olup öğrencilerin servis içinde güvende olması için emniyet kemeri, otomatik kapı, sabit cam gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Ayrıca servis sürücüleri deneyimli ve gerekli eğitimleri almışlardır. Öğrencilerin okul içerinde de güvende olması ve huzurlu hissetmesi için gereken güvenlik önlemleri alınmıştır. Kamera sistemi ile okul gözetlenmekte olup güvenlik görevlileri ile de giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir. Okulda temizliğe önem verilmektedir. Öğrenciler hastalanmaması için tüm alanlar okulun deneyimli personelleri tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Okulda yemek servisi vardır. Hafta sonu da eğitim ve etkinlik imkanı sağlayan okulun futbol, voleybol, basketbol ve jimnastik sporlarının yapıldığı kapalı spor salonu da bulunmaktadır.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:45 - 16:15 şeklindedir.
 • Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmektedir.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu Yorumları (7)

 • Fs

  Gaziosmanpaşa’ nın en başarılı okulu civar okullar ile kıyaslanamaz dahi kaliteli mütevazi içi tertemizKaliteli okul

 • ÖK

  Fiziki imkanları iyi ancak bahçesi daha büyük ve yeşillik olsaymış keşke çocuklar doyasıya eğlenirdi. Onun haricinde sınıflar geniş ve ferah kalabalık da olmadığı için dersler nitelikli bir şekilde işleniyor.

 • ÇC

  Disiplinli bir okul verilen hizmetler gayet iyi temizlik, güvenlik, yemekler hepsine çok dikkat ediyorlar. eğitimi de oldukça iyi verilen parayı hakeden bir okul.

 • Çocuğum bu okula gidiyor yıllardır iyi bir eğitim veriyorlar dersler ezberden uzak anama ve kavramaya yönelik işleniyor. Hem çocuklar sıkılmıyor hem de bilgiler kalıcı oluyor. Çok memnunuz.

 • Rehberlik servisi çok ilgili taşınmak zorunda olduğumuz için çocuğumuzun okulunu değiştirdik bu okula göndermeye başladık. Eski okulunu arkadaşlarını özlüyor her gün ağlaya ağlaya gidiyordu okula rehberlik biriminin de desteği ile bu sorunu çözdük. hala eski okulunu özlüyor ama yeni okulunu da seviyor çocuğum.

 • ÖK

  Kaliteli eğitim veren bir okul sadece branş derslerine önem vermiyorlar üstelik sanat ve spor derslerine de önem veriliyor öğrenci kulüpleri ile çocuklar sosyalleşim iyi vakit geçirebiliyor.

 • GK

  Gerçek eğitim, samimi öğretmenleriyle adeta bir huzur ekseni ayrıca konumu da çok iyi. hijyene biraz daha dikkat edilse daha iyi olur.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Karadeniz Mahallesi, Cebeci Caddesi, 1168/2. Sokak, Gaziosmanpaşa/İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum