fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sevinç Koleji

Sevinç Koleji'nin fiyat ve bursluluk sınavları, kampüs iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgiye ulaşın. Sevinç Koleji ile zaman kaybetmeden iletişime geçin.

Sevinç Koleji'nde Eğitim

Sevinç Koleji

Sevinç Koleji, 1986 yılında kurulmuş köklü bir kurum olmakla birlikte eğitim alanında yenilikçi, gelişime açık ve teknolojiyi yakından takip eden yapısıyla fark yaratmaktadır. Kendi eğitim sistemini oluşturmuş olan Sevinç Koleji tüm kampüslerinde bu modeli uygulamaktadır. İnsana değer veren, akademik ve sosyal açıdan gelişmiş, milli ve manevi değerlere bağlı ve doğayı seven bireyler yetiştirmeyi hedefleyen okul bu amaca uygun olarak uzman eğitim kadrosu ve modern binalarıyla hizmet vermektedir.


Sevinç Koleji bilgiyi ezberleterek değil, öğrencilerinin o bilgiyi kullanarak, deneyimleyerek, yaşayarak edinmesine önem vermektedir. Öncelikle öğrencilerini tanıyan ve onların ihtiyaçlarını saptayan okul bu bilgileri öğretmenler ile paylaşır. Bu bilgiler ışığında öğrencileri daha iyi tanıyan öğretmenler onları daha doğru yönlendirmektedir. Sevinç Koleji kampüslerinde tüm alanlar eğitim süreçlerine dahil edilmekte okulların her köşesi bu amaca uygun dizayn edilmektedir. Oyun, bazı noktalarda öğrenciler için en iyi öğrenme yöntemi olmaktadır. Bunun bilincinde olan Sevinç Koleji oyunu gerektiğinde eğitim sistemine dahil etmektedir.


Sevinç Koleji yabancı dil eğitiminin çağımızda öneminin farkında olup bu bağlamda İngilizce dersi başta olmak üzere Fransızca, Almanca ya da İspanyolca derslerinden birini de kendi istekleri doğrultusunda seçmekte, çift dilli yabancı dil eğitimi ile öğrencilerin öncelikle dili sevmelerini sağlayıp farklı kültürler ile ilgili bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Öğrenciler Sevinç Koleji'nde sanatsal, sosyal ve sportif faaliyetlerin içinde yer alarak bu yönlerinin de gelişimini sağlayıp dünya ölçeğinde donanımlı ve ufku geniş bireyler olarak yetişirler.


Sevinç Koleji öğrencilerinin dengeli ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarının kazandırılması adına anaokulundan başlayıp ortaokula kadar düzenli beslenmenin önemini onlara anlatıp bu doğrultuda hazırlanan yemekler ile hizmet vermektedir. Öğrencilerin sağlık durumları belirli aralıklar ile doktorlar tarafından kontrol edilip aileye bilgi verilmektedir. Ayrıca öğrencilerinin okul içinde sağlık problemiyle karşılaşması halinde Sevinç Koleji bünyesinde bulunan hemşireler ilk müdahaleyi revirde yapmakta, gerekli durumlarda en yakın tam teşekküllü hastaneye sevk edilmektedir.


İstanbul ilinde veliler tarafından en çok tercih edilen; Sevinç Koleji Etiler kampüsü, Sevinç Koleji Çekmeköy kampüsü ve Sevinç Koleji Bahçeşehir kampüsü ise merkezi konumları ve sunduğu fiziki imkanlar açısından bulundukları bölgelerde öne çıkmaktadır.

Sevinç Koleji Tanıtım Filmi
Sevinç Koleji Başarıları

Ataşehir Voleybol Şampiyonu

Sevinç Koleji Doğu Ataşehir Anadolu Lisesi Voleybol Takımı öğrencileri Ataşehir ilçesinde şampiyon oldu.


TEOG'da Büyük Başarı

206 öğrenci tüm soruları doğru cevapladı.


Ümraniye Geleneksel 9. Spor Oyunları Yıldız Kız Voleybol Turnuvası

Sevinç Koleji Ümraniye Çamlık Kampüsü Ortaokul Kız Voleybol Takımı, 23 takım arasından sıyrılarak şampiyon oldu.


Türk Böbrek Vakfı’ndan Sevinç Koleji’ne BİRİNCİLİK Ödülü

Türk Böbrek Vakfı’ tarafından 8-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenen, “Ben Obez Olsaydım Neleri Yapamazdım?” temalı video ve fotoğraf yarışmasında, -NObezite- grubu olarak hazırladıkları video çalışmasıyla Birincilik Ödülü aldılar.


Cimnastik Türkiye Şampiyonası

Sevinç Koleji Ümraniye Çamlık kampüsü 7. Sınıf öğrencisi Eylül Karadağ, 03-05 Mart tarihlerinde Mersin’de düzenlenen ‘Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonası Yer Serisi’nde Türkiye 2.si, genel sıralamada ise Türkiye 7.si olmuştur.


Sevinç Okulları Satranç'da Şampiyon

Bakırköy İlçesi okullar arası küçükler satranç turnuvasında Sevinç Bakırköy Ortaokulu 5/A sınıfı öğrencisi Oğul Poyraz Zükali tüm rakiplerini yenerek Bakırköy İlçesi okullar arası küçükler satranç şampiyonu oldu.


Basketbolda Şampiyonluk

Ataşehir Ortaokulu, Amasya’da gerçekleşen Türkiye Ortaokullar Arası Basketbol Grup Müsabakalarında tüm rakiplerini mağlup ederek, 2016-2017 Basketbol Yıldız Erkekler Grup Birincisi olarak Şampiyonluğa ulaştı.


Masa Tenisinde İkincilik

Sevinç Koleji Doğu Ataşehir Anadolu Lisesi Erkek Masa Tenisi öğrencileri, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Ataşehir İlçesinin düzenlemiş olduğu İlçe Masa Tenisi Müsabakalarında ikinci oldu.

Sevinç Koleji İndirimleri
Sevinç Koleji Yorumları
Devamını Gör
Sevinç Koleji'nde Eğitim
Sevinç Koleji Tanıtım Filmi
Sevinç Koleji Başarıları
Sevinç Koleji Galeriler
Sevinç Koleji Yorumları

Sevinç Koleji Kampüsleri

Sevinç Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Sevinç Koleji Ataşehir Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 67 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Ataşehir'de ilkokul eğitimi veren Özel Ataşehir Sevinç Koleji İlkokulu bireysel gelişime dayalı eğitim modelini...
Üsküdar Sevinç Koleji Altunizade Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Altunizade Sevinç Koleji Anadolu Lisesi; dünyaya, evrene saygısı olan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kuru...
Sevinç Koleji Maltepe Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Maltepe Sevinç Koleji Ortaokulu 34 Yıllık deneyim ve istikrarlı başarılarımız ile Sevinç Koleji'nin bir kurumu olma...
Sevinç Koleji Çekmeköy Kampüsü
İstanbul / Çekmeköy
comment-icon 10 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çekmeköy Sevinç Koleji Anadolu Lisesi, İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde faaliyet gösteren bir özel okuldur. Eğitim al...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Sevinç Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum