fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sinerji Kız Koleji

Sinerji Kız Koleji hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşın! Kurumun eğitim yaklaşımı, kampüs imkanları, eğitim fiyatları ve daha fazlasını inceleyin!

Sinerji Kız Koleji'nde Eğitime Bakış

Sinerji Kız Koleji, İstanbul’un Başakşehir ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, ortaokul ve anadolu lisesi kademelerinde; kız öğrencilere özel olarak eğitim vermektedir. 2012 senesinde etüt merkezi olarak eğitim hizmetlerine başlayan kurum 2015 senesinden beri lise kademesinde, 2021 senesi itibariyle de ortaokul kademesini bünyesine katarak iki kademede eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.


Sinerji Kız Koleji eğitim çalışmalarında butik eğitim yapısını kullanarak öğrencilere bu doğrultuda bir program sunmaktadır. Böylelikle öğrenciler kapasitelerle sınırlandırılmış sınıflarda birebir eğitim görme imkanı bulmaktadır. Öğrencilerin eğitim süreçleri boyunca onlara birey olarak değer veren, akademik olarak en iyi olacakları şekilde yetiştirmeye çabalayan bir eğitim sistemi yürütülmektedir.


Sinerji Koleji eğitim kadrosunun nitelikli bir biçimde oluşturulmasına büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere eğitim verecek olan akademik kadro alanında uzman, nitelikli, deneyimli ve öğrencilerle verimli iletişim kurabilen kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Kurum ülke genelinde düzenlenen merkezi sınavlarda derece sonuçları elde eden başarılı öğrenciler yetiştirmektedir.


Sinerji Kız Koleji öğrencilerinin akademik gelişimlerini çok yönlü desteklemektedir. Bu nedenle ortaokul kademesinde de lise kademesinde de öğrencilere nitelikli bir eğitim verilmektedir. Ortaokul kademesinde 5. ve 6. sınıfta yoğun bir yabancı dil eğitimi öğrencilere verilmektedir. Yabancı dil eğitiminde öğrencilere Türk ve yabancı öğretmenler eşlik etmektedir. 7. sınıftan itibaren ise öğrenciler liseye giriş sınavlarına hazırlanmaya başlamaktadırlar. Bu hazırlık doğrultusunda ek dersler ve etütler gerçekleştirilmektedir.


Sinerji Kız Lisesi bünyesinde ise üniversite hazırlık çalışmaları 11. sınıf itibariyle başlamaktadır. Öğrencilere 11. sınıftan itibaren yarıyıl kampları ve yaz kampları uygulanmaktadır. 12. sınıfta ise öğrenciler haftanın 6 günü ders görmektedirler. Ayrıca kurumun rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisinin uyguladığı birebir rehberlik programı ile öğrencilerin eksikleri ve sınava hazırlık süreçleri doğrudan takip edilmektedir.


Sinerji Kız Koleji öğrencilerinin kişilik gelişimini de büyük ölçüde önemsemektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilerin iyi birer insan olmasını ve manevi değerlerine sahip çıkmasını öğreten karakter ve değerler eğitimi verilmektedir. Böylelikle kurumda akademik ve sosyal anlamda başarılı, güzel huylu bireyler yetiştirilmektedir. Kurumda eğitim dört duvarın dışına taşınmakta, öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek gezi aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi Tanıtım Filmi
Sinerji Kız Koleji İndirimleri
Sinerji Kız Koleji Yorumları
Devamını Gör
Sinerji Kız Koleji'nde Eğitime Bakış
Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi Tanıtım Filmi
Sinerji Kız Koleji Galeriler
Sinerji Kız Koleji Yorumları

Sinerji Kız Koleji Kampüsleri

Sinerji Kız Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Sinerji Kız Okulları Başakşehir Kampüsü
İstanbul / Başakşehir
comment-icon 31 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Başakşehir Sinerji Anadolu Kız Lisesi 2012 yılında İstanbul Başakşehir ilçesinde kız öğrencilere özel eğitim kuruml...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Sinerji Kız Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum