fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sirac Koleji

Sirac Koleji hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşın. Sirac Koleji fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve erken kayıt indirimlerine hemen göz atın.

Sirac Koleji'nde Eğitime Bakış

Özel Sirac Koleji'nde Eğitim

Sirac Koleji özgüvenli, yüksek maneviyatlı, vatanına ve milletine severek hizmet edebilecek başarılı ve mutlu nesiller yetiştirmek amacıyla 2007 yılında eğitim hizmetine başlamıştır. İlk olarak anaokulu ve ilkokul olarak hizmet veren okul daha sonra ortaokul eğitim-öğretimi de bünyesine katmışlardır. Kökleşmiş medeniyet mirasına sağduyulu ve sahip çıkabilen nesillerle geçmiş ve gelecek arasında bağ kurmak amacındadır. Çoklu zeka kuramı eşliğinde her öğrencinin zeka türüne uygun eğitim vererek her öğrencinin yüksek başarısı hedeflenmektedir.


Anaokulunda başlayan ve yurtdışında yaşamış eğitmenlerle verilen yabancı dil eğitimi ile öğrencilerin günlük hayatlarında öğrendikleri dili etkin kullanmaları sağlanmaktadır. Dini eğitimi hafız hocalar vesilesiyle vermektedir. Bunun yanı sıra Osmanlıca dersleriyle de çocuklara kültürel miraslarını keşfetme imkanı verilmektedir. Sirac Koleji helal ve sağlıklı beslenmeye önem vermektedir. Neticede ahlaklı, kendine güvenen, düşünen, sağlıklı, sağduyulu, dinamik, merak eden ve öğrenen bireyler yetiştirmektedir.


Sirac Koleji'nde Akademik Eğitim

Sirac Koleji mizaç temelli akademik eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Öğrencilerin her birinin farklı karakterde olduğunu bilen kurum, bu doğrultuda eğitim yaklaşımlarını da güncel tutmaktadır. Öğrencilerin bireysel başarısını maksimum seviyelere çıkarmak adına öncelikle onların bireysel farklılıklarının bilincinde olmaktadır. Sirac Eğitim Kurumları, ENNEAGRAM teknikleri ile öğrencilerin akademik gelişiminde aktif rol oynamaktadır. Başarılı bireyleri hayata kazandırmak adına eğitim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek öğrenciler için ayrıcalıklı bir öğrenim süreci oluşturmaktadır.


Sirac Okulları, değişen ve gelişen dünya teknolojisini yakından takip ederek eğitim ortamlarına entegre etmektedir. Teknolojik altyapısı ile öğrencilerin her türlü ihtiyacına karşılık verebilecek nitelikte eğitim ortamları hazırlamaktadır. Kurum, teoride öğrencilere anlattığı bilgilerin pekiştirilmesini sağlamak adına faaliyet programları oluşturmaktadır. Okul içerisinde bulunan bilim merkezleri ve laboratuvarlar arasında öğrencilerin pratik ve uygulama yapmaları desteklenmektedir. Aynı zamanda kulüp içerisinde oluşturulan kulüp çalışmaları ile öğrencilerin sosyal olarak gelişimi de sağlanmaktadır.


Sirac Eğitim Kurumları'nda öğrencilerin hedeflerine ulaşması adına faaliyetler sürdürülmektedir. Kurum, eksiksiz öğrenmeyi sağlamak adına etüt ve kurs etkinlikleri düzenlemektedir. Öğrencilerin akademik gelişimlerini yakından takip ederek kaliteli eğitim almalarını desteklemektedir. Öğrenci merkezli eğitim anlayışından hareketle başarılı bireyleri hayata hazırlamak adına faaliyet çalışmaları sürdürmektedir. Öğrencilerin gelişimleri kurum yetkilileri ve rehber öğretmenler tarafından takip edilmektedir. Kurum, velilerle iletişim halinde bulunarak öğrenci gelişimlerini velilerle paylaşmaktadır.

Sirac Koleji Fiyatları 2022

Sirac Koleji 2022-2023 eğitim ücretlerini açıkladı. Anaokulu fiyatlarına yemek ücreti dahildir.

Eğitim SeviyesiFiyatBilgi
Anaokulu 26.000 TL İletişime Geç
İlkokul 33.000 TL İletişime Geç
Ortaokul 37.000 TL İletişime Geç
Siraç Koleji Tanıtım Filmi
Sirac Koleji İndirimleri
Sirac Koleji Yorumları
Devamını Gör
Sirac Koleji'nde Eğitime Bakış
Sirac Koleji Fiyatları 2022
Siraç Koleji Tanıtım Filmi
Sirac Koleji Galeriler
Sirac Koleji Yorumları

Sirac Koleji Kampüsleri

Sirac Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ovacık Siraç Koleji Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ovacık Siraç Koleji Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki öğrenciler için eğitim hizmeti vermektedir. Sabah 07.30 itibari...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Sirac Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum