fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sultan Fatih Koleji

Sultan Fatih Koleji'nin; fiyatlarına, veli yorumlarına, adreslerine, iletişim bilgilerine göz atın. Sultan Fatih Koleji'nin detaylı bilgilerine hızlıca ulaşın.

Sultan Fatih Koleji'nde Eğitime Bakış

Sultan Fatih Koleji'nde Eğitim

Sultan Fatih Koleji, tarihi ve kültürü ile özdeşleşmiş, milli ve manevi değerlerini sahiplenen, geleceği sahiplenen, ahlaklı, asil, barışçı, öz güven ve karakter sahibi, insana ve çevreye saygılı bireyleri hayata hazırlamayı amaçlamaktadır. Sultan Fatih, kaliteli eğitim anlayışı ile öğrencilerin eksiklerini en doğru biçimde karşılamayı hedeflemektedir. Türkiye'nin en büyük bölgelerinde eğitim hizmeti sunmayı amaçlamakta olan özel okul, toplumda herkesin tercih ettiği kurum olmayı ve öğrencilerini yüzde yüz başarıya ulaştırmayı hedefleyerek eğitim alanında lider bir okul olmayı hedeflemektedir. İnsan merkezli eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerin, velilerin, çalışanlarının ve toplumun mutluluğu için çalışmalarını sürdürmektedir. Belirli kriterlere göre seçtiği öğrencileri geleceğe hazırlamayı hedefleyerek çalışma programlarını onlara göre hazırlamaktadır.


Sultan Fatih Koleji Anaokulları

Sultan Fatih Koleji, küçük yaştaki öğrencileri için sağlıklı, huzurlu, mutlu ve güvenli eğitim alabilmelerini hedefleyerek öğrenim ortamlarını etkin kullanılabilen materyallerle donatmaktadır. Okul öncesi dönemde öğrencilerine oyunla öğrenme programları hazırlamakta olan özel okulda sanatsal etkinlikler düzenlenmekle birikte öğrenmeyi pekiştirici eğlenceli geziler de düzenlemektedir. Öğrencilerin manevi değerlerini öğrenmelerini amaçlamakta olan özel kolej, onlara Kur'an-ı Kerim eğitimi de vermektedir. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip etmekte olan kurum, etkili olarak okul-veli iletişimi sunmaktadır. Okul öncesinde ilkokula hazırlık çalışmaları sürdüren Sultan Fatih Eğitim Kurumları, iletişim odaklı yabancı dil eğitimini bu dönemde öğrenci hizmetine sunmaktadır.


Sultan Fatih Koleji İlkokulları

Sultan Fatih Koleji İlkokulu, akademik başarı merkezli eğitim yaklaşımlarıyla hizmet vermektedir. Bu eğitim hizmetinin gerçekleşmesi için yoğun akademik çalışmalar düzenleyerek öğrencilerin akademik olarak gelişimlerini sağlamayı hedeflemektedir. Sınav hazırlık kampları oluşturarak öğrencilerini Türkiye geneli deneme sınavlarına tabii tutarak onların gelişimlerini görmekte ve eksiklerini gidermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Sultan Fatih Koleji ilkokul düzeyindeki öğrencilerine proje ve yarışmalar yaptırarak onların okula bağlığını artırmakta ve ilgili olduğu alanlarda çalışma zevkini onlara tattırmaktadır. Aynı zamanda Özel Sultan Fatih Okulları'nda öğrencilere çeşitli çalışma ve sosyal sorumluluk projeleri yaptırılmaktadır.


Sultan Fatih Koleji Ortaokulları

Özel Sultan Fatih Koleji ortaokulu, öğrencileri için müfredat üstü eğitim programları oluşturarak zengin eğitim materyalleri ile gelişimlerini sağlamaktadır. Öğrencilerin eksiksiz eğitim almaları için onlara etüt programları oluşturarak çok yönlü gelişimlerini sağlamaktadır. Sınavlara hazırlık kampları oluşturarak öğrencilerin sınav dönemine sağlıklı biçimde girmelerini amaçlamaktadır. Bu kamplarda öğrenciler için oluşturulan sınav koçluğu sistemi yer almaktadır. Öğretim için uygun olarak hazırlanan sınıf ortamlarında öğrenciler rahat ve ferah bir biçimde eğitim görmektedir.


Sultan Fatih Koleji Liseleri

Sultan Fatih Koleji anadolu liseleri öğrencilerin üniversite dönemine başarılı bir biçimde geçmeleri için eğitim programlarını düzenlemektedir. Uluslararası standartlarda dil eğitimi vermekte olan kurumda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi başta olmak üzere birçok dil öğrencilere tanıtılmaktadır. Sınava hazırlık kampları ortaokul döneminde olduğu gibi lise döneminde de öğrencilere Sultan Fatih Koleji kalitesi ile sunulmaktadır. Alanında uzman deneyimli eğitmenler tarafından oluşturulan koçluk sistemi ile öğrencilerin eksiksiz biçimde eğitilmesi esas alınmaktadır. Ders dışı etkinlik programları ile öğrencilerin yoğun akademik tempoda sıkılmaması ve ruhsal açıdan rahatlamaları için çalışmalar devam ettirmektedir. Bu dönemde oluşan sorunları ve problemleri gidermek amacıyla okulun psikolojik danışman hizmeti devreye girmektedir. Öğrencileri meslekler hakkında bilinçlendirmekte ve ilgili olduğu alanlara onları yönlendirmek amacıyla çalışmalarını devam ettirmektedir. Sultan Fatih Koleji'nden çıkan bireylerin hayatta başarılı ve ülkesine faydalı bireyler olmaları için çalışmalar devam ettirilmektedir.


Sultan Fatih Eğitim Kurumları, geleceğe yönelik çalışmaları ön planda tutarak eğitim hizmeti vermektedir. Özel okulun verdiği bu önem sayesinde okulun robotik takımı Türkiye birincisi olmaya hak kazanmıştır.
Sultan Fatih Koleji Tanıtım Filmi
Sultan Fatih Koleji İndirimleri
Sultan Fatih Koleji Yorumları
Devamını Gör
Sultan Fatih Koleji'nde Eğitime Bakış
Sultan Fatih Koleji Tanıtım Filmi
Sultan Fatih Koleji Galeriler
Sultan Fatih Koleji Yorumları

Sultan Fatih Koleji Kampüsleri

Sultan Fatih Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Sultan Fatih Koleji Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Beylikdüzü Sultan Fatih Koleji İlkokulu, Beylikdüzü bölgesinde Sultan Fatih Koleji bünyesinde ilkokul eğitimleri ve...
Sultan Fatih Koleji Fatih Kampüsü
İstanbul / Fatih
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Değerler eğitimine büyük önem verilen Özel Sultan Fatih İlkokulu’nda düzenli Teog çalışmaları yürütülmektedir. İlkokulda...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Sultan Fatih Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum