fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Teknokent Koleji

Teknokent Koleji hakkında detaylı bilgilere ulaşın! Kolejin eğitim anlayışı, fiziki imkanları, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Teknokent Koleji'nde Eğitim

Teknokent Koleji, Türkiye’nin birçok bölgesinde kampüsü bulunan özel bir eğitim kurumudur. İstanbul, Ankara, İzmir gibi illerde mesleki ve teknik anadolu lisesi olarak hizmet vermektedir. Yüzyılın en önemli teknolojilerinden biri olan Endüstri 4.0 teknolojisi kurumun eğitim anlayışının temelini oluşturmaktadır. Bu temel doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir eğitim vermek “Hayat hazırlayan okul.” mottosuyla kurumun öncelikli hedeflerindendir.


Teknokent Koleji temel olarak bir teknokent lisesi olarak hizmet vermektedir. Bu hizmet, çeşitli alanlarda verilen eğitimleri kapsamaktadır. Bu alanlar makine teknolojileri, tarım teknolojileri, yenilenebilir enerji teknolojileri, motorlu araç teknolojileri, endüstriyel otomasyon teknolojileri, elektrik elektronik teknolojileri, gıda teknolojileri şeklindedir. Her bir alanın çeşitli alt dalları ile öğrenciler kendilerine en uygun alanda istihdam kazanmak üzere eğitim alabilmektedir.


Teknokent Koleji öğrencilerine verdiği eğitimin teoride kalmaması ve pratiğe dökülebilmesi adına çeşitli fiziksel imkanlara sahip bir kurumdur. Dersler yeni nesil akıllı sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında öğrencilerin derslerde aldıkları mesleki bilgileri uygulayabilecekleri atölyeler bulunmakta, yeni nesil akıllı sınıflar atölye ve laboratuvar olarak kullanılmaktadır. Böylelikle öğrenciler liseden mezun olduklarında belirli bir mesleki yetkinliğe sahip bireyler olarak mezun olmaktadırlar.


Teknokent Koleji liseden sonra üniversite eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için üniversite sınavına hazırlık faaliyetlerini de sürdürmektedir. Bu faaliyetler doğrultusunda öğrenciler mesleki derslerin yanında müfredat dahilindeki temel ders bilgilerini de öğrenmektedir.


Teknokent Okulları bünyesinde işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet ile öğrencilerin gelişim dönemlerinde onlara destek sağlanmaktadır. Bunun yanında öğrencilere kapsamlı bir ölçme ve değerlendirme programı sunulmaktadır. Böylelikle öğrenciler sınavlara hazırlık ve mesleki yeterlilik süreçlerinde eksiklerini öğrenebilmekte ve bunların üzerine çalışmalar yürütebilmektedir.


Teknokent Koleji “her öğrenci özeldir” anlayışıyla öğrencilerine birebir koçluk sistemi sunmaktadır. Bu sistem ile öğrencilere birebir mentor öğretmenlik ve eğitim koçu hizmeti sunulmaktadır. Kurumda ayrıca çeşitli üniversiteler ve iş dünyasından önemli temsilcilerle işbirlikleri gerçekleştirilerek öğrencilere çeşitli imkanlar sunulmaktadır.


Teknokent Eğitim Kurumları öğrencilerine yurtdışı mesleki denklik belgesi olan europass belgesi alma hakkı sunmaktadır. Böylelikle dileyen öğrencilere yurtdışında çalışma ve yaşama fırsatı sunulmaktadır. Bu doğrultuda kurumda nitelikli ve donanımlı bir İngilizce dil eğitimi verilmektedir.

Eryaman Teknokent Koleji Tanıtım Filmi
Teknokent Koleji İndirimleri
Teknokent Koleji Yorumları
Devamını Gör
Teknokent Koleji'nde Eğitim
Eryaman Teknokent Koleji Tanıtım Filmi
Teknokent Koleji Galeriler
Teknokent Koleji İndirimleri
Teknokent Koleji Yorumları

Teknokent Koleji Kampüsleri

Teknokent Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Eryaman Teknokent Koleji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Etimesgut Teknokent Koleji Lise Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 4 Duyuru
%20 İndirim
Ankara Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Mamak
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Küçükçekmece Gökbora Teknokent Koleji Lise Kampüsü
İstanbul / Küçükçekmece
comment-icon 10 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Pendik Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Pendik
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Teknokent Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum