fb

Terakki Okulları

Terakki Vakfı Okulları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Terakki Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Terakki Okulları Anaokullar

Terakki Okulları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Terakki Okulları İlkokullar

Terakki Okulları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Terakki Okulları Ortaokullar

Terakki Okulları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Terakki Okulları Liseler

Terakki Okulları liselerini
inceleyin.

İNCELE

Terakki Vakfı Okulları Hakkında

  • Terakki Okulları'nda Eğitim
  • Kayıt Ücretleri
  • Tuzla Kampüsü Tanıtım Filmi

TERAKKİ OKULLARI

Türkiye'nin köklü eğitim kuruluşlarından biri olan Terakki Okulları 1877 yılında hizmet vermeye başlamış ve kurulduğu günden beri çağa ayak uydurarak bugünlere kadar varlığını koruyabilmiştir. Eğitimin temeline önce iyi insan yetiştirmeyi koyan okul; sorumluluk bilinci gelişmiş, öğrenmeyi bir süreç olarak algılayan, kendini özgürce ifade edebilen, vizyon sahibi ve manevi değerlere önem veren nesillerden oluşan toplumlar oluşturmayı istemektedir. Günümüz teknolojilerini yakından takip eden okul sürekli olarak kendini geliştirmekte ve öğrencilerin ihtiyaç duyacağı materyalleri onlara sağlayarak bütüncül bir yapıda hizmet vermektedir.


Terakki Okulları'nda öğrenim gören öğrenciler yalnızca sınavlara yönelik çalışmalar eşliğinde eğitim görmezler. Aynı zamanda problem çözme, analiz etme, yaratıcı düşünme gibi becerilerin gelişimi için kendilerine özgü programlar uygulamakta, yapılan etkinlikler ile eğitim süreci pekiştirilmektedir. Öğrenciler okul bünyesinde bulunan laboratuvar ve proje tabanlı sınıflar ile öğretmenler eşliğinde çeşitli bilimsel deneyler yapabilmekte merak duygularını geliştirebilme şansı yakalamaktadırlar. Sportif anlamda da birçok imkan sunan Terakki Okulları, kampüsünde bulunan havuz, basketbol sahası, masa tenisi, gibi spor dalı ile öğrencilerini buluşturmaktadır. Böylece zihinsel gelişimin yanında öğrencilerin bedensel gelişimleri de desteklenmektedir.


Terakki Okulları'nda öğrenciler birlikte eğitim gördükleri arkadaşları ile iş birliği içine girerek birbirlerine destek olmakta ve zayıf yönlerinin gelişimi için katkı sağlamaktadırlar. Önceden belirlenen tarihlerde deneme sınavlarına sokulan öğrenciler böylece gelişimlerini test etme şansı yakalamaktadırlar. Eksiklerini de bu yol ile fark eden öğrenciler yoğunlaşmaları gereken konuları belirleyebilmektedirler. Belirlenen konular ders dışında düzenlenen etüt çalışmaları ile tamamlanmakta ve öğrenciler bir üst sınıfa eksiksiz bir şekilde geçmektedirler.


Yabancı dil olarak İngilizceyi seçen okulda dersler, ezberden ziyade interaktiviteye dayanan bir yapıda işlenir. Alınan dil eğitimi sonucunda öğrenciler müfredat dahilinde öğrendiklerini hayatlarında aktif olarak kullanabilmekte ve bilgilerini canlı tutmaktadırlar.

Terakki Vakfı Okulları'nın duyurduğu fiyatlar KDV dahil olarak aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Eğitim Şekli Kampüs Yeri Eğitim Fiyatı
AnaokuluLevent34.560 TL
AnaokuluTepeören38.016 TL
İlkokulLevent42.120 TL
İlkokulTepeören 46.278 TL
OrtaokulLevent42.120 TL
OrtaokulTepeören 46.278 TL
LiseLevent 42.120 TL
LiseTepeören 46.278 TL

Terakki Okulları Anaokulu

Terakki Okulları İlkokul

Terakki Okulları Ortaokul

Terakki Okulları Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum