fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Terakki Okulları

Terakki Vakfı Okulları'nın detaylı tüm bilgilerini kolayca inceleyin. Kurumun; eğitim ücretlerine, bursluluk sınavlarına, erken kayıt dönemlerine hemen göz atın.

Terakki Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Terakki Okulları Anaokullar

Terakki Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Terakki Okulları İlkokullar

Terakki Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Terakki Okulları Ortaokullar

Terakki Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Terakki Okulları Liseler

Terakki Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Terakki Vakfı Okulları Hakkında

  • Terakki Okulları'nda Eğitim
  • Terakki Vakfı Okulları Fiyatları 2021
  • Tuzla Kampüsü Tanıtım Filmi

TERAKKİ OKULLARI

Türkiye'nin köklü eğitim kuruluşlarından biri olan Terakki Okulları 1877 yılında hizmet vermeye başlamış ve kurulduğu günden beri çağa ayak uydurarak bugünlere kadar varlığını koruyabilmiştir. Eğitimin temeline önce iyi insan yetiştirmeyi koyan okul; sorumluluk bilinci gelişmiş, öğrenmeyi bir süreç olarak algılayan, kendini özgürce ifade edebilen, vizyon sahibi ve manevi değerlere önem veren nesillerden oluşan toplumlar oluşturmayı istemektedir. Günümüz teknolojilerini yakından takip eden okul sürekli olarak kendini geliştirmekte ve öğrencilerin ihtiyaç duyacağı materyalleri onlara sağlayarak bütüncül bir yapıda hizmet vermektedir.


Terakki Okulları'nda öğrenim gören öğrenciler yalnızca sınavlara yönelik çalışmalar eşliğinde eğitim görmezler. Aynı zamanda problem çözme, analiz etme, yaratıcı düşünme gibi becerilerin gelişimi için kendilerine özgü programlar uygulamakta, yapılan etkinlikler ile eğitim süreci pekiştirilmektedir. Öğrenciler okul bünyesinde bulunan laboratuvar ve proje tabanlı sınıflar ile öğretmenler eşliğinde çeşitli bilimsel deneyler yapabilmekte merak duygularını geliştirebilme şansı yakalamaktadırlar. Sportif anlamda da birçok imkan sunan Terakki Okulları, kampüsünde bulunan havuz, basketbol sahası, masa tenisi, gibi spor dalı ile öğrencilerini buluşturmaktadır. Böylece zihinsel gelişimin yanında öğrencilerin bedensel gelişimleri de desteklenmektedir.


Terakki Okulları'nda öğrenciler birlikte eğitim gördükleri arkadaşları ile iş birliği içine girerek birbirlerine destek olmakta ve zayıf yönlerinin gelişimi için katkı sağlamaktadırlar. Önceden belirlenen tarihlerde deneme sınavlarına sokulan öğrenciler böylece gelişimlerini test etme şansı yakalamaktadırlar. Eksiklerini de bu yol ile fark eden öğrenciler yoğunlaşmaları gereken konuları belirleyebilmektedirler. Belirlenen konular ders dışında düzenlenen etüt çalışmaları ile tamamlanmakta ve öğrenciler bir üst sınıfa eksiksiz bir şekilde geçmektedirler.


Yabancı dil olarak İngilizceyi seçen okulda dersler, ezberden ziyade interaktiviteye dayanan bir yapıda işlenir. Alınan dil eğitimi sonucunda öğrenciler müfredat dahilinde öğrendiklerini hayatlarında aktif olarak kullanabilmekte ve bilgilerini canlı tutmaktadırlar.

Terakki Vakfı Okulları'nın Levent ve Tepeören kampüsleri için duyurduğu fiyatlar KDV dahil olarak aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Kurum 2021 kardeş indirim oranını ise %12 olarak açıkladı.

Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı
Anaokulu62.640 TL
İlkokul76.410 TL
Ortaokul76.410 TL
Lise76.410 TL

Terakki Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Terakki Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Terakki Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Terakki Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum