fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

UNİK International Koleji

UNİK International Koleji'nin fiyatları, bursluluk bilgileri ve eğitim imkanlarını bir arada görüntüleyin. UNİK International Koleji ile hemen iletişime geçin.

UNİK International Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

UNİK International Koleji Anaokullar

UNİK International Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

UNİK International Koleji İlkokullar

UNİK International Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE

UNİK International Koleji Hakkında

  • UNİK International Koleji'nde Eğitim
  • UNİK International Koleji Tanıtım Filmi

UNiK International Koleji anaokulu ve ilkokul kademelerinde hem mutlu hem başarılı öğrenciler hem de ‘iyi insanlar’ yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Asla iki özdeş parmak izi yoktur, aynı şey insanlar için de geçerlidir. Çocuklarımızın her biri farklı ve benzersiz bir hikayedir. Bu nedenle, eğitim de aynı standart öğrencinin kopyalarını hazırlamakla ilgili değildir. Hepimizin farklı renk, tat ve şekil kümesinden iç içe geçmiş benzersiz bir kişiliği vardır. Hepimizin kendine has özellikleri, hobileri, becerileri, düşünme veya ifade etme biçimleri, beğenmeleri ve hoşlanmadıkları ya da “dilleri” olarak adlandırmamıza izin veren kendi tarifleri vardır.


UNİK International Koleji'deki misyonumuz, çocuklarımızı hedeflerini keşfedecekleri yaşam boyu keşif yolculuklarında desteklemek; temel becerilerini ve özelliklerini pekiştirmek; ve onların “dil” kümesinde uzmanlaşmalarına yardımcı olmak. Bir gün doğru yolda yürümeye başladıklarında, çocuklarımızın hayalleri gerçek olacak ve mutlak mutluluk sağlanacaktır.


AdvanceED nedir?

Amerikan akreditasyon kurumu olan ‘AdvanceED’ dünyanın en iyi eğitimcileri ve uzmanlarından oluşan ve pek çok okulda kaliteli eğitimi destekleyen bir oluşumdur. Özel Unik International Koleji’nin en büyük avantajı AdvanceED’ten akreditasyon almış bir okul olmasıdır. Böylece çocuklarınız yaşamlarının ilerleyen dönemlerinde uluslararası bir eğitimi deneyimlemiş ve aldığı sertifikayla herhangi bir denkliğe ihtiyaç duymadan dünyanın en iyi okullarında kaliteli bir eğitim alabilmesi için önceliğe sahip olacaktır. 


UNİK International Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

UNİK International Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum