fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Validebağ Koleji

Validebağ Kolejinin; iletişim bilgilerine, fotoğraflarına, veli yorumlarına hemen göz atın. Kurum ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşın.

Validebağ Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Validebağ Koleji Anaokullar

Validebağ Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Validebağ Koleji İlkokullar

Validebağ Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE

Validebağ Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış

VALİDEBAĞ KOLEJİ

Validebağ Koleji, anaokulu ve ilkokulu olarak 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim döneminde açılmıştır. Validebağ Korusu’nun hemen yanında yer alan ve doğanın bir parçası olan kolej, çağdaş, laik, Cumhuriyete sahip çıkan çocuklar yetiştirmek amacıyla, 32 yıllık eğitim tecrübesinin sonucu olarak, iddialı bir eğitim sistemiyle yola çıkmıştır.


Validebağ Koleji anaokulu bölümüne 2 yaştan itibaren öğrenci almaktadır. Tam zamanlı eğitim sistemiyle, çocukların her alanda kendilerini geliştirebilecekleri bir program yaratmışlardır. Anadilde yabancı dil eğitimi vererek, çocukların günlük hayat pratiğinde kendilerini yabancı dilde ifade edebilecekleri bir öğrenme süreci planlamışlardır. Yaratıcı drama, yaratıcı dans, halk oyunları, satranç, robotik kodlama, astronomi, yüzme, ekoloji, jimnastik, resim, müzik, ritim, yoga gibi farklı branş alanlarında eğitim vermektedir. Çocukların yaratıcı yönlerini besleyerek, kendilerini başka disiplinler aracılığıyla ifade edebilmelerine yardımcı olmaktadır.


Validebağ Koleji İlkokul bölümü, tam zamanlı eğitim sisteminin yanı sıra, etüt saatleriyle çocukların sadece akademik alanda değil, kendilerini sanat ve bilim branş dersleriyle geliştirdikleri, proje odaklı, katılımcı ve üretime dayalı bir eğitim sistemine sahiptir. 1. Sınıftan itibaren matematik derslerine branş öğretmeniyle devam eden öğrenciler, akıl oyunları, astronomi, kodlama gibi bilim alanlarında kendilerini geliştirme imkanı bulacaklardır. Başarılı bir İngilizce eğitiminin yanı sıra, 3. Sınıftan itibaren ikinci yabancı dil öğrenerek çok yönlü bir eğitim sisteminin içerisinde olacaklardır. İlkokul öğrencilerinin de çocuk ruhunu besledikleri eğitim sistemiyle, onlara eğlenirken öğrenme, keşfetme ve kendilerini tanıma fırsatı sunmaktadırlar. Ekoloji dersleriyle çevreye ve doğaya duyarlı çocuklar yetiştiren Validebağ Koleji, sanat ve spor dersleriyle farklı alanlarda kendilerini ifade eden bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Alanında uzman idari ve eğitmen kadrosuyla, iddialı bir şekilde eğitim sektörüne adım atan Validebağ Koleji, kalite bir eğitim sunmak amacıyla, dünyaya açılacak güzel fidanları ve siz değerli velileri bekliyor.

Validebağ Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Validebağ Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum