fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Validebağ Koleji

Validebağ Kolejinin; iletişim bilgilerine, fotoğraflarına, veli yorumlarına hemen göz atın. Kurum ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşın.

Validebağ Koleji'nden Eğitime Bakış

VALİDEBAĞ KOLEJİ

Validebağ Koleji, anaokulu ve ilkokulu olarak 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde öğretim yolculuğuna başlamıştır. Validebağ Korusu’nun hemen yanında yer alan ve doğanın bir parçası olan kolej; özgüveni yüksek, üretken, fark yaratabilen, yaşadığı topluma katkıda bulunan, mutlu çocuklar yetiştirmek amacıyla, 30 yılı aşkın eğitim tecrübesine dayanan iddialı bir eğitim sistemiyle ailelere hizmet etmektedir. Bu eğitim sistemi bünyesinde tüm öğrencilerin bireysel ilgi, ihtiyaç ve yetenekleri gözetilmekte, her birinin yüksek potansiyeli en üst seviyeye çıkarılmakta ve hepsi kişisel gelişim yöntemlerini benimsemiş, eleştirel ve yansıtıcı düşünce sahibi, sorumluluk üstlenebilen, duyarlı bireyler olarak hayata hazırlanmaktadır.


Validebağ Koleji Anaokulu, 3-6 yaş aralığında çocuklara üstün nitelikli okul öncesi eğitim ve bakım sağlamaktadır. Tam zamanlı eğitim sistemiyle, çocukların her alanda kendilerini geliştirebilecekleri bir program yaratılmıştır. Çoklu Zeka Eğitim Modelini benimsemekte olan Validebağ Koleji Anaokulu, her öğrencinin bilgi ve becerileri farklı şekillerde öğrendiğinin farkındalığı ile her öğrenciye bireysel ilgi sağlamaktadır. GeniuSpy Düşünme Becerileri Programı sayesinde öğrencilerin zihinsel becerileri en uygun şekilde geliştirilmektedir. Anadilde yabancı dil eğitimi vererek, çocukların günlük hayat pratiğinde kültürümüzden kopmadan kendilerini yabancı dilde ifade edebilmelerini sağlayacak bir öğrenme süreci planlanmıştır. Yaratıcı drama, yaratıcı dans, halk oyunları, satranç, robotik kodlama, astronomi, yüzme, ekoloji, jimnastik, resim, müzik, ritim, yoga gibi farklı branş alanlarında eğitim verilmektedir. Çocukların yaratıcı yönlerini besleyerek, kendilerini başka disiplinler aracılığıyla ifade edebilmelerine destek olunmaktadır.


Validebağ Koleji İlkokulu, tam zamanlı eğitim sisteminin yanı sıra, etüt saatleriyle çocukların sadece akademik alanda değil, kendilerini sanat ve bilim branş dersleriyle geliştirdikleri, proje odaklı, katılımcı ve üretime dayalı bir eğitim sistemine sahiptir. 1. Sınıftan itibaren matematik derslerine branş öğretmeniyle devam eden öğrenciler, akıl oyunları, astronomi, kodlama gibi bilim alanlarında kendilerini geliştirme imkanı bulacaklardır. Başarılı bir İngilizce eğitiminin yanı sıra, 3. Sınıftan itibaren ikinci yabancı dil öğrenerek çok yönlü bir eğitim sisteminin içerisinde olacaklardır. İlkokul öğrencilerinin de çocuk ruhunun beslendiği eğitim sistemiyle, onlara eğlenirken öğrenme, keşfetme ve kendilerini tanıma fırsatı sunulmaktadır. Ekoloji dersleriyle çevreye ve doğaya duyarlı çocuklar yetiştiren Validebağ Koleji, sanat ve spor dersleriyle farklı alanlarda kendilerini ifade eden bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Validebağ Koleji, hem okul öncesi eğitimi hem ilkokul eğitimi ile öğrencilerini akademik ve sosyal donanımlarla geleceğe hazırlarken, onları başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ışığında aydınlanmış, 21. yüzyıla yakışan, uluslararası standartlara uygun yabancı dil ve teknoloji eğitimi görmüş, kişisel ve sosyal donanımlara sahip, uluslararası platformlarda bizi en iyi şekilde temsil edecek dünya vatandaşları olarak yetiştirmektedir. Alanında uzman idari ve eğitmen kadrosuyla, iddialı bir şekilde eğitim sektörüne adım atan Validebağ Koleji, kalite bir eğitim sunmak amacıyla, dünyaya açılacak güzel fidanları ve siz değerli velileri beklemektedir.

Validebağ Koleji Tanıtım Filmi
Validebağ Koleji İndirimleri
Validebağ Koleji Yorumları
Devamını Gör
Validebağ Koleji'nden Eğitime Bakış
Validebağ Koleji Tanıtım Filmi
Validebağ Koleji Galeriler
Validebağ Koleji İndirimleri
Validebağ Koleji Yorumları

Validebağ Koleji Kampüsleri

Validebağ Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Üsküdar Validebağ Koleji Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 100 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%10 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Validebağ Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum