fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeryüzü Koleji

Yeryüzü Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Yeryüzü Koleji'nde Eğitime Bakış

Yeryüzü Koleji, Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde 2018 senesinden beri eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum ortaokul ve lise kademelerinde eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi türünde eğitim vermektedir. Kurum öncelikli olarak eleştirel düşünebilen, üretici, öz değerlerinin farkına varmış olan, paylaşımcı, milli, manevi ve evrensel değerleri benimsemiş, akademik anlamda başarılı olan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Yeryüzü Koleji, her öğrencinin okuldaki teknolojik ve sosyal imkanlarından eşit şekilde yararlanabilmesi gerektiğini savunarak buna uygun eğitim koşulları ile eğitim hizmeti verilmektedir. Kurum öğrencilerine fiziksel olarak çeşitli imkanları sunmaktadır. Geniş bir kampüse sahip olan kurumda öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek açık ve kapalı alanlar bulunmaktadır. Kurumun açık alanında öğrencilerin keyifli vakit geçirebilecekleri oyun ve spor alanları bulunmaktadır. Kapalı alanlarda ise öğrencilerin hem akademik hem de sosyal alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri bölümler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları çok amaçlı konferans salonu, kütüphane, görsel sanatlar atölyesi, fen ve bilim laboratuvarları, akıl ve zeka atölyeleri gibi imkanlardır.


Yeryüzü Eğitim Kurumları, öğrencilerini bire bir tanımak, yetenek ve ilgilerini keşfedip bu yetenekler doğrultusunda hedeflerine ulaşmaları konusunda başarı odaklı eğitim konsepti ile onları desteklemektedir. Bu nedenle kurumda nitelikli bir eğitim kadrosu yer almaktadır. Bu eğitim kadrosu kendi branşında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine sahip ve öğrencilerle iletişim becerileri güçlü eğitmenlerden seçilerek oluşturulmaktadır.


Antalya Yeryüzü Okulları eğitim süreçlerinde uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilerine verdiği yabancı dil eğitiminin kalitesini önemsemektedir. Öğrencilerin dört temel iletişim becerilerinden okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirecek bir yabancı dil eğitimi verilmektedir. Birinci yabancı dil olarak öğrencilere İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Seçmeli olarak da öğrenciler Arapça ya da Almanca dil eğitimi görme fırsatına sahip olabilmektedir.


Antalya Yeryüzü Koleji sınava hazırlık sürecinde olan ortaokul ve lise öğrencileri için müfredat dahilindeki ders saatlerinin yanında ek ders ve etüt çalışmaları yürütmektedir. Özellikle ortaokul 8. sınıf ve lise 11 ile 12. sınıf öğrencilerinin birebir takibi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle öğrencilerin eksik olduğu konular rahatlıkla tespit edilmekte ve ek ders çalışmaları bu eksikliklerin üzerine yoğunlaşmaktadır. Kurumda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi de aktif rehberlik sistemi ile bu süreci yakından takip etmektedir. Öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde yaşayabilecekleri motivasyon sıkıntılarında, sınav kaygılarında ve hedef belirlemek konusundaki zorluklarda kurumun rehberlik servisi öğrencilerine destek olmaktadır.

Yeryüzü Koleji Tanıtım Filmi
Yeryüzü Koleji İndirimleri
Yeryüzü Koleji Yorumları
Devamını Gör
Yeryüzü Koleji'nde Eğitime Bakış
Yeryüzü Koleji Tanıtım Filmi
Yeryüzü Koleji Galeriler
Yeryüzü Koleji Yorumları

Yeryüzü Koleji Kampüsleri

Yeryüzü Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yeryüzü Koleji Döşemealtı Kampüsü
Antalya / Döşemealtı
comment-icon 17 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Döşemealtı Yeryüzü Koleji Ortaokulu Antalya Döşemealtı’nda bulunmaktadır. Özel Döşemealtı Yeryüzü Koleji Ortao...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yeryüzü Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum