fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeşilköy 2001 Koleji

Yeşilköy 2001 Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Yeşilköy 2001 Koleji fiyatlarını, veli yorumlarını, bursluluk sınav tarihlerini hemen inceleyin.

Yeşilköy 2001 Koleji'nde Eğitime Bakış

Yeşilköy 2001 Koleji'nde Eğitim

1999 yılından bugüne 21 yıldır eğitimde kendinden emin adımlarla ilerleyen Özel Yeşilköy 2001 Koleji değerli öğrencilerimiz ve velilerimiz için faaliyetlerine devam etmektedir. Öğrencilerin duygusal, sosyal, fiziksel ve bilişsel gelişimlerini destekleyecek her türlü ortamı sağlayarak, yaratıcı bilgiye ve öğrenmeye aç ,mutlu bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Öğrencilerimiz, kendine güvenen, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, araştırmacı, toplumsal değerlerine ve kültürüne sahip çıkan, çağdaş, uluslararası bilince ve becerilere sahip, farklı bakış açıları ile farklı kültürlere değer veren bireyler olarak yetiştirilirler.


Atatürk'ün; "Öğretmenler; yeni nesil cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcileri sizler yetiştireceksiniz, yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin becerinizin ve fedakarlığımızın derecesiyle orantılı olacaktır. Cumhuriyet: fikren, ilmen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli muhafızlar ister. Yeni nesli, bu özellik ve yetenekte yetiştirmek sizin elinizdedir." Sözünden hareket ederek, Atatürk'ün yolunda ilerleyen geleceğimizi emanet ettiğimiz değerli çocuklarımızı en iyi niteliklerle donatarak hayata ve geleceğe hazırlamak için kurulmuştur.


Yeşilköy 2001 Okulları, gelişimin en değerli olduğu okul öncesi sürecinde etkili eğitim içerikleri sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda 2001 Koleji, "Montessori" eğitim yaklaşımı ile öğrencilere hizmet vermektedir. Günlük yaşam becerilerinin geliştirildiği okul öncesinde çok yönlü eğitim içerikleri sürdürmektedir. 2001 Koleji Anaokulu öğrencilere yaratıcı düşünme becerileri kazandırmak amacı ile SCAMPER yaklaşımını kullanmaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmenin temel amacı olan anaokulu seviyesinde uluslararası yeterliliğini ve kalitesini kanıtlamış eğitim yaklaşımları ile ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti vermektedir.


Yeşilköy 2001 Koleji'nde kendisini tanıyan, özgüvenli ve özsaygısı gelişmiş bireyler hayata kazandırılmaktadır. Öğrencilerin sosyal ve duygusal açıdan gelişimlerini destekleyerek nitelikli eğitim hizmeti sağlamaktadır. Ayrıcalıklı eğitim programları ile 2001 Eğitim Kurumları ezberci eğitim anlayışından uzak bir yapıda hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin muhakeme becerilerini geliştirerek etkili eğitim tecrübesi yaşatmaktadır.


2001 Koleji öğrencilerinin her alanda bilgi sahibi, nitelikli ve başarılı bireyler olmalarını desteklemektedir. Mind Lab dersleri sunarak öğrencilerin; stratejik düşünme ve hızlı karar verme becerilerinin gelişiminde aktif rol oynamaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin yaparak-yaşayarak bilgiyi tecrübe edinmelerini desteklemektedir. Yeşilköy 2001 Okulları'nda öğrencilere teoride anlatılan bilgiler uygulamalar, deneyler, geziler ve sosyal etkinliklerle aktarılmaktadır. Bilgiler, günlük yaşamdan örneklerle pekiştirilerek kalıcı hale getirilmektedir.

Yeşilköy 2001 Koleji Tanıtım Filmi
Yeşilköy 2001 Koleji İndirimleri
Yeşilköy 2001 Koleji Yorumları
Devamını Gör
Yeşilköy 2001 Koleji'nde Eğitime Bakış
Yeşilköy 2001 Koleji Tanıtım Filmi
Yeşilköy 2001 Koleji Galeriler
Yeşilköy 2001 Koleji Yorumları

Yeşilköy 2001 Koleji Kampüsleri

Yeşilköy 2001 Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yeşilköy 2001 Koleji Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Bakırköy semti içerisinde yer alan Özel Yeşilköy 2001 İlkokulu, çoklu yabancı dil eğitimi, bilgili ve deneyimli...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yeşilköy 2001 Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum