fb

Bayraklı Liseleri

Bayraklı bölgesinde bulunan kolej ve liseler arasından çocuğunuza en uygun okulu, sizin için hazırladığımız listelerimizdeki okul yorumları ve fotoğraf galeri aracılığıyla hemen keşfedin.

21 okul bulundu.
Özel Öbek Bayraklı Boğaziçi Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Öbek Bayraklı Boğaziçi Anadolu Lisesi

Oğlum bu yıl lise 3. sınıfa kaydoldu. önceki okula göre çok daha severek gidiyor, daha azimli. hocalar çok ilgili. planl...

Özel Bayraklı Saygın Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bayraklı Saygın Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bayraklı Saygın Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bornova Final Akademi Fen Lisesi

Özel Bornova Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ege Alsancak Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Özel Ege Alsancak Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Ege Alsancak Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayraklı Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Bayraklı Akşam Lisesi

Özel Bayraklı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bornova Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bornova Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ege Alsancak Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Ege Alsancak Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Ege Alsancak Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayraklı Saygın Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Bayraklı Saygın Koleji Fen Lisesi

Özel Bayraklı Saygın Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Cerrahpaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Cerrahpaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Cerrahpaşa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayraklı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Bayraklı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Bayraklı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Özge Final Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Özge Final Akşam Lisesi

Özel Özge Final Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hedef Akşam Lisesi Özel Okul
Özel Hedef Akşam Lisesi

Özel Hedef Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Halit Özpirinç Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Halit Özpirinç Anadolu Lisesi

Halit Özpirinç Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gazeteci Çetin Altan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Gazeteci Çetin Altan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Gazeteci Çetin Altan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Ali Osman Konakçı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı Ali Osman Konakçı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Bayraklı Ali Osman Konakçı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı Ticaret Meslek Lisesi

Bayraklı Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Nuri Atik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı Nuri Atik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Bayraklı Nuri Atik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı İmam Hatip Lisesi

Bayraklı İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Liseleri

İzmir Bayraklı'da yer alan liselerin detaylı bilgilerine ulaşarak birçok alternatif arasından size en uygun okulu hemen bulabilirsiniz. Bölgedeki liseler alanında uzman öğretmenler eşliğinde hizmet vermekte ve öğrencileri üniversite sınavlarına büyük bir özenle hazırlamaktadır. Bayraklı devlet liseleri arasından sizlere en yakın okulları bulmak adına liselerin haritadaki konumlarını görüntüleyebilir, çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan okula gitmesini sağlayabilirsiniz. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan iletişime geçebilir, randevu talep ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Bayraklı liseleri öğrenciler için önemli bir basamağı emin adımlarla çıkmaları adına çalışmalarını sürdürmekte, son teknolojileri okullarına getirerek öğrencilerin kullanımına açmaktadır. Birer dünya vatandaşı olmaları adına İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren özel liseler bu dersleri alanında uzman öğretmenlerce vermektedir. Bayraklı'daki liselerin; fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine, tanıtım yazılarına, haritada bulundukları konumlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Listelerimiz sürekli güncel tutulmakta en doğru bilgiler ile buluşmanız amaçlanmaktadır. Bayraklı meslek liseleri bu bölgede uzun yıllardır eğitim hizmeti vermekte ve okul binalarını öğrencilerin birçok ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlamaktadır. Sizlerde çocuğunuzun lise seviyesinde bir meslek sahibi olmasını istiyorsanız bu liseleri tercih edebilirsiniz.


Bayraklı liseleri hakkında fikir sahibi olan veliler tarafından yapılan yorumlar okul tercihinizde sizlere yardımcı olacaktır. Veli yorumlarını lise profil sayfalarından okuyabilir, okulların hangi yönleriyle fark yarattığını, hangi yönlerde gelişim göstermeleri gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bayraklı lise fiyatları ise verilen eğitime ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Lise eğitim ücretlerine ulaşmak ve bütçenize uygun okulları bulmak isterseniz okul profillerine göz atabilirsiniz. Ayrıca özel liseler erken kayıt dönemi gerçekleştirmekte ve avantajlı fiyatlar ile bünyelerine öğrenci kabul etmektedir. Bu fiyatlardan faydalanmak için hemen okullar ile iletişime geçebilirsiniz.


Bayraklı liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum