fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bayraklı Liseleri

Bayraklı liseleri taban puanları ve kontenjanlarına hemen öğrenin. Bölgedeki liselerin, fiyatlarına, veli yorumlarına ve erken kayıt dönemlerine kolayca ulaşın. İzmir'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Bayraklı özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
20 okul bulundu.
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Adalet Mah.
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayraklı Akşam Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Adalet Mah.
Özel Bayraklı Akşam Lisesi

Özel Bayraklı Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aytekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Bayraklı Mah.
Özel Aytekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Aytekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Adalet Mah.
Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Aytürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Adalet Mah.
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:35
Özel İzmir Özge Akşam Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Bayraklı Mah.
Özel İzmir Özge Akşam Lisesi

Özel İzmir Özge Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Hedef Akşam Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Fuat Edip Baksı Mah.
Özel Hedef Akşam Lisesi

Özel Hedef Akşam Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Final Akademi Fen Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Mansuroğlu Mah.
Özel Bornova Final Akademi Fen Lisesi

Özel Bornova Final Akademi Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Bayraklı / Mansuroğlu Mah.
Özel Bornova Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Bornova Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Nuri Atik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Org.nafiz Gürman Mah.
Bayraklı Nuri Atik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Bayraklı Nuri Atik Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Halit Özpirinç Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Onur Mah.
Halit Özpirinç Anadolu Lisesi

Halit Özpirinç Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Emek Mah.
Bayraklı İmam Hatip Lisesi

Bayraklı İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gazeteci Çetin Altan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Soğukkuyu Mah.
Gazeteci Çetin Altan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Gazeteci Çetin Altan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Manavkuyu Mah.
Mustafa Kemal Anadolu Lisesi

Mustafa Kemal Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Çiçek Mah.
Bayraklı Anadolu Lisesi

Bayraklı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Bersan Doğantekin Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Org.nafiz Gürman Mah.
Şehit Bersan Doğantekin Anadolu Lisesi

Şehit Bersan Doğantekin Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Mansuroğlu Mah.
İzmir Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi

İzmir Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / 75. Yıl Mah.
Bayraklı Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Bayraklı Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Org.nafiz Gürman Mah.
Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi

Gümüşpala Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Bayraklı / Adalet Mah.
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bayraklı Liseleri

İzmir Bayraklı'da yer alan liselerin detaylı bilgilerine ulaşarak birçok alternatif arasından size en uygun okulu hemen bulabilirsiniz. Bölgedeki liseler alanında uzman öğretmenler eşliğinde hizmet vermekte ve öğrencileri üniversite sınavlarına büyük bir özenle hazırlamaktadır. Bayraklı devlet liseleri arasından sizlere en yakın okulları bulmak adına liselerin haritadaki konumlarını görüntüleyebilir, çocuğunuzun ulaşım sorunu yaşamadan okula gitmesini sağlayabilirsiniz. Okulları tek tek gezmenize gerek kalmadan iletişime geçebilir, randevu talep ederek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Bayraklı liseleri öğrenciler için önemli bir basamağı emin adımlarla çıkmaları adına çalışmalarını sürdürmekte, son teknolojileri okullarına getirerek öğrencilerin kullanımına açmaktadır. Birer dünya vatandaşı olmaları adına İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren özel liseler bu dersleri alanında uzman öğretmenlerce vermektedir. Bayraklı'daki liselerin; fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine, tanıtım yazılarına, haritada bulundukları konumlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Listelerimiz sürekli güncel tutulmakta en doğru bilgiler ile buluşmanız amaçlanmaktadır. Bayraklı meslek liseleri bu bölgede uzun yıllardır eğitim hizmeti vermekte ve okul binalarını öğrencilerin birçok ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlamaktadır. Sizlerde çocuğunuzun lise seviyesinde bir meslek sahibi olmasını istiyorsanız bu liseleri tercih edebilirsiniz.


Bayraklı kolejleri hakkında fikir sahibi olan veliler tarafından yapılan yorumlar okul tercihinizde sizlere yardımcı olacaktır. Veli yorumlarını lise profil sayfalarından okuyabilir, okulların hangi yönleriyle fark yarattığını, hangi yönlerde gelişim göstermeleri gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bayraklı lise fiyatları ise verilen eğitime ve öğrencilere sunulan imkanlara bağlı olarak değişmektedir. Lise eğitim ücretlerine ulaşmak ve bütçenize uygun okulları bulmak isterseniz okul profillerine göz atabilirsiniz. Ayrıca Bayraklı'daki kolejler erken kayıt dönemi gerçekleştirmekte ve avantajlı fiyatlar ile bünyelerine öğrenci kabul etmektedir. Bu fiyatlardan faydalanmak için hemen kolejler ile iletişime geçebilirsiniz.


Bayraklı liselerini detaylı bir şekilde incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum