fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Güzelbahçe Özel Liseleri

Güzelbahçe, İzmir iline bağlı ilçelerimizden bir tanesidir. Bölgede liseler genellikle anadolu lisesi ve fen lisesi şeklinde bulunmakta, bu liselerin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Eğitim kurumlarının sayısı arttıkça ailelerin kendileri ve öğrencileri için en uygun okulu bulmaları gittikçe zorlaşmaktadır. Bu zorluğu azaltmak adına Okul.com.tr Güzelbahçe özel liselerini tek bir sayfa üzerinden tüm özellikleriyle listelemektedir. İnternet sayfası üzerinden okulların görsellerine, benimsedikleri eğitim yaklaşımına, ortalama fiyat bilgilerine, maksimum sınıf mevcutlarına ve başka birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz kriterlere göre yapacağınız filtrelemelerle size uygun olmayan okulları kolayca eleyebilir, sizin için en uygun okullara vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Güzelbahçe özel liselerinin detaylı tüm bilgilerine Okul.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Güzelbahçe özel liseleri bölgede çoğunlukla anadolu lisesi ya da fen lisesi şeklindedir. Güzelbahçe özel anadolu liseleri öğrencilerini akademik anlamda üniversite sınavına yoğun bir şekilde hazırlamaktadır. Bu hazırlığı öğrencilerin eğitim süreçlerinin ikinci yarısında karar verdikleri alanlar üzerinde yoğunlaştırır. Bu alanlar sayısal, eşit ağırlık, sözel veya dil alanları olabilmektedir. Güzelbahçe özel fen liseleri yoğun üniversiteye hazırlık ve verdikleri akademik eğitim bakımından anadolu liseleriyle benzerdir ancak fen liselerinde yoğunlaşılan alan genellikle sayısaldır. Fen liseleri öğrencilerini Türkiye’nin iyi teknik üniversitelerine ya da üniversitelerin tıp, eczacılık, diş hekimliği gibi bölümlerine yerleştirmek için çabalamaktadır. Liselerin üniversiteye yerleştirme oranlarına ve mezunlarının yerleştiği üniversiteleri de Okul.com.tr üzerinden görüntüleyebilirsiniz.


Lise döneminde öğrenciler 4 sene boyunca hayatlarının en önemli sınavı sayılabilecek bir sınava hazırlanırlar. Bu sınav sonucunda hayatları boyunca yapacakları mesleğin inceliklerini öğrenecekleri üniversitelere yerleşirler. Bu anlamda lise eğitiminin niteliği ve sınava hazırlık sürecinin nasıl yürütüldüğü çok önemlidir. Bu önemin farkında olan Güzelbahçe özel liseleri öğrencilerin nitelikli bir eğitim görmesi adına eğitim kadrosunu kaliteli ve alanında eğitimini tamamlamış yetkin bireylerden seçmektedir. Ayrıca Güzelbahçe özel liselerinde bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi sayesinde öğrenciler sınava hazırlık sürecinde ihtiyaçları olan psikolojik desteği alabilmektedirler. Ayrıca rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimleri öğrencilerin üniversite hedefi belirlemelerinde onlara destek olmakta, bu hedeflere ulaşmak için nasıl ders çalışmaları noktasında öncülük etmektedir. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti olan Güzelbahçe özel liselerine Okul.com.tr üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.


Bölgede bulunan özel liseler çoğunlukla kolej bünyesinde yer alan kurumlardır. Güzelbahçe kolejleri genellikle alanında verdiği eğitimin kalitesi bilinen, köklü kolejlerdir. Kolejlerin köklü kurumlar olması ve eğitim süreçlerinin yıllardır biliniyor olması ailelerin tercih etme sebeplerinden bir tanesidir. Ayrıca kolejlerin genellikle anaokulundan lise kademesine kadar aynı kampüs içerisinde eğitim veriyor olması ve bu sayede çocukların herhangi bir uyum problemi yaşamadan eğitimlerine devam edebilmesi ailelerin diğer bir kolej tercih sebebidir. Kolej bünyesinde bulunan Güzelbahçe özel liselerini ve kolejlerin detaylı bilgilerini Okul.com.tr üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz.


Güzelbahçe özel lise fiyatları okulun sağladığı imkanlara, lisenin türüne, bağlı olduğu kolej bünyesine ve okulun fiziksel imkanları gibi şartlara bağlı olarak değişmektedir. Okul.com.tr’ye üye olarak okulların fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, Okul.com.tr üyelerine özel olarak tanımlanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Güzelbahçe özel liseleri bursluluk sınavlarına Okul.com.tr üzerinde bulunan bursluluk sayfasıyla kolayca ulaşabilir, başvuru yapabilir; bu sınavlarda gösterdiğiniz başarıya bağlı olarak kazanacağınız çeşitli yüzdelerde indirimlerle okuma fırsatı kazanabilirsiniz.


Okulları tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa ücretsiz eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız aradığınız kriterler doğrultusunda sizlere en uygun 5 okulu sizler için listelesin, iletişime geçmeniz noktasında sizlere yardımcı olsun.


13 okul bulundu.
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Fen Lisesi

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Odtü Geliştirme Vakfı İzmir Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Odtü Geliştirme Vakfı İzmir Anadolu Lisesi

Özel Odtü Geliştirme Vakfı İzmir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi

Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Maltepe Mah.
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi

Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Maltepe Mah.
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji Fen Lisesi

Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji Anadolu Lisesi

Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

İzmir Güzelbahçe Özel Liseleri

Güzelbahçe'deki özel liselerin eğitim farklılıklarına, bursluluk imkanlarına, fiyatlarına ve daha fazlasına ulaşın!

Güzelbahçe Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum