fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Bornova Özel Liseleri

Bornova özel liseleri sayısı bölge nüfusuna bağlı olarak artarken, eğitim imkanları ve fiziksel imkanlar bakımından çeşitlilik göstermektedir. Lise tercihi öğrencilerin akademik hayatlarına etkisi ve üniversite yolunda büyük bir adım olması sebebiyle velilerin üzerine çokça eğildiği bir konudur. Bu sebeple özel Bornova liselerinin özellikleri iyice incelenmekte ve karar sürecinde birçok etken rol oynamaktadır. Bu etkenler arasında liselerin dil eğitimi olanakları, sportif faaliyetleri, sanatsal aktiviteleri ve barındırdığı kulüpler sayılabilir.

Bornova özel anadolu liseleri, bünyesindeki öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlarken aynı zamanda onlara karakter gelişimi anlamında da yol göstermektedir. Sıkı bir rekabet ortamında Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na hazırlanan öğrenciler stresli zamanlar yaşayabilmektedir. Bu sebeple Bornova özel liseleri, öğrencilerini stres yönetimi konusunda bilinçlendirerek potansiyellerini tam anlamıyla kullanabilmelerini sağlamaktadır. Hemen Okul.com.tr üzerinden öğrencilere sınava hazırlık döneminde yardımcı olan okulları listeleyin.

Bölgedeki liseler arasında mesleki eğitim veren kurumlar da bulunmaktadır. Bornova özel meslek liseleri eğitim kalitesi ve öğrencileri hayata hazırlama noktasındaki başarısı ile dikkat çekmektedir. Öğrenciler bu eğitim sırasında katıldıkları laboratuvar ve atölye çalışmaları sayesinde erken yaşta mesleki tecrübe kazanmaya başlamakta ve üretime katılmaktadır. Öğrencilerin mesleki eğitim sırasında kazandıkları tecrübenin hayatlarında fark yaratması amaçlandığından son sınıfta staj yapılması teşvik edilmektedir. Bölgenizde size uygun özel meslek liselerini görüntüleyerek seçiminizi gerçekleştirin.

Bornova özel lise fiyatları bölgedeki kurum sayısının fazla ve eğitim kalitelerinin farklı olması sebebiyle geniş bir aralığa sahiptir. Sunulan fiziksel imkanlar, sportif faaliyetler ve hafta sonu eğitim gibi birçok farklı özelliklere sahip olan kurumların fiyatları da bu bağlamda değişiklik göstermektedir. Lise sayısının fazla olması her bütçeye uygun özel lise fiyatları bulmayı kolaylaştırmaktadır. Aylık ortalama 1600 ile 7700 TL arasında değişen fiyatları Okul.com.tr üzerinden inceleyebilir, okulları karşılaştırabilir ve eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Siz de okulları karşılaştırarak çocuğunuzun akademik hayat yolundaki en önemli adımları beraber atacağı kurumu bulun. Bornova özel liselerinin tercih edilme sebeplerinden biri de fiziksel imkanların çok çeşitli olmasıdır. Yemekhane, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, laboratuvar, müzik odası, oyun alanı, revir, bahçe, akıllı tahta ve spor alanı bu imkanlar arasında önce çıkmaktadır. Sınav ve okul stresinin bunalttığı öğrenciler müzik odasında çalmak istediği enstrümanlar ile kaliteli zaman geçirerek derslerine daha iyi odaklanmaktadır. Yine sınav stresini üzerinden atmak isteyen öğrenciler spor alanında arkadaşları ile eğlenceli ve takım çalışmasını öğreten sportif aktivitelerde bulunmaktadır. Siz de fiziksel imkanlarını karşılaştırarak en uygun liselere göz atın.

Bornova özel anadolu liseleri sportif faaliyetleri ve sanatsal aktiviteleri sayesinde diğer liselerden öne çıkmaktadır. Futbol, yüzme, voleybol, basketbol ve jimnastik gibi sportif faaliyetler öğrencinin kendini tanımasını ve fiziksel gelişimini sağlıklı şekilde devam ettirmesini kolaylaştırmaktadır. Sinema, modern dans, drama, görsel sanatlar, tiyatro ve İngilizce drama özel bornova liselerindeki sanatsal aktiviteler olarak göze çarpmaktadır. Hem sportif faaliyetler hem de sanatsal aktiviteler sayesinde yoğun tempodaki öğrenciler hem rahatlamakta hem de ilgilendikleri alanlarda yetkinlik kazanmaktadır.

Öğrencilerin lise hayatında önemli yer tutan diğer aktiviteler de kulüp faaliyetleridir. Bornova özel liselerinde bulunan kulüpler arasında seramik, satranç, yabancı dil, müzik, izcilik, gezi ve bilişim kulüpleri dikkat çekmektedir. Öğrenciler seçtikleri kulüplerde ilgi alanlarına uygun faaliyetleri gerçekleştirerek hem kendilerini geliştirmekte hem de eğlenceli vakit geçirmektedirler. Katılmak istediğiniz kulüpleri filtreleyerek bölgenizde bu kulüp faaliyetlerini gerçekleştiren liseleri görüntüleyin.

Bornova özel anadolu liselerinde dil eğitimi de çok büyük öneme sahiptir. Tüm okullarda ikinci dil olarak İngilizce dil eğitimi verilirken bazı okullarda buna ek olarak Almanca, Fransızca ve İspanyolca dil eğitimleri de verilmektedir. İngilizcenin yanında ikinci bir dil eğitimi almanın öneminin gittikçe arttığı günümüzde okullar da diğer dil eğitimlerinin üstüne eğilmektedir. Dil derslerinin yanı sıra dil öğrenmeyi kolaylaştıran aktiviteler sayesinde öğrenciler ezberleyerek değil yaşayarak öğrendikleri dili hayatlarının her alanında kullanabilmektedir. Bornova’da hangi liselerin sizin için önemli dil eğitimlerini verdiğini bulmak için filtreleme özelliğini kullanın ve listelenen kurumları karşılaştırın. Öğrencilerini iyi bir lise eğitiminden sonra iyi bir üniversiteye yerleştirmeyi amaçlayan Bornova özel anadolu liseleri bu yoğun ve hassas dönemi en iyi şekilde yönetmektedir. Hafta sonu eğitimleri veren kurumlarda öğrenciler boş vakitlerini daha iyi geçirmekte ve sosyalleşebilmektedir. Öğrencilerin üstündeki sınav baskısını azaltmayı amaçlayan okullar, öğrencinin sadece okul saatleri içerisinde değil hafta sonu da yanında olmaktadır. Bu uygulama sayesinde düzenli ders çalışma ve kendine vakit ayırmayı beraber götürmeyi başaran öğrenciler rakiplerine fark atmaktadır. Siz de hafta sonu eğitim veren okulları hızlıca seçin ve öğrencinizin rekabet ortamında öne çıkmasında yardımcı olun.

Psikolojik danışman ve rehberlik hizmeti bulunan okullar sınava hazırlık aşamasında bulunan öğrencilere yaşadıkları problemler konusunda destek vermeyi amaçlamaktadır. Dikkat dağınıklığı, stres bozukluğu, gelecek kaygısı ve sınav heyecanı gibi sorunlar yaşayan öğrencilerin sayısı sınav dönemi yaklaştıkça artmaktadır. Bu sebeplerle öğrencilerin yaşadıkları problemleri rahatça anlatabildikleri ve bunlara çözüm bulacağına inandıkları bir eğitmenin kurumda bulunması sorunların büyümeden çözülmesi için önemlidir. Psikolojik danışmanlar bu problemleri çözüme kavuştursa bile sonrasında da öğrenciler ile ilgilenmeye devam etmekte ve yaşanabilecek psikolojik sorunları önlemeye çalışmaktadır. Bölgede psikolojik danışmanlık hizmeti veren liseleri kolayca bulun.

Bornova özel liseleri tarafından yapılan bursluluk sınavlarına katılan öğrenciler kendi seviyelerini öğrenirken aynı zamanda başarılı oldukları takdirde %100’e varan burslar kazanabilmektedir. Bu sınavlar hakkında detaylı bilgi almak ve avantajlı fiyatlarla liselere kayıt yaptırmak için bursluluk sayfamızı görüntüleyebilirsiniz. Bursluluk sayfamız üzerinden özel liselerin sınavlarına kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bornova özel liselerini tercih ederken gerçek deneyimleri yansıtan veli yorumları da önemli bir etkendir. Veliler kurumların eğitim hizmetlerinin değerlendirildiği yorumları okuyarak fikir sahibi olmaktadır. Bu sayede okulları tek tek gezmediği için zaman kazanan kullanıcılar diğer velilerin yorumları ile liseler hakkında detaylı bir ön bilgiye sahip olmaktadır. Okul.com.tr üzerinde yapılmış yorumları okuyarak bölgedeki özel liseleri hızlıca karşılaştırın.

Lise eğitimi uzmanlar tarafından öğrencilerin akademik hayatında önemli bir aşama olarak görülmektedir. Üniversiteye giden yolda geniş bir bakış açısı ve çalışma prensibi kazanmanın hayati olduğu bu dönemde eğitmen, ebeveyn ve öğrenci iletişimi gittikçe önem kazanmaktadır. Bu süreci yönetirken size yardımcı olurken aynı zamanda çocuğunuza yol gösterecek bir kurum bulmak gerekmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için ücretsiz eğitim danışmanlarımız ile anında iletişime geçin.

33 okul bulundu.
Özel Bornova Birikim Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Bornova Birikim Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Bornova Birikim Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Doğanlar Mah.
Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel İzmir Doğanlar Akademi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:10 - 16:10

Diğer Okullar

Özel Bornova Batı Anadolu Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bornova / Karaçam Mah.
Özel Bornova Batı Anadolu Koleji Fen Lisesi

Sayısal derslerden ağırlık olarak ders görmek çok avantaj sağlıyor. her konuyu tekrar etme imkanımız oluyor.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Göymen Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Doğanlar Mah.
Özel Göymen Anadolu Lisesi

Benim oğlum bu okul sayesinde hedefinde olan iyte moleküler biyoloji ve genetik bölümünü kazandı. okul uzman kadrosu ile...

Özel İzmir Bornova Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Kemalpaşa Mah.
Özel İzmir Bornova Teknokent Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Bu okulda üçüncü yılımız daha önceki yıllarda akademik olarak verilen eğitimden çok memnunduk çocuklarımızın üniversite...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Karaçam Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Rota Koleji Bornova Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Rota Koleji Bornova Anadolu Lisesi

Özel Rota Koleji Bornova Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Anadolu Lisesi

Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Mev Koleji İzmir Bornova Fen Lisesi Özel Okul
Bornova / Rafet Paşa Mah.
Özel Mev Koleji İzmir Bornova Fen Lisesi

Özel Mev Koleji İzmir Bornova Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Bornova / Karaçam Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji 50. Yıl Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Bornova Tek Ada Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Kemalpaşa Mah.
Özel Bornova Tek Ada Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bornova Tek Ada Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Küre Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Küre Anadolu Lisesi

Özel Küre Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bayraklı Uğur Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Kazımdirik Mah.
Özel Bayraklı Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Özel Bayraklı Uğur Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Bilfen Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Bornova Bilfen Koleji Fen Lisesi

Özel Bornova Bilfen Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Saygın Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Saygın Koleji Fen Lisesi

Özel Saygın Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Fen Lisesi Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Fen Lisesi

Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Bornova / Kemalpaşa Mah.
Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Sağlık Koleji Anadolu Meslek Lisesi Özel Okul
Bornova / Kemalpaşa Mah.
Özel İzmir Sağlık Koleji Anadolu Meslek Lisesi

Özel İzmir Sağlık Koleji Anadolu Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Fen Bilimleri Bornova Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Fen Bilimleri Bornova Anadolu Lisesi

Özel Fen Bilimleri Bornova Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nesibe Aydın Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Çiçekli Mah.
Özel Nesibe Aydın Koleji Anadolu Lisesi

Özel Nesibe Aydın Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Saygın Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Saygın Koleji Anadolu Lisesi

Özel Saygın Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel İzmir Mektebim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Naldöken Mah.
Özel İzmir Mektebim Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmir Mektebim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Evka 3 Mah.
Özel Bornova Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bornova Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bornova Bilfen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Erzene Mah.
Özel Bornova Bilfen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bornova Bilfen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Işıkkent Anadolu Lisesi Özel Okul
Bornova / Karacaoğlan Mah.
Özel Işıkkent Anadolu Lisesi

Özel Işıkkent Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Bornova Özel Liseleri

Bornova özel lise fiyatları ve veli yorumlarını inceleyerek kendinize en iyi kurumu bulun! Özel Bayraklı liseleri hakkında merak ettiklerinize hemen göz atın.

Bornova Özel Liseleri - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum